Ski Challenge… 75%
Ski Challenge 2012 - bacha, jedu! (68.2 MB)
Hokejoví fanoušci mají NHL, fotbalisté zase FIFU, basketbalisté každým rokem netrpělivě očekávají nový ročník NBA… a lyžaři? Ti přece mají svůj Ski Challenge!
Swerve… 85%
Swerve - pouliční závody (34 MB)
Závody Swerve jsou výjimečné - souboje nablýskaných aut plech na plech, spletité tratě v rušných městských ulicích a za plného provozu. Dokážete odolat tlaku agresivních protivníků a vyhrát, nebo skončíte na nejbližší lampě?
Ski Challenge… 70%
Ski Challenge 2011 - kulhající král (72.5 MB)
Je tu nová sezóny lyžařských sportů a spolu s ní i nový ročník oblíbeného simulátoru Ski Challenge, tentokrát s letopočtem 2011 na konci. Tak tedy zapněte vázání a hurá ze svahu dolů!
Speed… 70%
Speed Dreams - bez volantu ani ránu (332.2 MB)
Už dlouhou dobu jsme na freeware scéně neměli příležitost vytáhnout volanty. Pokud patříte mezi hardcore závodníky, zbystřete, otřete prach z palubní desky a seřaďte se na startu, neboť máte opět možnost prohnat nějaké to závodní žihadlo.
Sky Fight… 55%
Sky Fight - na křídlech dvouplošníku (15.2 MB)
Spad XIII, Sopwith Camel, Fokker D VII. Že vám ta jména nic neříkají? Nevadí, jakmile vás Sky Fight nechá usednout do kokpitu jednoho z těchto legendárních strojů, nebudete na něco moci zapomenout.
Super… 75%
Super Volley Brasil 2 - kdo si chce zahrát volejbal? (53 MB)
Brazílie, země plná exotiky, domorodých kmenů, hezkých holek a...volejbalu! Zdejší klima přímo vybízí k tomu, abyste vyrazili na plácek za městem a rozhodili míč mezi soupeře. Teď to můžete zkusit alespoň virtuálně.
Super… 40%
Super Motocross – závody v blátě (33 MB)
Nasedněte na terénní motocykl a pokuste se být v dané trati co nejrychlejší. Cestu vám budou znepříjemňovat všemožné prohlubiny a vyvýšeniny, ulehčovat situaci zase naopak skokánky či nitro.
Ski Challenge… 93%
Ski Challenge 2010 - vládce bílé stopy? (45 MB)
Venku konečně napadl sníh, lyžařská sezóna pomalu začíná a její vrchol v podobě olympijských her se nezadržitelně blíží. Pojďte si spolu s námi zatrénovat na světoznámých sjezdovkách s desítkami tisíc ostatních hráčů. Ski Challenge 2010 je tady!
Sky Track… 75%
Sky Track - na závodní vlně (16 MB)
Cože? Vy ještě nemáte své vesmírné vznášedlo? To je ovšem velká chyba! Ve Sky Track se bez něj totiž neobejdete. Naštěstí – pokud má váš obchod s vozidly zrovna zavřeno – vám hra jeden vehikl přidělí. Tak na co čekáte? Jde se závodit!
Slotbahn… 50%
Slotbahn - zařaďte vyšší rychlost! (70 MB)
Snad každý malý kluk někdy snil o elektrické autodráze. Japonští studenti školy Kobe se rozhodli, že udělají hru s touto tématikou. Pojďte se ponořit do světa plastikových autíček a desítek zatáček!
Street… 40%
Street Racer - závod začíná! (37 MB)
Usedněte do pohodlné kožené sedačky, chytněte se hliníkově ledové řadicí páky a sešlápněte plyn až k podlaze. Souboj s těmi nejlepšími trhači asfaltu ze všech právě začíná!
Shootiah… 75%
Shootiah – hra pro všechny patrioty (52 MB)
My jsme přeci Evropané! Dost už bylo bojů za Američany! Každý, kdo je alespoň kouskem srdce patriot, zaplesá nad touto hrou. Pojďme se bít za naši vlast.
Super… 80%
Super Mario Kart - Mario v motokáře (4.1 MB)
Starý známý Mario je zase zpátky, ten filuta jeden! Tentokrát však nehodlá zachránit půvabnou princeznu Peach, právě naopak se postaví proti svým známým a přátelům, aby je porazil v závodech na motokárách. Kupte si přilby, tohle bude hodně divoká jízda!
Sand Racers… 75%
Sand Racers - akční závody (4.3 MB)
Závody s příměsí akce měly u hráčů vždycky úspěch. Ostatně série FlatOut nebo Burnout jsou jasným důkazem. Sand Racers je trošku z jiného soudku, nicméně svůj potenciál určitě má. A pokud se ho rozhodnete vyzkoušet, brzy to poznáte sami.
Ski Challenge… 93%
Ski Challenge 2009 - lyžařský král (40 MB)
Rok se s rokem sešel a my, fanoušci zimních sportů - především pak lyžování, jsme dostali od Green Tube malý vánoční dáreček. Je jím nové pokračování série Ski Challenge, tentokrát s přízviskem 2009! Rychle popadněte lyže, jedééééém ...
StepMania… 55%
StepMania - tancujte do úmoru (9.8 MB)
Všichni nechť zbystřete zrak! Chcete si zahrát kvalitní počin, a přitom si ještě vyslechnout svoji oblíbenou hudbu? Nyní máte možnost „zatancovat“ si na svoje oblíbené songy a pořádně se přitom vyblbnout!
Shipwright… 60%
Shipwright Master - svět námořního obchodu (12 MB)
Máte bohatou fantazii a zálibu v lodích? Tak vítejte ve světě velkých korábu a rozlehlých moří. Ale nejen fantazie bude vaším největším přítelem. Abyste mohli ukázat, co vaše hlavičky skrývají, musíte vynaložit i nějaké úsilí.
Star Racing… 80%
Star Racing - závody z budoucnosti (17 MB)
První vznášedlo vybralo pravoúhlou zatáčku jen tak tak, zatímco těsně za ním letící kolega ve vehiklu jménem Buldog nezvládl situaci a zřítil se z tratě dolů, přímo do středu lávové planety. Vítejte ve futuristických závodech Star Racing!
Sport… 15%
Sport Car City - dokolečka dokola (4 MB)
Nenáročné 2D závody vždy byly, jsou a - v rámci freeware scény - budou vděčným tématem pro odreagování a prosté pobavení. Sport Car City svým zaměřením míří přesně do této kategorie her. Pojďme se společně podívat na relativně jednoduchý titul, ve které by ovšem mohl dřímat skrytý potenciál.
Ski Challenge… 90%
Ski Challenge 2008 - sjezdové lyžování (37 MB)
Sledujete v televizi rádi závody sjezdového lyžování a litujete při nich, že na trati nemůžete stát vy sami? Můžete! Ski Challenge 2008 vám tuto možnost nabízí virtuální formou, při niž budete moci zdolávat nejznámější evropské sjezdovky. Takže připravte si lyže a šup na start!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z