Kickboxing… 60%
Kickboxing Manager - na boxerský trůn (15 MB)
Nad basketbalovým, fotbalovým či hokejovým manažerem se už dnes nikdo nepozastaví. Ale manažer kickboxového klubu? To tu ještě nebylo!
Blobby… 70%
Blobby Volley 2 - volejbal po blobovsku (2 MB)
Legendární blobí volejbal se vrací. Pokud jste o Blobby Volley ještě nikdy v životě neslyšeli, teď máte báječnou možnost to napravit.
Hockey?… 70%
Hockey? - vyprodaná hala, hokej to je hra (6.3 MB)
Hokej z pohledu první osoby? Ano! Možnost zahrát si proti lidem z celého světa? Ano? Ten nejbezprostřednější zážitek z virtuálního hokeje? Ano! Hra Hockey? vás zkrátka přitáhne jako magnet.
Hockey… 40%
Hockey 2006 - ať vyhraje ten nejsilnější (2 MB)
Nikoli nejlepší, ale nejsilnější a nejpodlejší. Přesně takoví musíte být, abyste dokázali uspět ve hře Hockey 2005, účastníkovi prestižní soutěže Becherovka Game z roku 2005.
Ski Challenge… 75%
Ski Challenge 2012 - bacha, jedu! (68.2 MB)
Hokejoví fanoušci mají NHL, fotbalisté zase FIFU, basketbalisté každým rokem netrpělivě očekávají nový ročník NBA… a lyžaři? Ti přece mají svůj Ski Challenge!
F1 Chequered… 50%
F1 Chequered Flag - Vettele, třes se! (48.1 MB)
Nebaví už vás závody formule 1? Přijdou vám nudné a chtěli byste zažít více akce? Zahrajte si závodní hru F1 Chequered Flag. Zde o nějaké nehody a vyostřené situace nebude nouze. A co je nejlepší, hlavním aktérem se stanete vy!
Swerve… 85%
Swerve - pouliční závody (34 MB)
Závody Swerve jsou výjimečné - souboje nablýskaných aut plech na plech, spletité tratě v rušných městských ulicích a za plného provozu. Dokážete odolat tlaku agresivních protivníků a vyhrát, nebo skončíte na nejbližší lampě?
Music… 70%
Music Racer - máte rytmus v těle? (17.6 MB)
Hudebních her jste si v posledních letech mohli zahrát bezpočet. To máte Guitar Hero, Rock Band a několik desítek free/indie/flash předělávek. Music Racer však tento žánr posouvá úplně jinam.
Aphelion… 65%
Aphelion - gravitace především (16 MB)
Aphelion je na první pohled triviálně jednoduchá záležitost, která však pod promitivním obalem skrývá originální akci okořeněnou multiplayerem.
Pedal… 70%
Pedal Power - multiplayerový závod vznášedel (21 MB)
Závodních her není nikdy dost a těch, které podporují multiplayer, jakbysmet. Chopte se svého vznášedla a hurá na závodní dráhu.
Babylon… 80%
Babylon 5 I've Found Her - vesmírná odysea (257.4 MB)
Rádi byste zavítali do vesmíru? Vlastnili vesmírnou loď a prodírali se s ní do neznáma? A vše, v akční atmosféře? Pak je Babylon 5 I've Found Her právě pro vás.
ICED -… 60%
ICED - imigrantem v USA (74 MB)
Vyzkoušet si život imigranta v USA se vám nepoštěstí každý den. Díky hře ICED si zažijete nelehké živoření přistěhovalce plný honiček s policisty a bojem o holý život na vlastní kůži bez jakýchkoli rizik.
PaperPlane… 80%
PaperPlane - příběh vlaštovky (191 MB)
Virtuální házení vlaštovek se ode dneška může směle vyrovnat tomu reálnému. Nejenže si nemusíte lámat hlavu se skládáním papíru, dokonce se do role vlaštovky sami vžijete.
Offroad… 60%
Offroad Racers - kdo s koho? (70 MB)
Obyčejné silniční závody s naleštěnými auty nejsou nic pro pravé závodníky. Vaše řidičské schopnosti dokonale prověří Offroad Racers. Jestli si troufáte do divočiny mezi ostatní offroady, tak směle do toho.
Cloud… 65%
Cloud 9 - Trackmania s futuristickými vozy (36 MB)
Trackmania je legendou, o tom žádná, a tak se není čemu divit, že je tento titul často vzorem pro jiné freeware hry. To je i případ Cloud 9, ve kterém se svezete po krokolomné trati ve futuristických vozech.
Ski Challenge… 70%
Ski Challenge 2011 - kulhající král (72.5 MB)
Je tu nová sezóny lyžařských sportů a spolu s ní i nový ročník oblíbeného simulátoru Ski Challenge, tentokrát s letopočtem 2011 na konci. Tak tedy zapněte vázání a hurá ze svahu dolů!
Moonbase… 65%
Moonbase Alpha - zažijte stav beztíže (1.8 GB)
Ne, simulátor stavu beztíže Moonbase Alpha není, na druhou stranu ani takový výukový software pro kosmonauty není k zahození. Zvlášť, když si můžete po Měsíci poskakovat kooperativně s kamarády.
Excite… 50%
Excite Car - retro bourací autíčka (281 KB)
Na co umět ovládat plynový pedál, brzdu a spojku, když pouhé točení volantem je větší zábava? Jako by si tuhle otázku položili autoři freeware hry Excite Car a v retro hávu vytvořili takové závody, kde budete jen zatáčet.
Free Billiards… 70%
Free Billiards 2008 - kulečník s kamarádem nebo počítačem (13 MB)
Z názvu je jasné, že tento kulečník není nejnovější, ale na kvalitě mu to nic neubírá. Popadněte tágo a vytřete počítači nebo kamarádovi zrak svým uměním ve Free Billiards 2008! Že to neumíte? Žádné obavy, trochu tréninku to spraví.
Tricky… 70%
Tricky Truck - triky s kamiónem (17.3 MB)
Povolání řidiče kamiónů může vypadat jako náramná zábava, ale ne každý zvládne ovládat tyto kolosy. A co teprve na speciálně upravených tratích plných skokánků či stoupání? To si vyzkoušejte v dnešní hře se skvělou grafikou a fyzikou.
1 2 3 4 5 6 7 8 930 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z