Rival… 85%
Rival Cannons - Tiger by se divil (127 MB)
Že se dá golf hrát i s pomocí kanónů se nám snaží ukázat čtyři hrdinové z freeware hry Rival Cannons. Místo míčku používají dělové koule, k tomu trošku střelného prachu a pak už jen tři, dva, jedna, PAL! Jak se jim to podařilo se dočtete v dnešní recenzi.
Real Pool… 65%
Real Pool - opravdový kulečník (5.2 MB)
Kromě tradičních a nepřekonatelných šipek by se za hospodský sport dal považovat i kulečník. Ačkoli fanoušci tohoto sportu neustále přibývají, stále ještě existuje velké procento lidí, které kulečník absolutně neoslovuje. Tito lidé zřejmě ještě neměli co dočinění s titulem Real Pool, protože jinak by svůj názor radikálně změnili.
Ringed… 60%
Ringed Drag Strip - nejrychlejší vyhrává (15 MB)
Pakliže patříte mezi ty, kterým voní benzín a bez zvuku pištících pneumatik v zatáčkách se nemůžete obejít, začněte si pomalu mnout ruce. Titul Ringed Drag Strip je určen přímo pro vás. A na své by si koneckonců mohli přijít i ti ostatní.
Ringed… 65%
Ringed Racing Fun – ať se práší od kol (4.7 MB)
Ať už na poušti nebo na promrzlé zemi pokryté ledem, klidně i v lese mezi stromy a horskými chatami se mohou prohánět buginy a sporťáky, které budete řídit právě vy. Tedy pokud si zahrajete dnes recenzovanou freewarovou hru Ringed Racing Fun.
Real Race:… 90%
Real Race: ZVUK BURÁCEJÍCÍCH MOTORŮ (23.4 MB)
Pamatujete se na staričké Micro Machines? Jezdit s autíčky z ptačí perspektivy bylo na tu dobu velice originální a zábavné. A hoši z Terminal Studio se pokusili takový nápad znovu zpracovat, avšak v daleko modernějším provedení. Pojmenovali ho přitom Real Race. Povedlo se?
Rocket… 94%
Rocket Racer: LETADÉLKA JAKO ŘEMEN (27 MB)
Být pilotem letadla byl určitě dětský sen nemála z vás. Ovšem málokomu se kdy něco podobného splnilo, mnozí tak zůstali spíše v rouše snovém, kde zřejmě vězí dodnes. A přesně pro ně je tu dnes Rocket Racer!
Racing… 60%
Racing Academy: NAUČTE SE ZÁVODIT (11.1 MB)
Máte-li za sebou autoškolu a rádi byste se naučili pořádně závodit, měli bychom tu jeden tip. Kde jinde dostanete příležitost prohnat se v krásných fárech a navíc se něčemu přiučit, než v závodnické akademii? Tak dlouho neváhejte a této příležitosti využijte!
Real Bowling:… 81%
Real Bowling: PARÁDNÍ KUŽELKY (5.5 MB)
Bowling se stal v poslední době nesmírně populárním sportem pro všechny věkové generace. Pro ty, co zrovna nemají přátele po boku, přinášíme reálný bowlingový simulátor Real Bowling, který stoprocentně pobaví mnohé z vás. Opravdu stojí za to…
Rad Challenge… 91%
Rad Challenge 07: VÝBORNÝ SIMULÁTOR (36.2 MB)
V poslední zatáčce závodu se jako první objevil závodník s číslem devadesát osm s náskokem několika setin sekundy. Vypadá to, že dnešní turnaj je již rozhodnut... ale pozor! Vedoucí závodník zaškobrtl o kámen u cesty a nehezky se poroučel k zemi! Jak to dopadne?
Roman… 85%
Roman Bowl: STAROVĚKÉ RUGBY (19.9 MB)
Občas se člověk dostane do nálady, že by někoho rozmlátil. A od toho vznikl sport :). Jak vidíme na dnešní hře, tak se už ve starém Římě do sebe mlátilo při pokusu donést míč co nejdál. Kdo z koho – Vizigóti anebo borci s krátkými meči a dlouhými kopími?
Rider… 90%
Rider 2: POZOR NA SILNIČNÍ PRAVIDLA (8.2 MB)
Rider 2 vás zavede do Japonského Tokia a to se vší parádou - japonské znaky, striktní dodržování dopravních předpisů a samozřejmě rychlé motorky. Váš vehikl budete ovládat namísto obvyklé klávesnice myší, proto si užijete opravdu neopakovatelný zážitek.
Racing… 89%
Racing Pitch: MIKROFONOVÉ ZÁVODY (2.9 MB)
A dnes tu máme opět jednu originální hru. Připravte si mikrofon, poněvadž bez něj si Racing Pitch nezahrajete. Čím silněji budete vydávat zvuky motoru, tím rychleji pojedete. Takže si promasírujte hlasivky a plíce, jdeme na to!
Rural… 58%
Rural Racer: VENKOVSKÁ JÍZDA (843.8 KB)
Baví vás řídit auto, jezdit okruhy a parádní zatáčky? Že to teď u nás není žádná legrace – kvůli bodovému systému – se shodneme snad všichni. Nezbývá než sednout ke svým počítačům a hrát dílka jako je právě Rural Racer. Takže na plný plyn... a jedem!
Rally… 77%
Rally sport: ZÁVODY JAK SE PATŘÍ (586.8 KB)
Připravit... pozor... teď! I když je tento námět dost ohraný, stále se jedná o zajímavou závodní hru s jednoduchým námětem a parádní fyzikou automobilů. Svoji kárku ovládáte z bočního 3D pohledu. Cíl? Vyhrát!
Rider:… 77%
Rider: V ROLI KURÝRA (8.3 MB)
Rider je velice nápaditá hra, která nás zaujala snad i více, než kterékoliv jiné dílko v poslední době. Jako kurýr musíte na motorce dovést na určité místo zásilku, přičemž v průběhu cesty je třeba dodržovat silniční pravidla a dávat pozor na všudypřítomné policisty! Jen to zkuste sami.
Raven… 65%
Raven Assault Squaw: BITVA NA PUSTÉ PLANETĚ (3.1 MB)
Máte chuť si zastřílet? Sedět v obrněném vozítku a vyhledávat nepřátele, kteří po několika dobře mířených střelách budou jeden po druhém odpadávat? Hlavně to hledání zde nebude žádný problém, bojištěm je totiž naprosto pustá planeta.
Race Cars:… 70%
Race Cars: ZBĚSILÉ ZÁVODY (23.9 MB)
Dnes vám přinášíme sharewarovou 3D závodní hru. To už samo o sobě naznačuje, že máme co dělat s kvalitním dílkem. Nenechte se však ošálit - je Race Cars nudným brakem, nebo adrenalinovou hrou? Čtěte dále.
Racing… 65%
Racing Dynamics: PARÁDNÍ ZÁVODY (1.5 MB)
Jste vyznavači závodění na čas? Vzrušuje vás představa řízení nadupaného stroje? Milujete rychlou jízdu v závodním sporťáku? Pokud ano, tak máte jedinečnou příležitost si na vlastní kůži otestovat své dovednosti na sportovním oválu.
Road Fighter 75%
Road Fighter (5.8 MB)
Adrenalinové a dynamické závody, od kterých se nebudete chtít hned tak pustit. Slušivé 2D zpracování a hudba šitá přesně na míru dělá z této zběsilé honičky opravdu vydařenou hru, jež by vás neměla nechat chladnými. Nohu na pedál…jedeme!
Rally… 59%
Rally Run (3.4 MB)
Lesklé kapoty rychlých aut, pach spálených gum a krásné dívky v přiléhavých oblečcích. Automobilové závody nejsou pro žádné máčky, jedná se totiž o pěkně adrenalinovou zábavu. A když je ta zábava navíc zcela zadarmo, není vůbec co řěšit. Ukažte, že na to máte!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z