Pedal… 70%
Pedal Power - multiplayerový závod vznášedel (21 MB)
Závodních her není nikdy dost a těch, které podporují multiplayer, jakbysmet. Chopte se svého vznášedla a hurá na závodní dráhu.
PaperPlane… 80%
PaperPlane - příběh vlaštovky (191 MB)
Virtuální házení vlaštovek se ode dneška může směle vyrovnat tomu reálnému. Nejenže si nemusíte lámat hlavu se skládáním papíru, dokonce se do role vlaštovky sami vžijete.
Penguin… 70%
Penguin versus Yeti - kdo z nich je lepší? (9.6 MB)
Nemyslíte, že té nadvlády sněžných mužů ve hrách už bylo dost? Ano, správně, i tolik podkovaní tučňáci přece mají co říct! Teď svým odvěkým rivalům konečně vypráší srst.
Police… 70%
Police Supercars Racing - v tomhle městě jsem policajt já! (64 MB)
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Ale počkat… tohle není Kobra 11, tohle je Police Supercars Racing!
Propero… 70%
Propero - nevídané závody (23 MB)
Z rukou studentů školy DigiPen vzešel počin, který nám přináší abstraktní závody vznášedel, jež nejednomu člověku, i přes neúplnou podobnost, evokují vzpomínky na závody z filmu Star Wars. Tak proč nezasednout do kokpitu a protivníkům vytřít zrak?
ProHockey… 60%
ProHockey Manager 2005 - pro fanoušky hokeje (17.4 MB)
Řekl tady někdo hokejový manažer zadarmo? Ano! Doveďte svůj oblíbený tým k titulu mistra ligy. Je to přece tak snadné – nebo ne? Přesvědčte se v titulu ProHockey Manager 2005.
Propero… 60%
Propero - futuristické závodění (22.5 MB)
Také jste otráveni aktuálním děním ve formuli 1 a tím, kam tato královna motorsportu směřuje? Pak si můžete trochu spravit chuť adrenalinovými závody ve vesmíru. Tam musí být souboje přece mnohem zajímavější!
Ping-Pong… 80%
Ping-Pong - báječný svět stoního tenisu (13.3 MB)
Skutečně zábavnou záležitost teď vytvořili autoři z řad My Play City. Jistě to znáte sami. Jeden malý míček, který skáče ze strany na stranu a odvádí tak veškerou pozornost. Jak hráčů, tak i diváků. Všude po sále je naprosté ticho, slyšíte jen odrážející se míček. Ano, tak právě tohle je pravý stolní tenis neboli Ping Pong.
Profitville:… 78%
Profitville: OBNOVA ZNIČENÉHO MĚSTA (19 MB)
V malém klidném městečku jménem Profitville jednoho dne vyrostl supermarket a díky tomu přišli všichni malí obchodníci o svých pár zákazníků, kteří je drželi nad vodou. Město chátrá a do toho přicházíte vy, abyste se mu pokusili navrátit jeho ztracenou tvář.
Pizza… 65%
Pizza Parlour: PRAVÁ ITALSKÁ... (20 MB)
Dnes se naučíme jak správně připravit pizzu, jak ji upéct, a jak ji co nejrychleji doručit zákazníkovi na stůl. Naučíme se zkrátka, jak co nejlépe vést typickou italskou restauraci se vším, co k tomu patří...
Pluto… 83%
Pluto Strikes Back: PLUTO VRACÍ ÚDER (4.4 MB)
Pluťané byli vždy ostří hoši. Pravděpodobně to byl jejich temperament, jenž je donutil k výrobě obrovské baseballové pálky. Tak obrovské, že okolním planetám mohla plivnout do tváře. Ovšem ona měla jiný cíl – odpalovat nalétávající meteority po okolním prostředí. Ať žije vesmírný baseball!
Physicam… 52%
Physicam CamBall: HRA S WEB-KAMEROU (4.2 MB)
Physicam CamBall je na první pohled obyčejné odpalování míčku pálkou, což prakticky nemusí být nic nového. Ovšem buďte ujištěni, že zdání pouze klame. Místo klasického ovládání za pomoci klávesnice můžete využít web-kameru, která snímá váš pohyb. Tak do toho!
Pepsi… 52%
Pepsi - Challenge the Stars: DRINK (393.2 KB)
Fenomén jménem fotbal se stává poslední dobou oblíbenějším a oblíbenějším, a to dokonce i u žen. Firma Pepsi na to šla chytře a vymyslela reklamní fotbalovou hru, kterou si tu můžete stáhnout a zahrát zcela zdarma. Rozřešíte odvěký boj? Pepsi nebo Coca-colu?
Pool:… 65%
Pool: STYLOVÝ KULEČNÍK (1.2 MB)
Jednoduchost, zábavnost a styl – to jsou hlavní vlastnosti simulátoru kulečníku od Boxrunu. Hra pro dva hráče nepostrádající šmrnc, u níž se skvěle odreagujete. Naleštěte si svá tága a s chutí do toho!
PAKOON:… 70%
PAKOON: ZVLÁŠTNÍ HRA (6.5 MB)
Zajímá vás, co obnáší práce roznašeče pizzy v post-apokalyptické době, a to třeba letadlem? Chtěli byste si vyzkoušet tuto nevšední práci? Máte-li zájem, neváhejte ani vteřinu. PAKOON čeká pouze na vás!
Paralympix:… 59%
Paralympix: RADOSTNĚ NA VOZÍČKU (1.9 MB)
Fakt, že je někdo na vozíčku, nemusí ihned nutně znamenat, že si již takto postižená osoba nebude moci zasportovat, užít si kupu legrace a vymlátit si zuby o chodník. Zdárným důkazem tomu jest Paralympix, který mimo jiné disponuje kapkou černého humoru.
Park Racer:… 74%
Park Racer: USEDNĚTE DO KOKPITU (3.1 MB)
Patříte mezi vyznavače rychlých kol a sportovní simulátory jsou vaší oblíbenou kategorií mezi freeware hrami? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, neváhejte ani minutu a stahujte hru na dlouhé podzimní večery. Hru s názvem Park Racer. Stojí za to!
PACS … 59%
PACS & DIE BAR Challenge: RYCHLOST (2.5 MB)
Moje nadšení, že si opět zahraji nějakou povedenou závodní hru, doslova opadlo, jakmile jsem okusil toto dílko. Solidní jednoduché 2D grafické zpracování, slušné zvuky a hudba, avšak horší hratelnost mě vcelku zklamala…
Pro-X… 41%
Pro-X Snowboarding (629.1 KB)
Stahujte další zajímavou flashovou hru, která vás tentokráte připoutá ke snowboardu. Ale pozor, nebude to jen takové "lážo plážo" ježdění. Zákon schválnosti je totiž nesmrtelným protivou a do cesty vám mile rád postaví nějaké ty propasti, stromy či kameny.
Penalty 15%
Penalty (1 MB)
Adrenalin stoupá do žil… fotbalista se pomalu rozbíhá a šlacha na noze se natahuje a tuhne v ocel. Klidný míč čeká na svůj osud… vidí ho napsaný v očích golmana. Kulatý projektil letí pomalu, tak hrozně pomalu… nikdo neví, jestli to bude nebo nebude gól. Do všeho řvou diváci.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z