Offroad… 60%
Offroad Racers - kdo s koho? (70 MB)
Obyčejné silniční závody s naleštěnými auty nejsou nic pro pravé závodníky. Vaše řidičské schopnosti dokonale prověří Offroad Racers. Jestli si troufáte do divočiny mezi ostatní offroady, tak směle do toho.
Ostrich… 92%
Ostrich Runners - pštrosi na olympiádu! (88 MB)
Tři, dva, jedna, start! Pštrosí závody plné karambolů, vyskakujících boxerských rukavic a fackujících stromů právě začínají. A když může vyhrát jen ten nejlepší, bude to neskutečná zábava pro všechny!
Off-Road… 79%
Off-Road Arena: ĎÁBELSKÉ STROJE (29.5 MB)
V aréně plné překážek, nájezdových ramp a dalších nebezpečí budete muset zdolat všechny protihráče drtivými střety. Usedněte do kokpitu ďábelského stoje off-roudu a vydejte se vstříc létajícím plechům!
ORacer 79%
ORacer (3.9 MB)
Připravte se na start, zařaďte a sešlápněte plyn. START! Tak nějak takhle začíná každé kolo ve hře ORacer. Stanete se v ní jedním ze závodníků skvělé 3D hry s perfektní atmosféru a skvělými efekty. Chcete si zazávodit na třech tratích? Pokud byla vaše odpověď kladná, přečtěte si následující recenzi a nebudete litovat...
OSR 49%
OSR (1.4 MB)
Trochu divná zkratka(OSR), ale znamená Offshore Racer. Což je 3D závodní hra na vodě s motorovým člunem. Bohužel není úplně závodní, můžete jezdit pouze na čas. Ale pokud jenom chcete závodit, můžete zapnout ducha nejlepšího kola. Ve hře se podíváte do několika bójkami vyznačených kol na různých světových oceánech.
Offroad 68%
Offroad (2.5 MB)
Co byste řekli tomu, kdyby vám někdo nabídl, že vás sveze ve svém offroadovém či jiném terenním vozítku? Že je to moc nereálné a že se to nemůže splnit? Ale kdepak, v dnešní době není nic nemožné, tedy alespoň pokud si zahrajete hříčku s výstižným názvem Offroad. Dlouho neotálejte, nasedejte a vydejte se s námi na jízdu terénem
Offshore… 73%
Offshore Sailing (1.8 MB)
Offshore Sailing můžeme zařadit mezi hry naprosto netradiční, které mají velice originální námět a slušné zpracování. Dnes totiž dostanete na starost malou závodní plachetnici a s ní budete muset co nejrychleji objet vzdálený malý ostrůvek a vrátit se zpět. To ale nebude vůbec jednoduché, nezapomínejte totiž, že plachetnici lze pohánět pouze větrem, takže vaším úkolem bude co nejvýhodněji loďku natočit a posouvat plachty tak, aby se do nich vítr mohl opřít a aby loď plula správným směrem. Naštěstí vám v orientaci pomáhá racek, který stále letí před vámi a ukazuje vám směr, kterým se máte vydat, takže vždy víte kudy, ale i tak to není díky stále se měnícímu směru větru žádná legrace. Trasa je bohužel pouze jedna, ale věřte, že i ta dokáže nabídnout mnoho a mnoho zábavy a jsem si takřka jist, že vás dnešní hra dobře pobaví.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z