Need For… 60%
Need For Madness - vyhrát, nebo zničit? (1.8 MB)
V každých závodech hrozí nebezpečí karambolu, ale v Need For Madness je pravidlem, že ne všechna vozidla dojedou do cíle. Je tak jen na vás, jakou taktiku si zvolíte vy - ujet a vyhrát, nebo radši zničit všechny soupeře?
Nitro… 65%
Nitro Racers - nohu na plyn! (44 MB)
Závody, z nichž jde dusík cítit na hony daleko? Ano, i tak by se dal charakterizovat zbrusu nový titul Nitro Racers. Rychlá auta, ďábelské okruhy a hektolitry Nitrogenia na vás už čekají. Stačí jen kliknout.
Need For… 50%
Need For Waves - závody motorových člunů (4.6 MB)
Ačkoliv léto teprve klepe na dveře, teploměr má v těchto dnech jiný názor. A tak proč si nezpříjemnit horké jarní dny v nadupaném motorovém člunu u vody? Nezapomeňte však na záchrannou vestu, jelikož to nebude taková brnkačka, jak se může zdát!
Nitto… 60%
Nitto 1320 Legends - onlinový svět tuningu (418 KB)
Automobilový tuning zažívá v posledních letech obrovský boom. Nemusíte ale být zrovna pravidelným účastníkem srazů, abyste si užili atmosféru závodů a navíc si svého čtyřkolého miláčka upravili k obrazu svému. Dnes již k tomu stačí pouze kliknout!
Nuclear… 50%
Nuclear Bike – cestou necestou (6.5 MB)
Když se zmíní terénní motorka, většině hráčů se vybaví legendární Elastomania. I hra Nuclear Bike nabízí tento jednostopý stroj, s nímž se ale budete prohánět po téměř reálných biketrialových tratích. Proto navlečte rukavice i helmu a hurá na trať!
Need for… 15%
Need for Extreme 2: OPRAVDOVÝ EXTRÉM (3.6 MB)
Potřebujete extrém? Chcete zažít zběsilou jízdu městem se zbraněmi na kapotě? Pokud ano, možná vás zaujme Need for Extreme 2 jdoucí po stopách lehce propracovaných závodních hříček. Nohy na pedál a jedem!
NOVÝ… 85%
NOVÝ POHLED: Trackmania Nations (285.4 MB)
Přibližně před dvěma měsíci byla uvolněna onlinová závodní pecka Trackmania Nations jako freeware. V té době také vyšla podrobná recenze na mateřském serveru Doupě.cz, ale nám - jako správným dobromilům - to zkrátka nedalo a museli jsme vám přinést ještě alespoň krátké zhodnocení z pohledu freeware odborníků. Tedy jako nás. :-) Tady je.
New Zealand… 80%
New Zealand R/C model flightsimulator (2 MB)
Letecké simulátory nejsou ve freeware žánru kdovíjak rozšířené. Dnešní hra New Zealand R/C model flightsimulator se pustila ve stopách skvěle zpracovaného FMS a už podle názvu si jistě mnozí domyslí, že jde o simulaci letání s modely. Ovšem ne jen tak ledajakou... tomu věřte!
Napkin… 80%
Napkin Race (10.9 MB)
Každý z nás je zná. Malá gumová, či plastová autíčka nechyběla v žádném dětském pokoji. Tento, v podstatě nerozbitný, vynález si vydobyl oblibu u všech generací. Tudíž se nemůžeme divit, že se po kobercích objevuje i na monitorech našich počítačů! Dnes si s nimi můžete vyhrát dosytosti. Nechápete? Pak čtěte dál!
Nitro 93%
Nitro (14.6 MB)
Jelikož jde svět s dobou, mezi počítačovými hrami se stále více preferuje multiplayer. Dokonce vznikají tituly, které hru pro jednoho téměř ignorují. Příkladem budiž dnešní Nitro. Tyto akční závody, v nichž nechybí ani zákeřné vymoženosti jako například raketomety přidělané na kapotě, jsou navíc velmi dobře hratelné, takže si je může vychutnat takřka každý labužník. Vyrazte si s přáteli na divokou projížďku rozličnými terény. Stojí to zato!
Naval… 55%
Naval Strike (2.5 MB)
O tom, že při letadlových bitkách není žádná legrace, vás přesvědčí Naval Strike. Dokonale totiž navozuje atmosféru námořních ztečí. Coby pilot se vydáváte do krvelačných potyček jak se vzdušnými, tak i s lodními silami. Zvládnete tak velikou přesilu?
NHL 97 86%
NHL 97 (1.6 MB)
Po včerejším menším vánočním vtípku tu máme konečně skutečný hokej. Je jím, jak jinak, originální a původní NHL 97 od EA Sports. Nechte se unést závanem nostalgie a zavzpomínejte na staré dobré časy.
NHL 2005… 99%
NHL 2005 x-mas edition (4.9 MB)
Exkluzivně pro čtenáře serveru FreeHry.cz přinášíme -troufám si říci- to nejlepší, co kdy česká freeware scéna zažila. NHL 2004/2005 x-mas edition není totiž jen precizním hokejem, ale dokonce se v ledasčem vyrovnává svému zahraničnímu bráškovi, za kterého však musíte platit nehorázné peníze. Veselé Vánoce.
Netvor… 40%
Netvor Speed (5.2 MB)
Dnes se podíváme na zoubek hře Netvor Speed od týmu AntSoft, která se zúčastnila letošní soutěže Becherovka Game 2004 a skončila na druhém místě v kategorii simulátorů. Netvor Speed je, jak už název napovídá, závodní hra, které se těší vysoké oblibě. Uvidíme, zdali uspěje v silné konkurenci.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z