Mountain… 72%
Mountain Car: PŘEROSTLÉ ZÁVODY (19.3 MB)
Pakliže jste příznivci doslova monstrózních závodů s off-roady, určitě vás zaujme Mountain Car. Jedná se o titul jdoucí po šlépějích slavné Elastomanie, ovšem nyní v kompletním 3D provedení a na čtyřech kolech.
ManiaDrive:… 82%
ManiaDrive: NA PLNÝ PLYN (41.6 MB)
Závodní tituly na poli freeware scény většinou neoplývají kdovíjakou kvalitou. Tvorba takové hry zkrátka není nejlehčí. Občas se však najde počin, jehož kvality sahají téměř až do nebes. Je to případ i ManiaDrive? Pořádně adrenalinové závody už jsme tu dlouho neměli. Čtěte a uvidíte.
Minigolf… 88%
Minigolf Pro: ROZKOŠNÝ SPORT (7.3 MB)
Není lepšího způsobu vzdát hold dnes snad již legendárnímu tvůrci, jako byl Shawn64, než si zahrát jeho hry. Právě Shawn64 dokázal v Game Makerovém prostředí stvořit díla usilující o přední příčky nejlepších hodnocení a dnes nabízený titul na tom nebude jinak.
Maluch… 75%
Maluch Sim: ZÁVODY S FIATEM (7.5 MB)
Pokud se vám z nějakého důvodu líbí auta od značky Fiat, zejména tedy starší kousky, určitě si nenechte ujít Maluch Sim. Opravdu skvěle vypadající hra disponující na freeware poměry nevídanou grafikou a technickým zpracováním vás zcela určite uchvátí a nepustí od monitoru dlouhou dobu.
Mad Cars:… 72%
Mad Cars: NA PLNÝ PLYN (9.8 MB)
Chcete si užít zběsilé závody, všude kolem létající kulky a závratnou rychlost na okružních trasách? V tom případě určitě nepřehlédněte Mad Cars. I když se jedná o pouhou shareware verzi, hráčům má tento titul hodně co nabídnout.
Meteor… 70%
Meteor Alert Excal.: VRAŽEDNÁ RYCHLOST (5.5 MB)
Máte rádi rychlá auta? Jestli ano, určitě se poohlédněte po této hře. Formule 1 jsou v porovnání s těmi, která se vyskytují zde, jen dětskou hračkou. Zběsilá jízda po rovince lemovaná nástrahami čeká pouze na vás! Smrt se opravdu nepoutá...
MotorSled… 69%
MotorSled 2K2: SNĚŽNÉ SKÚTRY (4.5 MB)
Projížďky na sněžném skútru jsou vyhledávanou zábavou mnoha lidí. Avšak jen málo z nás si může dovolit jeho koupi a ještě méně z nás má pro onu jízdu ve svém okolí vhodné podmínky. Nebude tedy od věci si to asi něčím vynahradit. A co tedy třeba dnešní hrou?
Mariokart… 20%
Mariokart X-Track: RYCHLÁ JÍZDA (757.8 KB)
A je to tu. Zase ta instalatérská mrcha! Místo aby zachraňoval princeznu, jezdí si v motokárách, flákač jeden! Jak si to vůbec představuje? Takhle opusit fajnově placené místo záchranáře. Ale kdepak, vždyť on má jen dovolenou. Pomožte mu, dosyta si ji užít a hlavně vyhrát co nejvíc cen!
Minigolf:… 72%
Minigolf: HRAJTE JEDNOU KLÁVESOU (10.1 MB)
Server Retroremakes uspořádal soutěž One Switch Competition o nejlepší hru ovládanou jednou klávesou. Dnes nabízený Minigolf od Acoders se umístil na předních místech, nelze se tedy divit, že nabízí opravdu solidní porci zábavy. Dejte se tedy do ní a pořádně si ji užijte!
Miniracer:… 77%
Miniracer: POVEDENÉ ZÁVODY (4.8 MB)
Hezká grafika, skvělá hratelnost a především zábava tvoří z tohoto závodního dílka vydařený kousek. Kompletní 3D zpracování a volba hry více hráčů po síti mi doslova hrála do noty. Podívejte se sami….
Music… 51%
Music Superstar (15 MB)
Milujete Superstar? Šílíte při pohledu na všechny ty statné a krásné finalisty? Vzřušuje vás zvuk jejich hlasu a byt máte polepen plagáty Filipa Jankoviče či Míši Noskové? Tak teď se podržte! Superstar se můžete stát i vy! A to prostřednictvím tohoto simulátoru. Nenechte svoji šanci uplavat!
Mario… 78%
Mario Basketball (575.5 KB)
Když jsem si tak prohlížel nabídku titulů na našem serveru, bylo velice těžké, ba téměř nemožné, najít hru, která by se snažila napodobit jeden z nejoblíbenějších sportů světa - Basketball. A kdo jiný než známý Mario, který svoji profesi instalatéra již dávno pověsil na hřebíček a oddává se radovánkám "běžného" života, vezme tuto milou povinnost do svých rukou?
MC Baseball 73%
MC Baseball (1.4 MB)
Holdujete sportu? Zvedá se vám hladina adrenalinu při pouhém pomyšlení na míček a davy řvoucích fanoušků? Už cítíte, jak se pomalu dostavují abstineční příznaky z nedostatku pohybu? Nezoufejte! Máme pro vás lék v podobě hry MC Baseball. Pospěšte, pálka je volná...
Machines… 88%
Machines of Destruction (16.8 MB)
Vzpomínáte-li si na staré známé a pekelně zábavné MicroMachines, pak pro vás bude dnešní Machines of Destruction jakousi třešničkou na dortu. Drží se klasického principu devastování soupeřů, nicméně tento hrubý základ je okořeněn i něčím navíc. Čím? To se dozvíte v naší recenzi.
Motocross… 53%
Motocross the Force (4.2 MB)
Svět je jen bahno. Svět je jen bahno. A svět je jen bahno a motorka. Tak by se dal jednoduše charakterizovat Motocross the Force, simulátor v 3D kožíšku. Pokud jste si chtěli někdy vyzkoušet, jaké to je sedět na několika "málo" koních, čtěte tento článek.
Monkey… 50%
Monkey Ragdoll (3.1 MB)
Opička na kuželkové dráze? Co je to za nesmysl? Ale ne, je to skutečně tak. Autoři si jen chtěli vyzkoušet poměrně uznávanou techniku fyzikálního ztvárnění modelu, tedy Ragdoll. Zakomponovali do toho nějaké ty prvky navíc a vzniklo, co vzniklo. Tak tedy hurá na plac.
Moorhuhn… 79%
Moorhuhn Kart 2 XS (35.4 MB)
Slavná série Moorhuhn se opět navrací na scénu spolu se zcela novým počinem, v němž prozkoušíme, jak se bude populárním slepičkám dařit za volantem jednoduchého vozítka. Tak nač ještě čekáte? Protivníci vás již s napětím na líbezném venkově očekávají!
Motocross… 85%
Motocross Becher (2.4 MB)
Oblíbili jste si velice kvalitní a pekelně dobře hratelnou, leč bohužel shareware hru Elastomania? Už vám neposkytuje tolik zábavy, nebo byste třeba jen rádi vyzkoušeli něco nového - například v podobě české volně šiřitelé hry, která se v mnoha ohledech Elastomanii podobá? Pak čtěte dále.
MJ Racing 46%
MJ Racing (6.5 MB)
Už jste někdy zkoušeli řídit ufo na silnici v plném provozu? Že ne? A chtěli by jste si vyzkoušet něco nového? Pokud je vaše odpověď kladná, máme tu pro vás hru MJ racing od českých Mj soft, kde si řízení kosmické lodi můžete bez rizika vyzkoušet.
Miracle… 59%
Miracle minigolf (1.1 MB)
Pozorovali jste někdy své přátele či známé, když hráli minigolf a také jste zatoužili si tento sport vyzkoušet?Zajděte do obchodu a nakupte si hůlky, míčky. Potom už jen stačí najít to správné hřiště. Pokud nemáte dostatečné finanční prostředky nebo nechcete opouštět teplo svého domova zahrajte si hru Miracle Mini-golf.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z