Music… 70%
Music Racer - máte rytmus v těle? (17.6 MB)
Hudebních her jste si v posledních letech mohli zahrát bezpočet. To máte Guitar Hero, Rock Band a několik desítek free/indie/flash předělávek. Music Racer však tento žánr posouvá úplně jinam.
Moonbase… 65%
Moonbase Alpha - zažijte stav beztíže (1.8 GB)
Ne, simulátor stavu beztíže Moonbase Alpha není, na druhou stranu ani takový výukový software pro kosmonauty není k zahození. Zvlášť, když si můžete po Měsíci poskakovat kooperativně s kamarády.
Mania… 80%
Mania Drive - klon Trackmanie (45.2 MB)
Místo formule rozhrkaný Renault Clio, ale bláznivé tratě zůstaly. Čekají vás loopingy, skoky, turba a klikaté serpentiny lemované svodidly, které neodpouští ani tu nejmenší chybu. V kolika tratích zvládnete zajet stanovený čas?
Mountainbike… 85%
Mountainbike Challenge 10 - to bude jííízda (38 MB)
Jeden z nejoblíbenějších sportovních titulů je po roce opět mezi námi. Čeká na vás příjemně zpracovaný sjezd na kole. Autorem jsou tradičně lidé z rakouského seskupení Greentube. O co se jedná? Přeci o nový Mountainbike Challenge 10!
Mazda… 60%
Mazda Burning Gears - zkušební jízda Vídní (95 MB)
Naskočte do automobilu značky Mazda a kochejte se virtuálními ulicemi Vídně. Ukočírovat nablýskaný osobáček není jen tak, zkuste si to buď v tréninku proti počítači nebo s živými hráči v multiplayeru!
Moscow… 80%
Moscow Billiards - mistr žánru (23.9 MB)
Uprostřed zapadlé hospůdky se schází několik pánů. Všichni nosí úhledně vyžehlená saka a pokořují. Všichni mají jedno společné, hrají totiž kulečník. Takže si laskavě upravte kravatu, naleštěte tágo a vstupte do světa hospodské zábavy.
Motoracing… 70%
Motoracing - START! (23 MB)
Znáte ten pocit, když jedete na motorce a kolem vás se jako rozmazaná šmouha míhá okolní krajina? Pokud ne, tak pro vás máme způsob, jak si tento jedinečný pocit užít zadarmo a bez rizika zranění. Vyzkoušejte zbrusu novou hru Motoracing!
Mini Golf… 80%
Mini Golf - mini golf navěky zadarmo (18.9 MB)
S nejrůznějšími variacemi na minigolf se roztrhl pytel, ale ne ve všech případech se jedná o kvalitní kousky. Je nám proto potěšením, že vám dnes můžeme naopak představit jeden z nejlepších počinů, které jsou dostupné zadarmo!
Mini-golf… 85%
Mini-golf club - ráj pro minigolfisty (22 MB)
Na to, aby člověk mohl provozovat golf, jsou potřeba nemalé finanční prostředky. Naštěstí však existuje alternativa tohoto sportu, a to sice minigolf. V dnes recenzované hře si jej budete moci vyzkoušet se vším všudy.
Mountainbike… 92%
Mountainbike Challenge 2009 - vytáhněte horská kola (33.3 MB)
Počasí si v posledních dnech dělá doslova, co chce, takže z oblohy bez mráčku se během dvou minut může vyklubat solidní liják, což výletům na kole moc nepřeje. Naštěstí však nedávno vyšel titul MTB 2009, který vám vše vykompenzuje i s úroky!
Mercedes… 65%
Mercedes CLC Dream Test Drive - mercedes zadarmo (103 MB)
Jedno moudré přísloví praví, že není všechno zlato, co se třpytí. A platí to i u počítačů a herní scény jakbysmet. Pohodlně se usaďte, opevněte nervy, chytněte volant a projeďte se v Mercedes CLC Dream Test Drive! Jízda poklidným Londýnem právě začíná.
Moto Geeks… 60%
Moto Geeks – je libo motorku? (3.5 MB)
Znáte to – čekáte na startovním roštu a pěkná slečna vedle vás drží slunečník, aby vám nepražilo do obličeje. Během chvíle adrenalin drasticky stoupá a červená světla nakonec zhasnou. Bylo odstartováno! I hráče simulátoru Moto Geeks čeká nelítostný souboj o vavřínový věnec.
Moto Race… 95%
Moto Race Challenge 2008 - perla mezi freewarovkami (35.7 MB)
Lidé jednoho z nejprofesionálnějších freewarových týmů, nazývajícího se GreenTube, vytasili svůj další klenot. Po skvělé sérii obsahující simulace fotbalu, sjezdu na kolech a lyžích, pro nás připravili další závody, tentokrát na motorkách. Jsou minimálně stejně tak dobré? Čtěte dál a zjistíte, jak to všechno je!
Mad Race… 80%
Mad Race - drsné závody (39 MB)
Chovat se „fair play“ je sice hezké, ale někdy to tak prostě nejde. Občas člověk musí být zlý, aby dosáhl svého, protože prostě jinou možnost nemá. Nebo alespoň tohle je motto hry Mad Race, kde využijete rotační kulomet možná ještě více, než rychlé auto!
Minigolf… 90%
Minigolf Maniacs - nejlepší z nejlepších (137 MB)
Není větším potěšením, než mezi freeware hrami přivítat titul, jenž by se neztratil ani mezi těmi placenými. Výjimkou není ani Minigolf Maniacs, který se může pochlubit skvělou cartoon 3D grafikou, zajímavými mapami i vynikající hratelností!
Mini Golf… 75%
Mini Golf Pro: GOLF PRO TRPĚLIVÉ (3.5 MB)
Všeobecně vzato, golf patří mezi ty finančně náročnější sporty. Nicméně pakliže vás tato gentlemanská hra přesto láká, doporučujeme vám vyzkoušet titul Mini Golf Pro, na němž si svůj talent můžete vyzkoušet, aniž by vaše prasátko utrpělo kdovíjakou újmu.
Monster… 50%
Monster Truck Mania: BLÁZNIVÁ JÍZDA! (2.3 MB)
Máte rádi velká auta? Libujete si ve vůně benzínu? Jezdíte rádi vysokou rychlostí? Jestli ano, pak je pro vás dnešní hra tím pravým ořechovým, protože v ní najdete vše zmíněné. Tak nasedněte - vyrážíme k tratím, které si lze jen těžko představit!
Multiracer:… 75%
Multiracer: VETERÁNI V AKCI (7 MB)
Pokud si myslíte, že stará dobrá Škoda 120 je model hodící se tak akorát do šrotu, šeredně se mýlíte. Multiracer vám totiž ukáže, že i toto postarší vozítko zvládne zajet parádní a napínavý závod. Nevěříte? Děláte chybu... Hurá na trať!
Moorhuhn… 70%
Moorhuhn Kart 3: SLEPIČÍ ÚLET (66.1 MB)
Husa nebo slepice? Dobrá otázka – první jmenovaný případ by se dal charakterizovat slovy „peří, sádlo a maso“. Druhý jako „vajíčka, a neutuchající zábava na dlouhé hodiny již po několik let“. A právě v případě Moorhuhn Kart 3 si s nostalgií zavzpomínáme na staré dobré slepičí běsnění široko daleko.
Moorhuhn… 55%
Moorhuhn Tennis: SLEPIČÍ TENIS (1.2 MB)
Máte rádi staré dobré slepičky? Nechcete do nich donekonečna jen střílet? Přinášíme vám řešení, v Moorhuhn Tennis si s oblíbenými opeřenci můžete zahrát tenis. Neproteče ani kapka krve, přesto je to však zábava!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z