Lightspeed… 50%
Lightspeed - rychlostí světla (2.2 MB)
Líbilo by se vám létat rychlostí světla? Ano, samozřejmě, komu by se něco takového nelíbilo. Lightspeed vám dá možnost se takové rychlosti alespoň přiblížit.
Lost Roads… 50%
Lost Roads Races - vůně spálených pneumatik (32 MB)
Jedoucí auto. Rychlá jízda. Vítr vískající ve vlasech. Oslňující paprsky a vůně spálených pneumatik. I takhle může vypadat láska k motorismu. Autoři ze serveru MyPlayCity se chopili příležitosti, udělat vlastní automobilový simulátor. Povedlo se jim to?
Lunar… 70%
Lunar Lander - velký skok pro lidstvo (6.5 MB)
Již po staletí vzhlíželo lidstvo ke hvězdám, jeden nebeský objekt jej však fascinoval ještě o trochu více. Bílá planetka opředená legendami a mýty, v jejímž nitru podle mnohých dřímá nepředstavitelná moc a síla. Takový je Měsíc a vy se máte stát historicky prvním člověkem na jeho povrchu!
LHM 2007:… 85%
LHM 2007: ČESKÝ HOKEJOVÝ MANAŽER (14.5 MB)
Pakliže jste fanoušci hokeje a vždy jste závistivě koukali na fotbalový manažer CSM, můžete si nyní radostně obout brusle a do ruky vzít hokejku! Hokejová varianta zmíněného manažeru je mezi námi - LHM 2007!
Lodičkoidy:… 30%
Lodičkoidy: S BECHEROVKOU DO VESMÍRU (7.9 MB)
Pokud hledáte hru, která by dokázala konkurovat titulům jako Freelancer nebo Darkstar One, zkuste dnes nabízený počin od českých tvůrců – Lodickoidy. Kdo ví, třeba vás zaujme, byť se netváří kdovíjak úžasně.
Live For… 88%
Live For Speed S2: ONLINE ZÁVODY! (29.6 MB)
Závodní fenomén, jenž baví obrovské publikum hráčů prakticky po celém světě, má nyní své druhé, i když zatím nehotové, pokračování! Jak dopadla tato hra, která si bere za cíl vytvořit co nejrealističtější herní závodní simulátor a mimojiné také disponuje úžasným online módem? Čtěte v recenzi.
Ludo Race 80%
Ludo Race (1.6 MB)
Závody vznášedel už jsou zase tady! Máte-li v sobě dost síly, nabídnou vám skvělé grafické zpracování spojené s parádní hratelností. Pojďte si tedy trochu zařádit, sešlápnout pedál až k zemi a vytočit ručičku tachometru do těch nejvyšších poloh!
Live for… 96%
Live for Speed (45.9 MB)
Dotřetice závody. Dnes tu pro vás máme simulátor oplývající překrásnou grafikou, až neuvěřitelně realistickým zpracováním fyzického modelu a hlavně bezkonkurenčním multiplayerem! K tomu všemu je navíc jako dárek přibalena česká lokalizace. Nač tolik superlativů? Bez nich totiž LfS popsat nejde! Tak na co ještě čekáte? Bezpochyby jedna z nejlepších závodních her všech dob přijíždí i na vaše monitory!
Light… 60%
Light Driver 2 (7.3 MB)
Automobilový simulátor, nebo reklama na xenonová světla? Nebo snad oboje? V této hře se dostanete do nočního provozu mezi spoustu větví a jiných překážek, přičemž se musíte řídit pravidly, abyste si mohli pořádně rozžhnout a zažít si špičkový pocit z přehledné-osvětlené silnice.
LightDriver 79%
LightDriver (3.3 MB)
Milujete ten adrenalin v krvi, když se řítíte obrovskou rychlostí autem po silnici? Tu si ale nemůžete dosytosti užít, pokud jsou silnice přeplněné ostatními jezdci. Hra LightDriver vám poskytne dráhu, na které se můžete konečně vyřádit. A těch pár aut, co tam za celou dobu projede, se hravě vyhnete! Jaké další skvělé překvapení pro vás dnešní titul má? To se dozvíte v následující recenzi.
Limit… 80%
Limit Rush (1.4 MB)
Poslední dobou vzniká stále více 3D kvalitních her díky rozvoji nových rendererů a programů na tvorbu 3D objektů a lokací. Jednou takovou hrou je i dnešní Limit Rush, velmi kvalitní hra se vznášedly. Pokud si chcete zahrát závody budoucnosti, pak si určitě nenechte ujít naši recenzi a samozřejmě také gamesku Limit Rush...
L Racer 84%
L Racer (878.7 KB)
Mezi freeware hrami byste velmi těžko hledali závodní tituly, které jsou 3D. Sice jich pár je, ale jde spíše jen o výjimky. Jednou z těchto her je i L Racer od mé oblíbené společnosti Graphit-X. Celkem obsahuje 3 různé levely, v nichž můžete závodit spolu s několika soupeři na vznášedlech. Hra je ovladatelná pomocí myši nebo klávesnice. Grafika je opravdu pěkná, textury jsou velmi barevné a jsou to takové hřejivé barvy ;). Zvuky ani hudbu zatím hra neobsahuje, protože ještě není dokončena. Ale i tak je to velmi kvalitní a hratelný kousek, který by neměl uniknou vaší pozornosti.
Lycos… 85%
Lycos Athletics (419.4 KB)
Sportovních her je na FreeHrách skutečně jako šafránů, tedy extrémně málo, a to je jeden z důvodů, proč vám přinášíme mnoha z vás jistě známou hru Lycos Athletic. To je jakási sérieněkolika závodů v různých sportovních disciplínách, kterých je dohromady ve hře šest - 100 m běh, skok do dálky, hod oštěpem, 110 m překážek, hod kladivem a skok do výšky. Celou hru hrajete hlavně pomocí šipek doprava a doleva, kterými svého závodníka rozebíháte a aby v závodě vyhrál a překonal limit stanovený pro postup k další disciplíně, budete se muset často hodně snažit, protože to není nic jednoduchého.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z