Kickboxing… 60%
Kickboxing Manager - na boxerský trůn (15 MB)
Nad basketbalovým, fotbalovým či hokejovým manažerem se už dnes nikdo nepozastaví. Ale manažer kickboxového klubu? To tu ještě nebylo!
Kissies:… 85%
Kissies: DENÍČEK JEDNÉ ESKYMAČKY (37.5 MB)
The Sims jsou fenomén. Vznikly celkem dva plnohodnotné díly a nespočet datadisků, ve kterých jste si mohli vyzkoušet všechno od dovolené, přes starání se o domácího mazlíčka, až po život na koleji. Ale co se stane, když se simíci přestěhují na Aljašku?
Kamikaze… 76%
Kamikaze Racer: POŘÁDNÁ RYCHLOST (2.3 MB)
Zběsilá jízda po ulici, těsné vyhýbání se překážkám, automobilům a traťovým vozům. Váš arzenál tvoří čtyři kola a kanón na střeše vozidla. Toto je jen stručná charakteristika hry pod názvem Kamikaze racer. Tak už neváhejte ani chvilku a čtěte dál. Nebo spončíte pod koly jednoho z agresivních řidičů.
KeyJ kleine… 71%
KeyJ kleine Billardsimulation (227.3 KB)
Zas a znovu. Ať už v oblíbené hospůdce či v noblesním hráčském klubu stále se jedná o skvělou zábavu. O čem že je řeč? Přece o Billiardu! A stejně jako v reálu i ten virtuální nabízí skvělou zábavu jak pro jednoho, tak pro víc hráču. Navíc v slušivém 3D kabátku. Pojďte si koulet...
Kostky… 32%
Kostky 2004 (4.5 MB)
Kostky jsou vrženy, a to teď myslím smrtelně vážně. U které jiné hry by se to dalo říci tak elegantně, jako právě u Kostek? Nuže, hospodská vábivá zábava plná zklamání a radosti z vítězství korun a dvoukorun se konečně dostává i na vaše monitory. Tentokráte v barvách soutěže Becherovka Game.
Karting… 61%
Karting Race (7.3 MB)
Freewarové simulátory automobilového závodění končily až na světlé výjimky k propadákům a průšvihům. Vzpomeňme třeba na hru OffRoad nebo R2000, byly tak hloupé, že si už na ně skoro ani nevzpomeneme. Ale co třeba takový Racer. Není to hard-core simulátor, ale i tak se po vyřčení jeho jména každému něco zablýskne v paměti. Ale kam se zařadí dnešní hra Karting Race? Bude to hanba, nebo síň slávy? Uvidíme…
K-Racer 70%
K-Racer (880.6 KB)
Máte-li v lásce závodní hry, pravděpodobně se vám bude K-Racer zamlouvat. Není to sice nějaká realistická simulace závodního vozu, ba právě naopak – vše je bráno s nadsázkou a jezdí tu spíše smyšlené bizarní postavičky. Váš úkol je tu prostý – musíte co nejrychleji přejet z jednoho ostrova na druhý a nenechat se přitom spláchnout vodou.
Kickboard 72%
Kickboard (734 KB)
Mezi další arkády, které vám nyní můžeme nabídnou patří i Kickboard od známé společnosti na výrobu dětských čokolád, tedy KinderRiegel. V této zajímavé hře se vžijete do kůže mladíka v nejlepších letech, který se rád projíždí na své koloběžce, a tak náplní dnešní hry nebude nic jiného, než závodit na ní po různých parčících ve městě. Avšak právě ony parky jsou dělány skutečně velice netradičním způsobem a cesta často přechází v pěšinku, potom se zase naopak rozšiřuje, ale pro změnu se vám do ní často pletou záměrně špatně postavené lavičky, ploty, odpadkové koše a mnoho dalšího. A aby toho nebylo málo, celý úsek vy musíte zdolat do určitého časového limitu, který je vyjádřen v jakémsi tachometru v dolní části obrazovky společně s aktuální ujetou vzdáleností. Tak si můžete vždy kontrolovat, jak na tom jste, zda-li nemáte ztrátu či náskok. Avšak sebemenší zaváhání nebo naražení do nějakého předmětu může celou hru bleskurychle změnit, a tak se skutečně snažte býti opatrní a jezdit co nejpřesněji. Na své cestě mimo jiné najdete i spoustu různých bonusů v podobě známých čokoládových vajíček, co vám buď dodají trošku času navíc, či dostanete nějakou bonusovou turbo energii. Tu lze kdykoliv využít pomocí tlačítka ctrl, a poté váš jezdec nesmírně zrychlí, což vám jistě často pomůže a já doufám, že se v této skvělé hře dostanete opravdu daleko.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z