Jagdgeschwader:… 70%
Jagdgeschwader: PEKLO VE VZDUCHU! (10.4 MB)
Dnes potěšíme zejména příznivce historie, konkrétně fanoušky druhé světové války a jejích bojových strojů. Čeká na nás totiž několik letadel, multiplayerové zápolení a spousta „vývrtek“. Dokážete ovládnout nebe?
Jump and… 75%
Jump and Bump: PIRÁT SILNIC (3.8 MB)
Jaké je to být opravdový pirát silni? Svištět si to po dálnici, demolovat ostatní auta, vyhýbat se překážkám a dávat si pozor, ať vás nepotká stejný osud? Jaké to asi může být? Ponořte se do této neobyčejně zábavně hry a získejte si respekt ostatních na silnici.
Junior… 40%
Junior Bowlang: KUŘE, CO HÁZÍ (1 MB)
V této jednoduché hře je vaším cílem v roli slepice trefit terč volejbalovým míčem. Primitivní princip může znamenat velkou hratelnost, ale je to skutečně tak? Obstojí Junior Bowlang v tvrdé konkurenci například Yeti Sports?
Jogos… 76%
Jogos Olimpicos Nado Livre: PLAVÁNÍ (983 KB)
Letní olympijské hry. Pro pár lidí nudná sezóna, kolem které se dělá příliš velký humbuk. Pro jiné to je ale důležité období plné sportu, slunce a vychlazeného pití. Právě druhým jmenovaným je určena dnešní plavecká olympijská hra.
Jet Boarder:… 81%
Jet Boarder: LÉTAJÍCÍ SKEJŤÁK (3.4 MB)
Tato hra je něčím výjimečná. Výjimečná natolik, že je, světe div se, originální. A v čem? Inu grafikou ani zpracováním to není, prim totiž hraje ovládání. Jedná se o závody na vznášedlech, při kterých vám stačí pouze mezerník. Šipek a nic podobného není třeba! Jedním slovem skvostné!
Jammer-D 74%
Jammer-D (6.6 MB)
Pamatujete si na Crocka? Roztomilého krokodýla kterému jste museli pomoci proskákat přes nejednu nástrahu a překonat spousty nebezpečných situací? Tak právě dnes se vám do PC dostává velice podobná hra s ještě roztomilejším a růžovějším hrdinou v hlavní roli. Který z nich si vaše srdce získá víc?
Jogos… 44%
Jogos Olimpicos (943.7 KB)
Plavání, to je to, co nám tu scházelo. Už jsme tu totiž měli všelicos…od jízdy na motokáře, přes simulátor jeřábu, až po střílení tchýní. Tohle vše ale nikterak nepřispívá zdravému duchu ve zdravém těle. Tak tedy hurá do vody.
Jingleballs 60%
Jingleballs (2.6 MB)
K zimě určitě neodmyslitelně patří koulovačka. Je to skvělý druh zábavy. Však to jistě znáte taky. Ve hře Jingleballs na vás bude čekat těžký úkol, budete totiž koulovat kolem se procházející občany. Je to náramně zábavné, určitě si přečtěte naši recenzi...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z