ICED -… 60%
ICED - imigrantem v USA (74 MB)
Vyzkoušet si život imigranta v USA se vám nepoštěstí každý den. Díky hře ICED si zažijete nelehké živoření přistěhovalce plný honiček s policisty a bojem o holý život na vlastní kůži bez jakýchkoli rizik.
IoI -… 65%
IoI - tak trochu jiný Pong (45.6 KB)
Klasický Pong už asi nikdy nebude překonán, což ovšem nestojí v cestě různým remakům a předělávkám, kterých i bez pomoci Googlu najdete na internetu bezpočet. My vám však situaci ještě usnadníme zajímavým titulem s ještě zajímavějším názvem IoI.
IKK Direkt… 90%
IKK Direkt Mountainbike Challenge 08 - horský sjezd (43.1 MB)
Vývojářský tým Greetube opět rozšířil škálu sportů, jež ve vysoké kvalitě převádějí na naše monitory. Jejich nejnovějším dítkem je titul, v němž okusíme chuť horského sjezdu na kolech. V žádném případě si nezapomeňte přilbu a chrániče, zrádné nástrahy jsou totiž podél celé trati!
INXS -… 75%
INXS - Bang the Drum: STAŇTE SE BUBENÍKEM (2 MB)
Myslíte, že jste už vyzkoušeli všechny hudební simulátory? A co takhle být na chvíli v kapele, která hraje pro celý svět? Nebojíte se stát se bubeníkem ve slavné skupině a rozjet to na pódiu?
I've got… 83%
I've got some balls (2.7 MB)
I přestože nemám v lásce hry typu pinball, musím se přiznat, že u této hry jsem se docela dlouho dobře bavil. Je sice pravda, že to není pinball v pravém smyslu, ale má k němu velmi blízko, protože zde ovládáte kuličku, se kterou musíte projít celkem 16 levelů a vaším úkolem v každém z nich je posbírat určitý počet diamantů na to, abyste mohli postoupit do levelu dalšího. Vše je ale ztíženo tím, že hra se odehrává někde ve vzduchu a tak vůbec není problém, aby vaše kulička vykolejila a spadla někam neznámo kam. To vás nutí k tomu, abyste hru ovládali s citem a rozvahou. Grafika a hudba jsou perfektní a není jim co vytknout.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z