Hockey?… 70%
Hockey? - vyprodaná hala, hokej to je hra (6.3 MB)
Hokej z pohledu první osoby? Ano! Možnost zahrát si proti lidem z celého světa? Ano? Ten nejbezprostřednější zážitek z virtuálního hokeje? Ano! Hra Hockey? vás zkrátka přitáhne jako magnet.
Hockey… 40%
Hockey 2006 - ať vyhraje ten nejsilnější (2 MB)
Nikoli nejlepší, ale nejsilnější a nejpodlejší. Přesně takoví musíte být, abyste dokázali uspět ve hře Hockey 2005, účastníkovi prestižní soutěže Becherovka Game z roku 2005.
HeliLouya… 45%
HeliLouya - za kniplem apače (13.4 MB)
Milujte bojové helikoptéry? Štěkot kulometů a svist raket vám není cizí? Usedněte tedy za knipl bojové helikoptéry ve hře HeliLouya a vydejte se kosit všechno, co se ve vzdušném prostoru jen mihne!
Hot Racing:… 90%
Hot Racing: NA PLNÝ PLYN (16.7 MB)
„Červená světla zhasla a závod byl odstartován!“; přesně to slýchají milióny fanoušků formule 1 u televizních obrazovek. Ale jak to vidí sami piloti? Inu, proč si to nevyzkoušet ve skvělých závodech Hot Racing. A pokud formule nemusíte, nezoufejte – jistě si vyberete z některého jiného sporťáku!
HalfPipe… 67%
HalfPipe Torino: NA RAMPU (17.8 MB)
Další přírůstek do rodiny snowboarových simulátorů, tentokrát na u-rampě á la Olympijské hry. Zima je tady a je proto čas začít trénovat, byť třeba jen virtuálně. Chcete-li vědět, zda je tento způsob dostatečně záživný, čtěte dále.
Hemi Hurling:… 85%
Hemi Hurling: VRH AUTEM (3.4 MB)
Všechno létá, co peří má. Bez něj se to ale také obejde - létat totiž dokáže i vrak auta naložený na silném offroadu. Chcete si to zkusit? Není problém – zahrajte si Hemi Hurling a uvidíte sami.
Horrum:… 45%
Horrum: ZBĚSILOST KVAPÍKŮ (909.3 KB)
Chcete si užít zběsilých závodů v podivně vyhlížejícím vozíku nad kosmickou superstrží? Okuste kouzlo této jednoduché pařbičky, jež vyniká hlavně jednou věcí - rychlostí. Pokud patříte mezi ty, u kterých se s otáčející ručičkou vyměšuje do krve víc a víc adrenalinu, neváhejte. Horrrrrrrrrrrum!!!
Hyper… 55%
Hyper Kart: JAKO WACKY (2.2 MB)
Hyper Kart je dosti podivnou závodní hrou, která mi snad nejvíc se všeho připomněla staroučký, zato však stále skvělý, titul Wacky. I v Hyper Kart jde totiž o jízdu po klikaté trati s protivníky, kdy cestou sbíráte různé bonusy, s nimiž si lze značně zkrátit cestu k první příčce ve vítězném žebříčku závodníků.
Hot Rod… 45%
Hot Rod Hottie: POZORUHODNÉ ZÁVODY (4.4 MB)
Už dlouho tu nebyla nějaká závodní hra. Ta, kterou dnes nabízím, je ale vskutku zajímavá. Jako řidič pozoruhodného auta budete jezdit po okolní krajině. Nejlepší na tom ale je, že s nikým nezávodíte. Váš úkol je tudíž nejasný a prakticky ani nevím, proč jsem tuhle hru vůbec hrál. Kam jsem se to zase jenom dostal…
Hotcars:… 69%
Hotcars: 3D ZÁVODY (4.4 MB)
Adrenalinové závody ve 3D provedení plné zatáček a spoluhráčů usilující o vítězství jsou to, co se na vás v tuto chvíli snaží upoutat pozornost. Nuže, nohy na pedál, ruce na volant a jeďte jako o život!
H-Racer 80%
H-Racer (3.1 MB)
Závody vznášedloidních vozítek byly herně zpracovány mnohokrát. Je tedy H-Racer ve svém žánru něčím vyjímečný nebo zmizí v propadlišti herních i jiných dějin jako bezpočet her před ním? Velmi kladné hodnocení poroty Becher Game 2004 napovídá, že nejsem sám, kdo si myslí, že ne.
Hairy… 70%
Hairy Harry (1.8 MB)
Čas prázdnin a dovolených se již nezadržitelně blíží a je dost možné, že mnoho z vás jej stráví na prosluněných plážích poblíž některého z moří. Jste-li sportovně založeni, pak zajisté nepohrdnete typicky plážovému sportu, který je i v naších končinách velice oblíbený - tedy plážovému volejbalu. Což takhle si vše nacvičit? Nenajdete snad lepší příležitost, než právě dnešní zábavnou gameskou Hairy Harry.
Highway… 80%
Highway Pursuit (2.4 MB)
Svým zbrusu novým stříbrným fárem zběsile závodíte a ničíte soupeře všemi možnými prostředky. Skvělá hudba duní ve vašem pokoji a ještě lepší hratelnost vám nedovolí se odtrhnout od monitoru. Ale pozor, tohle není žádná závodní hra, která se právě za tisíc korun prodává v nejbližším obchodě! Jestli nevěříte,klikněte a snad se sami přesvědčíte.
Hockey… 69%
Hockey 2001 (2.9 MB)
Hockey 2001 není hokejová simulace s plnými statistikami hráčů, jako v NHL. Hrajete zde za kuličku, se kterou jezdíte po zimním stadionu. A samozřejmě se snažíte střelit gól do brány druhé kuličky. To tedy opravdu nevypadá na hokejovou simulaci. Navíc v třetině čítající 60 sekund by toho praví hráči moc nestihli. Co tomu říkáte?
Hockey… 72%
Hockey Manager 2003 (2 MB)
Poměrně dlouhou dobu jsem sháněl nějaký kvalitní hokejový manažer, až jsem narazil na tenhle a zaradoval jsem se, že jsem ho konečně našel (očekával jsem něco jako hokejovou obdobu skvělého fotbalového manažeru CSM). Bohužel jsem byl zklamán. Autor sice upozorňoval na to, že v "Delfách" teprve začíná, ale přece jenom jsem očekával trochu více. Také můžete hrát pouhých 5 sezón, které uplynou velice rychle. Zajímá vás proč? Tak klikněte!
High Power… 69%
High Power Offense (629.8 KB)
Nazdárek lidi, jmenuju se Fred a chtěl bych vám povědět jeden příběh. Jednou, když jsem chodil ještě na univerzitu tam u nás v Springfieldu, hrál jsem fotbal za školní tým. Moje místo bylo na pravym křídle. Nebyli jsme zrovna supr tým, ale jednou jsme se dostali až do krajskýho finále.
Hobo Soccer 35%
Hobo Soccer (884.7 KB)
Nejrůznějších fotbalů a fotbálků se rodí i mezi freewarem poměrně hodně. Dnes tu máme jeden, který nepatří k úplné elitě, ale bez zajímavosti jeho hraní také není. Grafické zpracování, pravda, není nic moc, ale pokud nejste už dopředu zaujati, můžete se docela slušně pobavit… a nebo taky ne…
HP Jet… 60%
HP Jet Speed (2.1 MB)
Snad každý z nás (já tedy ano) strávil kus svého dětství u autodráhy. Dnešní hra vás může vrátit zpátky do těchto let. HP Jet Speed je malá reklamní hra, kterou nechala vytvořit firma Hewlett-Packard, aby pobavila těžce pracující lidi, kteří se chtějí odreagovat. A myslím, to nebyl špatný krok jak oslovit potencionální zákazníky.
Hover… 53%
Hover Racer (1.3 MB)
Závodních her už bylo spoustu, ale ta dnešní se od těch všech ostatních něčím odlišuje. Její náplní je totiž jízda na vznášedlech a pokud se nepletu, něco podobného jsme tu prozatím neměli. Chcete-li se tedy do sytosti vyřádit v této rychlé hře, čtěte dále, protože by vás tato zajímavá závodní hříčka mohla zajímat
Hokej 60%
Hokej (104.9 KB)
Hra jež vytvořil kolega Viktor Přehnal, jež se mnou působí v týmu Ignitron, v roce 1997, kdy mu bylo 16 let. Jedná se vlastně o převedení známé hry, k jejímuž hraní vám stačí pouze tužka a čtverečkovaný papír, do počítačové podoby. Jedná se o hru na tahy. Její princip není vůbec složitý a vše jistě pochopíte z přiložené nápovědy. Jedinou slabinou hry je zpracování, vše totiž běží v obyčejném windowsovském okně s minimální grafikou a nulovou hudební stránkou.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z