Giridon… 50%
Giridon Tactics - tak trochu jiný fotbal (41.7 MB)
Tribuny šílí. Zbývá jen pár vteřin do začátku fotbalového zápasu. Ale co to? Na hřiště vbíhá patnáct robotů a stejný počet nindžů! Dámy a pánové, tohle je trochu jiný fotbal, než na který jste zvyklí z televizních obrazovek!
Gaia Dreams… 45%
Gaia Dreams - ekosystém v počítači (700 KB)
Dnešní simulace umožní hráči nahlédnout do tajů fungování přírody. Dohlížíte na ekosystém planety s rybami, co jedí vodní rostliny a kraby co pojídají leklé ryby. Dokážete tento citlivý ekosystém vybalancovat?
Gymnast:… 80%
Gymnast: GYMNASTOU SNADNO A RYCHLE? (13.4 MB)
Sportovní tituly se často omezují na kolektivní záležitosti, ale co když má někdo rád atletiku? Pak si většinou musí počkat, až jednou za čtyři roky vyjde nějaká ta hra k příležitosti olympiády. S námi ale nemusíte čekat, protože vám přinášíme kvalitní atletické dílo, tak neváhejte a čtěte dál!
Goal Getter:… 75%
Goal Getter: STAŇTE SE GÓLOSTROJEM (8.9 MB)
Máte obsáhlé znalosti o fotbale a umíte je dobře aplikovat? Rádi u televize sledujete dění kolem kopané a vždy víte, jak danou situaci řešit? Nebo jste jen fanda do počítačových her a chcete si zkrátit čas? V obou případech je tu pro vás Goal Getter!
G-Speed:… 79%
G-Speed: V RYCHLOSTI JE KOUZLO (11.5 MB)
Futuristických závodů s ještě futurističtějšími plavidly na těch nejfuturističtějších tratích tu již bylo poměrně mnoho. A Game Makerová hra G-Speed rozhodně nechce zapadnou do hlubin toho nejnejfuturističtějšího zapomnění, tudíž si připravila pár zajímavých vychytávek. A jakých?
Grey Olltwits… 34%
Grey Olltwits Darts: ŠIPKY (630.8 KB)
Tak schválně, dokáží vás šipky ještě něčím překvapit? Že by zpracováním, zajímavým nápadem, skvělým ozvučením? Chyba lávky, tak například Grey Olltwit's Darts vynikají něčím naprosto jiným. Chcete vědět čím? Čtěte dále.
GeneRally:… 55%
GeneRally: NA PLNÝ PLYN (1.3 MB)
Milujete vůni benzínu, zvuk burácejícího motoru, pištění gum a svůdné dívky? Pokud ano, tak právě teď máte jedinečnou šanci změřit své síly proti množství namyšlených soupeřů v nablýskaných kárách. Vše ostatní jde stranou. Hlavní je výhra. A to za každou cenu!
Green… 65%
Green Baize Groovers: TÁGO A KOULE (1.5 MB)
Taky rádi proložíte svůj pobyt v hostinci krátkou hrou kulečníku? Křída jemně pohladí špičku tága a za chvíli bílá koule naráží do jiných a přitom vydávají jemný zvuk přípitku. V téhle pařbě si užijete nejen klasickou osmičku, ale i snooker (král kulečníků) a podivný hexpool. Pojďme zanořovat…
GT Challenge 55%
GT Challenge (4.3 MB)
U 2D závodů je velice těžké něčím zaujmout a vymyslet inovativní prvek, kterým by se hra odlišovala od ostatních. Dnešní hra se pokouší zaujmout především výběrem spousty vozů, tratí a obtížností. Stačí to ale, nebo je GT Challenge jen další tuctovou arkádou?
Goat Bean… 36%
Goat Bean Golf 2005 (1.7 MB)
Dnes vám nabízíme partičku mini golfu, a to se vším všudy. I přes velice jednoduché zpracování máte k dispozici spousty módů, multiplayer a hlavně množství doposud neokoukaných map. Už se těšíte?
Global… 52%
Global Rail (5 MB)
Kdo z nás alespoň jednou v dětství nezatoužil být mašinfírou? Řídit velikánské a silné monstrum s parádním klaksonem, to byl i můj sen. Dnes se mi může můj klukovský sen konečně vyplnit. Na freeware scénu totiž dorazil Global Rail, neboli simulátor “vláčkovství“ a my se mu koukneme na kolečka…
Grey Olltwit… 75%
Grey Olltwit Bowling (790.5 KB)
Sportovních simulátorů bowlingu neboli kuželek je ve světě freeware her opravdu málo. A to nemluvě o kvalitních. Ale tento kousek se mi zdá docela povedený a řekl bych, že stojí za vyzkoušení. Naskýtá se možnost hry jednoho hráče proti počítači, ale větší legraci zažijete ve hře proti svému kamarádovi nebo někomu, kdo má zrovna chvilku volna. Proti více než jednomu hráči si ale zahrát nemůžete, i když mnohý člověk uvítá pouhou přítomnost multiplayeru ve hře. Pokud tedy hledáte opravdu kvalitní a přehledný simulátor bowlingu, právě jste ho našli.
GoalZone 85%
GoalZone (1 MB)
Mám rád hokej. Jeho rychlost a tvrdost. Stejně tak mám rád hokejové simulace (hlavně ty od EA Sports) a stejně tak rád si zahraji jakoukoliv hru s hokejovou tématikou. Dnešní hra je jednoduchá, malá, ale strašně zábavná a hratelná. Taková, jaká mi na poli freeware her chyběla (nebo jsem si jí nevšiml). :)
Gene Rally 80%
Gene Rally (1.2 MB)
Pokud máte rádi hry Ignition, Speedster nebo Micromachines, je dnešní hra určena právě vám. Gene Rally si ze všech jmenovaných vzala to nejlepší a přidala ještě pár vychytávek k tomu. Už na začátku vám říkám - pokud jste „autíčkovatí“, budete se náramně bavit....
Goal Zone 60%
Goal Zone (1.4 MB)
Hokej je u nás vedle fotbalu nejpopulárnějším sportem. Každého fanouška jistě potěší vyhlídka na zajímavou freewarovou gamesku, která simuluje právě tento sport. Ačkoli Goal Zone není bůhvíjak propracovaným titulem, zaujmout a pobavit jistě dokáže.
Golden… 70%
Golden Ass 2002 (2.8 MB)
Sníh, zima, hory a lyžování, to jsou věci, které si v tomto skoro letním období už neužijeme. Naštěstí někteří z nás zůstávájí zimním radovánkám příznivě nakloněni i nyní. New Wizard Realms mezi takovéto nadšence patří, a proto pro nás přichystali novou hru, u které se určitě pořádně zapotíte a to i bez sluníčka
Grand… 73%
Grand Becher Auto (3.5 MB)
S velice zajímavým nápadem přišel do soutěže Becherovka Game tým Noname Software, který pro tuto soutěž stvořil volně šiřitelnou předělávku veleslavné počítačové hry Grand thef auto. V této hře se však nevžijete do role vraždícího gangstera, ale dostanete se do kůže dealera Becherovky, jehož úkolem bude rozvážet lahve s tímto alkoholem po celém městě.
Go Karts 65%
Go Karts (524.3 KB)
Ne, opravdu tato hra nemá nic společného s předplacenými sadami jednoho našeho mobilního operátora :o), jde totiž o čistě závodní hru. V ní ovládáte autíčko, které jezdí na jakémsi autodromu. Před jízdou si zvolíte jednu ze tří obtížností a také počet kol. Hra je to malá, ale zábavná, někomu se ovšem může zdát, že má větší obtížnost, ale to se po krátkém tréninku spraví.
Guana… 45%
Guana Snowboarders Xtreme (815.8 KB)
Další z jednoduchých zimních sportovních akcí, ve kterých hlavní roli převezme nám všem jistě známý snowboard, je i dnešní Guava Snowboarders Xtreme. V ní se vžijete do role jednoho zuřivého snowboardisty a vaším úkolem nebude nic jiného, než sjet v co nejkratším čase strmý svah, kterému se však rozhodně nedá říkati sjezdovka. A to zvlášť proto, že se na ní válí skutečně velká hromada nežádoucích předmětů, rozbitých hrnců, vyhrnutých kamenů či dobře rostlých stromů. A právě takovýmto věcem se vy za svou dobu jízdy musíte vyhýbat, což však pravděpodobně shledáte poněkud obtížným, protože tyto objekty jsou skutečně na každém kroku. Projet bez pádu je tedy prakticky skoro nemožné, avšak spadnete-li, hned se vyhrabejte zpět na nohy, neboť čas běží dál a vy musíte trať splnit co nejrychleji. A já jen doufám, že se vám to splní a přeji vám ve hře hodně úspěchu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z