Excite… 50%
Excite Car - retro bourací autíčka (281 KB)
Na co umět ovládat plynový pedál, brzdu a spojku, když pouhé točení volantem je větší zábava? Jako by si tuhle otázku položili autoři freeware hry Excite Car a v retro hávu vytvořili takové závody, kde budete jen zatáčet.
Eat The… 10%
Eat The Whistle - fotbal s nadsázkou (8.4 MB)
Co si takhle zavzpomínat na konec devadesátých let a vrátit se do dob francouzského fotbalového mistrovství světa v devadesátém osmém? Láka-li vás tato představa, jistě neodoláte dnešnímu přírůstku do rodiny fotbalových arkád.
EU07-424:… 50%
EU07-424: PŘIJÍŽDÍ RYCHLÍK Z VARŠAVY (20.3 MB)
Tak pánové, nažhavte své mozkové závity a vybavte si své první klukovské sny! Toužili jste se stát popelářem, podívat se do vesmíru, anebo snad dokonce řídit lokomotivu? Na první dvě přání jsme sice krátcí, to poslední vám ale můžeme bezezbytku splnit.
Extreme… 70%
Extreme Racers: NECHŤ SE PRÁŠÍ ZA KOČÁREM (39.7 MB)
Máte rádi automobilové hry, ale už vás nebaví za všechny kvalitní počiny platit? Dokážete porazit všechny protivníky v nejkratším možném čase a za volantem se cítíte jako ryba ve vodě? Pořiďte si domů Extreme Racers! Zdarma! ;-)
EA hockey:… 47%
EA hockey: O STANLEY CUP (209.9 KB)
Na úvod jen sdělím, že od pravého hokeje má EA hockey daleko. Tato hra by se klidně mohla jmenovat i EA football, protože obsahuje prvky obou sportů. Jedná se totiž o stolní arkádovou hru. Jaké to dílko vlastně je, se dozvíte v následující recenzi.
Elu Undersea:… 78%
Elu Undersea: MOŘSKÁ VEGETACE (2.1 MB)
Moře je hojné na všemožnou vegetaci. Žijí v něm přece miliony druhů rostlin i zvířat a spousty z nich ještě určitě ani objeveny nebyly. A právě v této hře si můžete vyzkoušet, jaké to je mít své malé uskupení roztodivných rybiček, podivných hadů a jiných zvířat a jaké to je, bránit je před nebezpečnými nájezdy zvenčí.
Easter… 79%
Easter Egg Hunt: POSBÍREJTE VAJÍČKA (2.6 MB)
K Velikonocím patří neodmyslitelně vajíčka. A právě v této hře se dostanete do role zajíčka na pozoruhodném vznášedle, s nímž je třeba jich co nejvíce posbírat a pokudmožno porazit ostatní protivníky. Je to ujeté, je to pěkné a dá se to opravdu hrát.
Eclipse… 76%
Eclipse Becher: REBÉLIE NA MĚSÍCI (10.5 MB)
Podívejte se na zoubek dílu, které obsadilo druhou příčku na letošní Becherovka Game. Na starosti dostanete malé měsíční vozítko. Obstojíte s ním ve futuristickém boji proti rebelům na Měsíci či skončíte na vesmírném šrotovišti? Začíná závod vašeho života.
Earth… 75%
Earth Cookies Are Nice: KDO VYHRAJE? (2.5 MB)
Ve vesmíru naleznete takřka cokoliv, tak proč bychom si v tomhle nikde nekončícím prostoru nemohli zahrát i nějakou tu sportovní hru? A je libo Air Hockey? Pěkné 3D provedení a možnost hry více hráčů tvoří nedílnou součást této hry.
Earth… 79%
Earth Defender: ZACHRAŇTE ZEMI! (4.9 MB)
Země je napadena mimozemšťany a nutně potřebuje vaši pomoc. Vy, jakožto pilot speciálního bojového plavidla, budete muset bránit vzdušný prostor a střílet po všech létajících talířích. Troufnete si na tento nelehký úkol?
El Loco… 61%
El Loco Megabus: ZÁVODY VE 33KB! (33.7 KB)
Když má hra pouhých 30Kb, tak to nemusí nutně znamenat totální propadák. Právě naopak, El Loco Megabus dokazuje, že i do takto malého "prostoru" lze nacpat parádní hra. Adrenalinové závady s krásnou 3D grafikou a pěti protivníky, to je totiž přesně on! Dejte mu šanci, nebudete litovat.
ETV Racer 69%
ETV Racer (13.2 MB)
Závodních her není nikdy dost a pokud jste si už dlouho žádnou nezahráli, máte právě příležitost to napravit. ETV Racer je hrou plnou rozporů. Na jedné straně ohromující úroveň prezentace a grafiky, na straně druhé pro začátečníky obtížnější ovládání. Vyberte si.
Equilib 80%
Equilib (1.4 MB)
Ve filmech o létání vidíte často scény průletu těsně u země. Takový silně adrenalinový sport, kdy vás může zabít sebemenší závan větru, letící kačena apod. Chcete si zkusit, co je to let u povrchu planety v kosmické lodi? Co je to cítit rychlost ve všech údech? Hlavně si dejte pozor na gravitaci.
ElastoMania 95%
ElastoMania (1.2 MB)
Nebudu dlouho chodit kolem horké kaše. Dnešní hra, zovoucí se ElastoMania (v úzkých kruzích ji říkají Elma), je naprosto skvělá. Je zábavná, skvěle se hraje a dokonce je realisticky ozvučena. Má ale jednu (za to dost podstatnou) chybu – je to shareware.
Elf Meter 32%
Elf Meter (3.7 MB)
Představte si situaci ve které jste právě Vy hlavní hvězdou fotbalového utkání. Stojíte před fanoušky a osud týmu je ve Vašich rukou. Kopou se závěrečné penalty. Dáte ji a budete oslavován, fanynky vám budou sedat na klín a fanoušci po vás budou házet květiny. Ale co když ji nedáte? Budete navěky zatracován, fanynky si vás ani nevšimnou a fanoušci po vás budou házet leda tak kamení…
EL LOCO… 81%
EL LOCO MEGABUS (32.8 KB)
3D závodní hra s hudbou ve 32 KB? Říkáte si nemožné, ale jste na omylu. El Loco Megabus je experimentální hra Calodoxu, ve které závodí s raketami ve stylu Megarace. Aby toho nebylo málo, hraje při závodech i hudba. Nezní to jako ideální hra? Malá, 3D, s hudbou. No, neřekněte, nezní to lákavě?
Eagle… 68%
Eagle Lander (10.5 MB)
Stát se astronautem je snad sen každého kluka, ba i dospělého muže. Už pro ten pocit vzletu, přistání, pokochaní se cizí planetou, být hrdinou a po přistání na zemi špásovat s překrásnými hosteskami. Váš sen se může právě dnes vyplnit. Přichází totiž Eagle Lander.
eXtreme… 82%
eXtreme Race (5.3 MB)
Třetí místo v soutěži Becherovka Game 2002 získala závodní 2D hra eXtreme Race od týmu SGames. Možná už jste na ni někde na internetu narazili, protože samotná hra byla uveřejněna o něco dříve, než byla vyhlášena Becherovka. Teď ale dorazila na náš server a my si o této gamesce něco povíme.
Eastside… 83%
Eastside Hockey Manager (8 MB)
Hokej, jeden z nejoblíbenějších sportů v naší zemi byl na monitory počítačů převeden nesčetněkrát, především se však jednalo o realistické simulace této skvělé zimní hry. Dnes tu máme konkrétně něco odlišnějšího, protože se jedná o propracovaný hokejový manažer. Líbí-li se vám tedy hry tohoto typu, čtěte dále, neboť EHM je tím pravým kouskem pro vás
Elfmeter… 70%
Elfmeter - Auf Schalke (3.5 MB)
Dá se říci, že nejoblíbenějšími sporty v naší malé zemičce je hokej a fotbal. A jste-li příznivci toho, jež by jmenován jako druhý, máme tu hru přímo pro vás. No, nečekejte, že se bude jednat o nějakou dokonalou fotbalovou simulaci ve stylu FIFA, protože toto je o něčem jiném. Vaším úkolem je ovládat fotbalového brankáře a pomoci mu chytat střely, jež kope počítač. Je to opravdu snadné – pomocí šipek doleva a doprava (příp. kláves levý a pravý CTRL) ho vždy musíte nasměrovat tam, kam si myslíte, že míč poletí. Ze začátku je to snadné, protože padají samé přímé kopy, později však roste obtížnost a střely se různě točí a stáčí a vy tak budete mnohdy muset použít svou intuici a předvídavost, kam zrovna míč poletí. Celkem máte sedm životů = pokusů, kolikrát můžete míč pustit, potom hra končí a máte-li dostatečně velké skóre, můžete se podepsat do tabulky nejlepších gólmanů.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z