Dynamite… 70%
Dynamite Dust Mini Golf - minigolf na Divokém západě (35.4 MB)
Kdybyste vytvářeli žebříček nejnákladnějších sportů, golf by mezi nimi figuroval dost vysoko. Naštěstí ale existuje ještě jeho odlehčená verze v podobě minigolfu. A právě ten si nyní můžete vyzkoušet v hávu Divokého západu.
Deadly… 75%
Deadly Race - vyhraj nebo zemři (44 MB)
Svět byl zničen nukleární válkou, města jsou v troskách, většina populace mrtvá. V tak nehostinném prostředí se toho moc dělat nedá. Ale stačí jeden chytrý nápad a je na světě nová zábava jménem smrtící závody.
Death… 75%
Death Rally - závody a špinavé počínání (42 MB)
Smrad spálených gum se mísí se zápachem střelného prachu. Ve zpětném zrcátku vidíte výbuch a zbytky spáleného závoďáku, který si s vámi příště radši zahrávat nebude. Vítejte ve světě závodů, kde hlavní roli hrajou zbraně a špinavé manýry.
Dodge… 50%
Dodge 'n' Dash - letem spěchem (2.9 MB)
Dámy a pánové, chtěli byste okusit jízdu silným sporťákem, byť tušíte, že se vám toto přání nesplní? Nemusíte zoufat. Dodge 'n' Dash vám tuto šanci nabízí formou jednoduše ztvárněné hry. Tak co, vyslyšíte nabídku a zasednete za volant?
Driving… 85%
Driving Speed 2: ďábelská rychlost (122 MB)
Dnes potěšíme všechny příznivce kvalitních simulátorů automobilových závodů. Na paškál jsme si totiž vzali kousek, jaký se jen tak nevidí. Řvoucí motory, těsné souboje a velmi reálnou grafiku – to vše nabízí Driving Speed 2. UPDATE 12:35 - k recenzi přidáno video.
Desert… 65%
Desert Racing: STAŇTE SE NOVÝM TRHAČEM ASFALTU! (7.8 MB)
Zazávodit si v poušti je určitě jedním ze snů mnoha automobilových nadšenců. Toto přání vám přicházíme splnit, ale protože nejsme žádní troškaři, dostanete toho zdarma ještě mnohem více!
Druid… 72%
Druid Soccer: KDO NESKÁČE, NENÍ GAL! (3.5 MB)
Máte rádi fotbal? Jistěže máte, všichni mají rádi fotbal! Dokonce i takoví ti staří vousatí galští dědové, kterým se říká druidi, podlehli kouzlu hry, jíž se tehdy říkalo ještě "honění za hranatým nesmyslem". Nevěříte? Inu, přesvědčte se na vlastní oči!
Dante:… 60%
Dante: PEKELNÝ PINBALL (1.6 MB)
Dante Alighieri byl italským básníkem žijícím na přelomu třináctého století. Jeho Božská komedie je i dnes jedním z nejuznávanějších děl v celé historii světového umění. Co by asi tak řekl pan Alighieri na počítačovou hru stvořenou dle jeho vidiny pekla?
Domácí… 65%
Domácí Násilí - Game Over (17.5 MB)
Vývojářský tým Centauri Production, který má mimo jiné na svědomí legendární adventuru Žhavé léto, vytvořil pro českou vládu zajímavý projekt ve stylu fenomenálních The Sims s názvem Domácí Násilí - Game Over. Vžijte se do role obou partnerů a pokuste se vytvořit ideální domácí prostředí.
Doki Poya… 65%
Doki Poya Marin Fishing Minigame: MINI (793.6 KB)
Stáli jste už někdy na břehu moře, očima probodávali vodu a hledali svou kořist? Pak jen stačí hodit do vody návnadu a čekat, až se chytne... Je to skvělá představa. S námi si ji můžete prožít alespoň virtuálně.
Dart´m… 70%
Dart´m Up: POŘÁDNÉ ŠIPKY (4.2 MB)
Zakouřená hospoda, bar... do těchto a i jim podobných prostředí neodmyslitelně patří šipky. Kdo z nás si párkrát nezaházel ať už na terč doma nebo na zahradě? A nyní si to můžete zkusit i ve zdařilém počítačovém provedení. Pojďte si s námi zahrát!
Drag Racer:… 75%
Drag Racer: NA PLNÝ PLYN (26.2 MB)
Spoilery, plasty, neony, kouřová skla – změňte svého čtyřkolého mazlíčka k nepoznání a vyhrávejte s ním jeden sprint za druhým. Nechte se unést tímto obsáhlým a propracovaným dílkem s vůní benzínu. Nebudete toho litovat!
Das Bundesliga… 95%
Das Bundesliga Manager: GOOL! (3.9 MB)
Všichni fotbalisté zbystřete svá očka! Přichází mezi nás jeden z nejlepších simulátorů, a to nejen na kopání penalt. Jestli máte trochu rádi kopanou a k tomu ještě pokutové kopy, tak tu máme něco pro vás.
Der Rote… 60%
Der Rote Baron: RUDÝ POSTRACH (4.2 MB)
Odvážíte si sednout do letadla, jehož krvavá barva nevěstí pro nepřátele nic dobrého a ihned jim zatrne v oku? Nebojte se a ukažte všem, kdo je tady pánem! Není to lehké, ale vy na to máte! Jste přeci ti nejlepší z nejlepších! Jednodušší letecká arkáda, která zabaví ve chvílích nudy.
Dany Golf 95%
Dany Golf (1 MB)
Máte chuť zahrát si minigolf, ale venku je škaredě nebo se vám nikam nechce? Dřív jste museli svoji touhu ukojit něčím jiným, ale nyní je tu pro DANY GOLF! Takže na vás čeká komplexní minigolf, při kterém vás nepřekvapí ani nepříjemné počasí. Staňte se mistrem!
Dunlop… 65%
Dunlop Drivers Cup (6.1 MB)
Kdo by se nechtěl někdy pořádně projet vysokou rychlostí nějakou pěknou krajinou? Kvalitnější hry, které nám tento požitek nabízejí, většinou nebývají zadarmo. Dunlop Drivers Cup je ale celkem graficky povedená freewarovka, která propaguje pneumatiky značky Dunlop. Daří se jí to dobře?
Deluxe… 83%
Deluxe Ski Jump 3 (5 MB)
Odhodlali jsme se reagovat na tvrdý nátlak jednoho z čtenářů. Proto dnes uveřejňujeme další skoky na lyžích od společnosti Mediamond – Deluxe Ski Jump 3. Krom viditelně vylepšené grafické stránky, doznala změny i obtížnost a hlavně přibyl multiplayer! A jak je na tom hratelnost? Přečtěte si recenzi a sami uvidíte.
Demens… 56%
Demens Descendio (2.7 MB)
I když to tak venku nevypadá, je zima. A k zimě neodmyslitelně patří příslušné sporty jako je lyžování, snowboarding nebo taková jízda na gumě. Všechny tři tyto "disciplíny" jsou v dnešní hře kupodivu obsaženy. Nepropásněte proto svou příležitost a vynahraďte si letošní sychravé počasí.
DTM 83%
DTM (12.3 MB)
Jste-li vyznavači burácejících motorů a vůní spálených pneumatik, pak je právě pro vás DTM jako dělaný. Už jen ten název, zkratka prestižních závodů cestovních vozů, o ledasčem napovídá. Zejména o tom, že zde nebude nouze o souboje „tělo na tělo“, zběsilou rychlost, ostře řezané zatáčky nebo i takové upgradování automobilu za vyhrané peníze. Zkrátka a dobře, u DTM se nudit nebudete.
Dartm… 72%
Dartm Up (3.1 MB)
Co se dělá v každé hospodě? Pije pivo! A co se dělá u pití piva? Hrají se šipky! Bohužel vám ale nemůžu nabídnout simulátor pití piva, ale doufám, že si vystačíte se simulátorem hraní šipek. Tak co, porazíte Frantu? Nebo vás porazí Lojza? Toto vše a ještě mnohem víc se dozvíte, jakmile si přečtete dnešní recenzi.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z