Cloud… 65%
Cloud 9 - Trackmania s futuristickými vozy (36 MB)
Trackmania je legendou, o tom žádná, a tak se není čemu divit, že je tento titul často vzorem pro jiné freeware hry. To je i případ Cloud 9, ve kterém se svezete po krokolomné trati ve futuristických vozech.
Combat… 25%
Combat - adrenalin v oblacích (1.6 MB)
Pocítit na vlastní kůži adrenalin leteckého souboje se asi každému nepoštěstí. Ale nezoufejte, od toho jsou tu přeci počítačové hry. Nenechte svůj Spitfire reznout na ranveji dlouho a vydejte se změřit svůj um s protivníkem!
Caiman… 80%
Caiman Soccer - krokodýlí fotbálek (32.7 MB)
Fotbalová Gambrinus liga začala teprve nedávno, avšak žádný titul se pro letošní rok s touto tematikou ještě neobjevil. A tak vzali situaci do svých rukou zahraniční vývojáři z NeoGen2 Creations a vytvořili počin s názvem Caiman Soccer. Dámy a panové, usaďte se , protože dnešní zápas začne už za malou chvíli!
City Racing… 92%
City Racing - když závody, tak pořádné (24 MB)
Hra podobných kvalit, jakými se chlubí dnes recenzovaný titul, se nevidí často. Popravdě řečeno se něco takového urodí maximálně jednou za rok. Právě proto je pro nás velká čest představit vám City Racing!
Car Arena:… 80%
Car Arena: NETRADIČNÍ WRC ZÁVODY (106 MB)
Ochozy šílí, motory burácejí a atmosféra by se dala krájet! Přitom právě vy sedíte za volantem závodního speciálu, který bude soutěžit v aréně. Tedy alespoň ve hře Car Arena, na kterou si nyní můžete přečíst recenzi.
Czech… 75%
Czech F1 Manager : STAŇTE SE MANAŽEREM (4.6 MB)
Z rozžhaveného asfaltu stoupá horký vzduch. Motory monopostů burácejí až uši zaléhají a spoře oděné slečny s deštníky kvapem opouští závodní dráhu. Vy, jakožto manažer, všechno dění sledujete z pohodlí VIP lóže. Vítejte ve světě formule 1! EXKLUZIVNĚ pouze na FreeHrách po dobu jednoho týdne!
Carrera… 75%
Carrera SO–O 2: VE STÍNU IGNITION? (7.6 MB)
Chcete se na nějaký čas stát řidičem pořádného závodního auta? Toužíte své soupeře nekompromisně porazit na všemožných typech povrchů a ukázat svoje řidičské umění? Pak neváhejte ani na chvilku a instalujte Carrera SO–O 2!
Crazy… 89%
Crazy Racing Cars: FREEWAROVÝ IGNITION (25.2 MB)
Titul Crazy Racing Cars by se dal považovat za jeden z mála klenotů výkladní skříně freewarových závodních her. Nabízí totiž závody ne nepodobné Ignition, a to bez jakýchkoliv omezení a ve výborném trojrozměrném provedení.
Czech… 97%
Czech Soccer Manager 2002 FE: KONEC LEGENDY (15.5 MB)
CSM, to jest legenda mezi českými freewarovkami. Pokud vás fotbal alespoň trochu oslovuje, nesmíte CSM minout. Většina z vás jistě ví, že jde o fotbalový manažer oplývající naprosto profesionálním zpracováním a možností zahrát si téměř za jakýkoli evropský klub. Přitom Final Edition celou sérii zakončuje.
Chess… 70%
Chess 3D: VIZUÁLNĚ PŮSOBIVÉ ŠACHY (4.1 MB)
Proč se stále hnát za vesmírnými mutanty, zombíky, ničit nepřátelské emzáky, či pomocí kostičky likvidovat tisíce jiných kostiček? Co se zase jednou vrátit ke kořenům? Ke hře her? Hře králů, jak se říkávalo? Co si takhle zahrát šachy?
Cultivation:… 89%
Cultivation: TRAVIČKA ZELENÁ... (1 MB)
Titul Cultivation by se dal do jisté míry srovnat s notoricky známou strategií Civilization. Jenže namísto budování rozsáhlé civilizace zde budete pěstovat či křížit podivné rostliny, které rostou v ještě podivnějším světě.
Chrys.… 85%
Chrys. Golf Challenge: JAKO TIGER WOODS (52.6 MB)
Stát na nízce posekaném trávníku se slušivou čapkou s velkou větrací dírou na hlavě a svírat přitom ocelové dlouhány za mnoho dolarů, toť sen každého správného milovníka bohatství. Nemáte na to? Pojďte si zahrát golf aspoň virtuálně. Máte na dosah velmi kvalitní simulaci zcela zdarma.
Circulate:… 85%
Circulate: SVĚT SE TOČÍ (4 MB)
Všechno se neustále točí. Země, filmy, točí se také pivo a po něm možná i někomu hlava. Tato hra je totiž založena na jednoduché principu; v každém kulatém levelu musíte udělat patřičný úkol s předem umístěnými kuličkami, přičemž jediné, co závisí na hráči, je točení s obrazovkou. Jednoduché, jenže geniální.
Club Busta… 55%
Club Busta Buena: PĚKNĚ DO RYTMU (10.5 MB)
Není nad to si čas od času vyzkoušet šílené taneční kreace, zapůsobit na přítomné slečny (či pány) a hlavně se skvěle pobavit. Že nemáte zrovna poblíž žádný dobrý klub? To ale vůbec nevadí, můžete si zkusit navštívit alespoň ten virtuální, který vám nabízíme. Hop a skok.
Crazy… 60%
Crazy Crash Racing: UJEĎTE! (1.8 MB)
Představte si, že jedete v autě a za vámi padá obrovská ohnivá zeď, která zničí vše, co jí přijde do cesty. Všude kolem jsou jen trosky, zničená auta, přičemž vy se budete muset řítit ve zběsilé rychlosti po dálnici před touto ohnivou smrští. Jeďte jako o život.
Camdriver:… 50%
Camdriver: NA PLNÝ PLYN (2.6 MB)
Šlápněte pořádně na pedál a projeďte ve vysoké rychlosti celou trať plnou prudkých zatáček. Ukažte své řidičské umění. Zvládnete dojet, aniž byste své auto nadobro odrovnali? Zahrajte si dnes nabízený titul Camdrive a uvidíte.
Caribbean… 69%
Caribbean Rally: TROPICKÉ ZÁVODY (5.9 MB)
Tématika závodů rally je jistě lákavá pro nejednoho hráče. Dnešní hra se bude odehrávat na tropickém ostrově, což je poměrně netradiční. Velice pěkné grafické zpracování, zábavnost a arkádové pojetí, kterým dnešní titul disponuje - to se neodmítá.
Carpet… 79%
Carpet Golf VR (1.4 MB)
Milovníci sportu elegánů, jásejte! Dnešním dnem se na váš harddisk dostává freewarová variace minigolfu. Co to znamená? Hodiny a hodiny zábavy, navíc v detailní 3D grafickém kabátku. Stačí vám to? Pokud ne, tak ještě návdavkem přidáme desítku roztodivných jamek. To už je opravdu vše.
Canyon… 50%
Canyon Racer (1.6 MB)
Představte si, že takhle letíte v kaňonech s proudovým letadlem. Po boku vyčnívají ostrá skaliska, obloho je nepříjemně zamračená a….a to je asi tak vše. Nadějně vyhlížející letecký simulátor v pěkném 3D provedení. Zajímá vás, jak dopadl? Nečekaně špatně…
Chase… 91%
Chase HQ2 Evo (34.6 MB)
Parádní simulátor rallye z Číny jménem Chase HQ2 Evo je důkazem, že tamní obyvatelé umí výborně i něco jiného než vypadat všichni stejně. Tato hra má vše, co bychom od podobné freewarovky mohli očekávat: dobrou grafiku, ozvučení, hratelnost… Ale lepší bude, když usednete za volant a vyzkoušíte sami.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z