Blobby… 70%
Blobby Volley 2 - volejbal po blobovsku (2 MB)
Legendární blobí volejbal se vrací. Pokud jste o Blobby Volley ještě nikdy v životě neslyšeli, teď máte báječnou možnost to napravit.
Babylon… 80%
Babylon 5 I've Found Her - vesmírná odysea (257.4 MB)
Rádi byste zavítali do vesmíru? Vlastnili vesmírnou loď a prodírali se s ní do neznáma? A vše, v akční atmosféře? Pak je Babylon 5 I've Found Her právě pro vás.
Buggy… 70%
Buggy Race - vydejte se na malou vyjížďku! (73 MB)
Na nějakou pořádnou buginu dnes potřebujete zhruba sto padesát tisíc, což je částka, za kterou si ji nemůže dovolit jen tak někdo. A víte co? My vám dnes nabízíme projížďku tímto vehiklem zcela zdarma!
Bigfoot… 65%
Bigfoot 4x4 Challenge - silniční mastodont (21 MB)
Ferrari nebo Lamborghini jsou pro děti. Ti pořádní automobiloví závodníci je oželí a raději sáhnou po něčem větším, silnějším a drsnějším. Něčem, jako je monster truck.
Billiard… 85%
Billiard Simulator - český kulečník (32.6 MB)
Určitě to znáte z televize – drsní chlapíci v černých oblecích a slunečních brýlích se sklání nad kulečníkovým stolem a s kamennou tváří promýšlí každý další tah. Vzduchem se line cigaretový kouř a celá místnost je cítit kvalitní whiskey. Tak tohle, tohle je kulečník!
Battle… 40%
Battle Bugy - freestyle jízda (12.2 MB)
Máte-li chuť na jednoduché závody autíček, pak zbystřete. Tato hříčka přináší pouliční souboje vozidel, kterým nejde o co nejrychlejší projetí určité trasy, ale naopak o nasbírání 10 000 bodů za různé freestyle kousky! Navíc s podporou multiplayeru pro dva hráče!
Bump -… 50%
Bump - síla gravitace (19.7 MB)
Myslím, že snad každý už si někdy vyzkoušel, jaké to je řídit auto. Když kola pěkně sedí na vozovce a vy jen kličkujete zatáčkami. Ale napadlo vás někdy, jak se řídí takové malé vesmírné autíčko? Že ne, ale rádi byste si to vyzkoušeli? Tak jen směle čtěte dál!
Bowling… 85%
Bowling Masters - sportem ke zdraví (8.3 MB)
Čím dál tím více populárnější sport, bowling, se začíná škrábat na naše monitory. Dnešním představitelem je titul s názvem Bowling Masters, což je jedna z nejlepších freewarových předělávek! Ostatně, přesvědčte se sami.
BitRider… 70%
BitRider 3D Reloaded - nejrychlejší bit na světě (1.6 MB)
Poněkud netradiční závody se k nám dostaly od českého tvůrce vystupujícího pod pseudonymem Markyxl. Namísto klasického vehiklu usednete za „volant“ jednoho malého bitu a budete se v něm prohánět křemíkovým světem počítačových obvodů.
Bus Driver:… 65%
Bus Driver: ŘIDIČ AUTOBUSU (61 MB)
Bus Driver je další z řady originálních simulátorů běžných dopravních prostředků, tentokrát v podání českého týmu SCS Software, tvůrců populární série 18 Wheels of Steel. Jak se jim Bus Driver vydařil? Čtěte dále…
Boxindanga:… 70%
Boxindanga: NANDEJTE TO TYSONOVI (1.2 MB)
Chcete být nenalezeným Mike Tysonem nebo raději Muhammadem Ali? Máte chuť všem ukázat, jak moc zdatný boxer vlastně jste? V tom případě zkuste Boxindanga. Nasaďte boxerské rukavice, otužte svaly i nervy – jde se na boj!
BMW M3… 90%
BMW M3 Challenge: VÝTEČNÉ ZÁVODY V PODÁNÍ BMW (345 MB)
BMW M3 Challenge - další fraška závodních simulátorů? V žádném případě! Jedná se výtečnou hru s excelentní grafikou, za jejímž zrodem stojí skupina vývojářů vystupujících pod názvem Blimey Games. A jakouže automobilku preferují? Přece BMW!
Becher… 76%
Becher Championship: NADUPANÉ KÁRY (55.1 MB)
Velkou porci zábavy spolu s nadupanými vozy i pár kapkami adrenalinu vám nabízí titul jménem Becher Championship. Spolu se třemi protivníky se vydáte napříč nehostinnou krajinou, kde budete soupeřit o prvenství. Neváhejte a stahujte!
Becherův… 25%
Becherův pohár 1976: DÝCHAVIČNÁ AUTÍČKA (2.9 MB)
A opět tu máme dalšího účastníka soutěže Becherovka Game 2006, tentokrát z řady autíčkových arkád, popřípadě chcete-li oficiálnější výraz, tak z kategorie simulátorů. Osedlejte svého Trabanta, Žigulíka, či Velorexe a hurá na závodní okruhy!
BRG: ZÁBAVNÉ… 54%
BRG: ZÁBAVNÉ ZÁVODY? (83.6 MB)
Automobilové závody jsou velmi adrenalinovou záležitostí. Krásné holky, tvrdé zvuky burácejících motorů a konec konců nějaký kapka alkoholu. Ale co takhle se vrátit trochu do reality a zkusit změřit své síly v nově zpracovaném simulátoru BRG? Dokážete překonat všechny nástrahy závodů? Uvidíme.
Biliardo:… 57%
Biliardo: PRO PROFÍKY (856.1 KB)
Ochutnejte trochu italské hospodské zábavy se skvělým simulátorem billiardu. Marco Chiesi si dal opravdu práci s realičností herní fyziky, přitom nechybí ani spousta nastavení. Zařaďte se mezi profesionály tohoto sportu a ukažte, co umíte.
Becher… 83%
Becher Islands: PROJÍŽĎKA PO MOŘI (23.1 MB)
Ach, ta ošklivá zima. Při představě, že nás čeká ještě minimálně tři měsíce trvající šedočerná tma, v leckom kypí deprese. Alespoň, že máme dnes možnost dostat se na chvíli díky hře Becher Islands na tropická místa naší matičky Země a zapomenout na běžné strasti stereotypního života. Zadarmo, leč bohužel jen virtuálně.
Bowling… 74%
Bowling Blast: KOULE SEM, KOULE TAM (15.1 MB)
Netvrďte nám, že nemilujete bowling. Každý ho má rád. Dlouhá dráha, deset kuželek a několik druhů koulí dokáže společně s kapkou alkoholu vytvořit pohodovou atmosféru na celý večer. Jenže, co když jsou všechny bowlingové dráhy obsazené? Nezoufejte! Máme pro vás řešení. Máme pro vás Bowling Blast.
Boona… 72%
Boona Racer 2000 (2.8 MB)
Závodění na vznášedlech se nám dnes asi zdá už celkem všední záležitostí. Na tohle téma totiž vzniklo nepřeberné množství různých více či méně kvalitních freewarovek. Boona Racer 2000 je ambiciozní a nabízí slušný výběr vozů a dokonce i editor tratí a aut! Takže nasedněme do luxusního Jaguaru E-Type nebo třeba Lotusu Espirit a vzhůru na závod!
Ball Racer 81%
Ball Racer (1.8 MB)
Chtěli byste si konečně zahrát závodní hru ve které nefigurují auta, motorky nebo formule? Pak je právě tato pro vás jako stvořená! V Ball Racer totiž závodíte s bílou kuličkou tvarem ne nepodobné té z našich mladých let na jarních loukách a pískovištích. Zarputile bojujete proti dalším soupeřům a vaším cílem je, jak již tradičně, vyhrát!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z