Aphelion… 65%
Aphelion - gravitace především (16 MB)
Aphelion je na první pohled triviálně jednoduchá záležitost, která však pod promitivním obalem skrývá originální akci okořeněnou multiplayerem.
ARMA 2… 80%
ARMA 2 Flash Game - vojákem na vlastní kůži (81 MB)
ARMA 2 zadarmo? Ne, nejedná se o překlep, dnes vám skutečně přinášíme recenzi pokračování nástupce Operace Flashpoint, a to úplně zadarmo. Tedy, lépe řečeno se jedná o flashovou verzi hry, ale skepse stranou, protože tohle si prostě musíte vyzkoušet!
ATV Quadro… 70%
ATV Quadro Racing - bahno a čtyřkolky (38.6 MB)
Také potají obdivujete ony úžasné čtyřkolky, s nimiž se herci v televizi prohání například na pláži? Normální smrtelník by na podobný stroj šetřil třeba i několik let, ale my vám jej dnes přinášíme úplně zadarmo. Tedy v tom virtuálním světě, samozřejmě.
Addictive… 70%
Addictive Angling: HURÁ NA RYBY! (28 MB)
Lovná sezóna ještě pořádně neodstartovala, a tak se stále povaluje rybářský prut ve skříni. A proto není důvod, abyste nevyužili možnost zarybařit si v nejrůznějších exotických lokacích po celém světě - v teple domova s dnes recenzovanou hrou Addictive Angling. Soutěž o nejlepší úlovek může začít!
Ado Air… 10%
Ado Air Hockey: GÓÓL! (2 MB)
Setkali jste se už někde se stolní podobou ledního hokeje? Po vyleštěném povrchu velkého stolu jste s pomocí své „hokejky“ odráželi placatý puk a cílem hry bylo – nepřekvapivě - dostat jej do soupeřovy branky. Pravidla se však nemění, místo postávání někde u vysokého stolu usedneme ke svému počítači. Pointu k tomu všemu zabalíme do jednoduchého grafického kabátku a pojmenujeme jako Ado Air Hockey.
Achterbahn… 80%
Achterbahn Fahrer: S VÍTREM VE VLASECH (6 MB)
Ještě nikdy jste nejeli na horské dráze? Abych pravdu řekla, já také ne. Tedy, alespoň ne ve skutečnosti. Avšak v té virtuální realitě jsem narazila na titul Achterbahn Fahrer, což je simulace právě této oblíbené pouťové atrakce. Držte si klobouky, přátelé, jízda právě začíná!
A Bug… 70%
A Bug's Drive: AUTÍČKA NA SCÉNU! (7.4 MB)
Ať se podíváme, kam se podíváme, v žánru závodních her převažují silniční závody. Nevím jak vy, ale mě tento trend už pomalu začínal být protivný. Tedy až do doby, než se objevil A Bug´s Car, což je konečně po dlouhé době jiný šálek kávy.
Anime… 50%
Anime Rally: POKÉMONI JSOU ZASE TADY! (20.9 MB)
Myslíte, že Pokémoni jsou už dávno záležitostí minulosti? A co takhle posadit Ashe nebo Misty do motokáry? To je přeci zaručený recept na vzkříšení série, o kterém by mohl vyprávět třeba Moorhuhn! Anime Rally si tedy nemůže nechat ujít žádný správný fanoušek japonské kultury!
Angokabe… 60%
Angokabe Soccer: RETRO FOTBAL (214 KB)
Staré dobré časy se vrací zpět a s nimi i předělávka klasického fotbálku z Commodore 64. Tato nevinná, nicméně velice zábavná hříčka vás zanese na zelený trávník s několika tyčemi na každé straně. A i když to nevypadá zrovna zábavně, zaručuji vám, že pravdou je přesný opak.
Aurora… 32%
Aurora Dibularos: UFON LETÍ (950.3 KB)
Aurora Dibularos je hra, jež vás donutí kormidlovat jednoho zbloudilého mimozemšťana, který zabloudil cestou pro rohlíky na Zemi. Zkuste si zalétat s vesmírným korábem a dokázat vašemu okolí, že nejste ten, kdo neumí řídit nadpozemský stroj. To bude jízda!
A Day… 58%
A Day In The Life: OD RÁNA DO VEČERA (6.6 MB)
Jaký je asi život starého mládence ve čtyřpatrovém domě? Dokáže s vaší pomocí přežít alespoň dva dny bez toho, aby přišlápl svou kočku, umřel hlady, nebo ho zabil tajemný mimozemšťan? Zkuste si alespoň jeden den jeho života.
Air Blast:… 93%
Air Blast: JAKO PTÁK (5.8 MB)
Dnes jsme si pro vás připravili jednu opravdu vydařenou hru. Něco podobného a na takové úrovni zde dlouho nebylo, a je docela možné, že i dlouho nebude. Čeká tu pouze na vás výtečný letecký simulátor, který vám pročechrá vlasy. To bude fičák!
Acheron:… 75%
Acheron: ZBĚSILÉ ZÁVODY (10.3 MB)
Jak se bude závodit za 200 let? Formule už reziví, lidé vynaleznou tak brutálně rychlá vznášedla, že divák bude mít problémy je vůbec zaregistrovat. Acheron nám ukazuje tuhle budoucnost fúzních motorů, futuristických karosérii a xxx tratí. Dvojka z kategorie simulátorů v Becherovka Game na vás čeká.
Aquadelic:… 85%
Aquadelic: VÍTĚZNÝ SIMULÁTOR NA BG 2005 (10.7 MB)
Becher Game 2005 včerejším dnem skončila a my vám obratem přinášíme hru, která si odnesla prvenství v kategorii simulátorů. Můžete se přesvědčit, že zlaté české ručičky zkrátka umí, i když z toho pro ně nekouká žádný výdělek. Aquadelic je výborná závodní hra s motorovými čluny ve špičkovém technickém zpracování. Hurá na ni!
Ace Speeder:… 85%
Ace Speeder: VŽDY NAPLNO (2.8 MB)
Zajímavá závodní hra tu dlouho nebyla, takže tento titul dnes nebude zase tak od věci. Vcelku hezké grafické zpracování zdobící toto dílko přidává hře ten pravý šmrnc, nevyjímaje poměrně velkou obtížností protivníků.
Aral Superplus:… 71%
Aral Superplus: PODAŘENÉ ZÁVODY (707.6 KB)
Hezké grafické provedení a pohodová hratelnost dělá z této hry vcelku zajímavé dílko pro chvíle nudy. Cítíte tu vůni spáleného benzínu? Usedněte za kokpit formule a nandejte to protivníkům zač je toho loket!
All Out… 78%
All Out Race: VRRRUM! (9.5 MB)
Máte rádi rychlost, kdy se vám adrenalin vlévá do žil, jak letíte kupředu k neznámu? Považujete kruh za dokonalý útvar a gravitace je pro vás jen zkažené zboží? Každý milovník bleskové budoucnosti jen zaplesá, až tuhle hru uvidí. Zažijete pekelnou jízdu cybersvětem!
Alien… 88%
Alien GP (14.8 MB)
Chyběli vám dlouho pořádné závody motorek? Máte silné abstinenční příznaky, slintáte na klávesnici a ohlížíte se za každým pouličním "fechtlem"? Od teď už nemusíte! Představujeme vám Alien GP a jeho detailní pojetí celého problému. Sedněte na motorku a uhánějte!
Alpenrowdy 35%
Alpenrowdy (3.9 MB)
Závodní hry jsou oblíbené. To je známý fakt. Ale proč tomu tak je, je mi záhadou. Málokdy nabídnou nějakou originální formu zábavy a je to povětšinou pouze pastva pro oči. Navíc někdy bohužel ani to. Jakpak je na tom asi Alpenrowdy? Pojďme se na to podívat.
Arcade… 88%
Arcade Racing (9.8 MB)
Před nedávnem jsme vám evidentně udělali radost recenzí na sice postarší, ale skvělou závodní hru Trigger. Dnes tedy přinášíme titul podobného ražení. Strhne vás díky AR vír adrenalinových závodů nebo jen okusíte zabugovaný paskvil? Čtěte a dozvíte se pravdu!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z