Final… 90%
Final Drive Fury: ZÁVODNÍ NIRVÁNA (30 MB)
Fanoušci ilegálních automobilových závodů na komerční scéně už svou modlu mají, jmenuje se Need for Speed, zatímco freeware scéna na podobný titul zatím čekala. Ale tomu je konec, protože právě přichází Final Drive Fury!
Super… 65%
Super Taxi – JÍZDA METROPOLÍ (5.6 MB)
Jezdíte rádi autem? Třeba i bezdůvodně, jen tak, pro onen úchvatný pocit z jízdy? V tom případě je titul Super Taxi určen přímo vám. Usednete za volant pěkně ztvárněného modelu tureckého taxíku a projedete se ulicemi – už ne tak pěkné - turecké metropole!
Carrera… 75%
Carrera SO–O 2: VE STÍNU IGNITION? (7.6 MB)
Chcete se na nějaký čas stát řidičem pořádného závodního auta? Toužíte své soupeře nekompromisně porazit na všemožných typech povrchů a ukázat svoje řidičské umění? Pak neváhejte ani na chvilku a instalujte Carrera SO–O 2!
Rocket… 94%
Rocket Racer: LETADÉLKA JAKO ŘEMEN (27 MB)
Být pilotem letadla byl určitě dětský sen nemála z vás. Ovšem málokomu se kdy něco podobného splnilo, mnozí tak zůstali spíše v rouše snovém, kde zřejmě vězí dodnes. A přesně pro ně je tu dnes Rocket Racer!
Off-Road… 79%
Off-Road Arena: ĎÁBELSKÉ STROJE (29.5 MB)
V aréně plné překážek, nájezdových ramp a dalších nebezpečí budete muset zdolat všechny protihráče drtivými střety. Usedněte do kokpitu ďábelského stoje off-roudu a vydejte se vstříc létajícím plechům!
BMW M3… 90%
BMW M3 Challenge: VÝTEČNÉ ZÁVODY V PODÁNÍ BMW (345 MB)
BMW M3 Challenge - další fraška závodních simulátorů? V žádném případě! Jedná se výtečnou hru s excelentní grafikou, za jejímž zrodem stojí skupina vývojářů vystupujících pod názvem Blimey Games. A jakouže automobilku preferují? Přece BMW!
Racing… 60%
Racing Academy: NAUČTE SE ZÁVODIT (11.1 MB)
Máte-li za sebou autoškolu a rádi byste se naučili pořádně závodit, měli bychom tu jeden tip. Kde jinde dostanete příležitost prohnat se v krásných fárech a navíc se něčemu přiučit, než v závodnické akademii? Tak dlouho neváhejte a této příležitosti využijte!
Real Bowling:… 81%
Real Bowling: PARÁDNÍ KUŽELKY (5.5 MB)
Bowling se stal v poslední době nesmírně populárním sportem pro všechny věkové generace. Pro ty, co zrovna nemají přátele po boku, přinášíme reálný bowlingový simulátor Real Bowling, který stoprocentně pobaví mnohé z vás. Opravdu stojí za to…
Anime… 50%
Anime Rally: POKÉMONI JSOU ZASE TADY! (20.9 MB)
Myslíte, že Pokémoni jsou už dávno záležitostí minulosti? A co takhle posadit Ashe nebo Misty do motokáry? To je přeci zaručený recept na vzkříšení série, o kterém by mohl vyprávět třeba Moorhuhn! Anime Rally si tedy nemůže nechat ujít žádný správný fanoušek japonské kultury!
Crazy… 89%
Crazy Racing Cars: FREEWAROVÝ IGNITION (25.2 MB)
Titul Crazy Racing Cars by se dal považovat za jeden z mála klenotů výkladní skříně freewarových závodních her. Nabízí totiž závody ne nepodobné Ignition, a to bez jakýchkoliv omezení a ve výborném trojrozměrném provedení.
G-Speed:… 79%
G-Speed: V RYCHLOSTI JE KOUZLO (11.5 MB)
Futuristických závodů s ještě futurističtějšími plavidly na těch nejfuturističtějších tratích tu již bylo poměrně mnoho. A Game Makerová hra G-Speed rozhodně nechce zapadnou do hlubin toho nejnejfuturističtějšího zapomnění, tudíž si připravila pár zajímavých vychytávek. A jakých?
The Amazing… 69%
The Amazing Flying Brothers: HOP (6.5 MB)
Dámy a pánové, představujeme vám další z plejády her pod záštitou experimental gameplay. Tentokrát se ocitnete v cirkusovém prostředí, kde prostřednictvím cirkusáckého panáka ukážete publikum, že nějaké salto vzad či přemet pro vás nebude žádným problémem.
Rad Challenge… 91%
Rad Challenge 07: VÝBORNÝ SIMULÁTOR (36.2 MB)
V poslední zatáčce závodu se jako první objevil závodník s číslem devadesát osm s náskokem několika setin sekundy. Vypadá to, že dnešní turnaj je již rozhodnut... ale pozor! Vedoucí závodník zaškobrtl o kámen u cesty a nehezky se poroučel k zemi! Jak to dopadne?
Roman… 85%
Roman Bowl: STAROVĚKÉ RUGBY (19.9 MB)
Občas se člověk dostane do nálady, že by někoho rozmlátil. A od toho vznikl sport :). Jak vidíme na dnešní hře, tak se už ve starém Římě do sebe mlátilo při pokusu donést míč co nejdál. Kdo z koho – Vizigóti anebo borci s krátkými meči a dlouhými kopími?
Profitville:… 78%
Profitville: OBNOVA ZNIČENÉHO MĚSTA (19 MB)
V malém klidném městečku jménem Profitville jednoho dne vyrostl supermarket a díky tomu přišli všichni malí obchodníci o svých pár zákazníků, kteří je drželi nad vodou. Město chátrá a do toho přicházíte vy, abyste se mu pokusili navrátit jeho ztracenou tvář.
Moorhuhn… 70%
Moorhuhn Kart 3: SLEPIČÍ ÚLET (66.1 MB)
Husa nebo slepice? Dobrá otázka – první jmenovaný případ by se dal charakterizovat slovy „peří, sádlo a maso“. Druhý jako „vajíčka, a neutuchající zábava na dlouhé hodiny již po několik let“. A právě v případě Moorhuhn Kart 3 si s nostalgií zavzpomínáme na staré dobré slepičí běsnění široko daleko.
Silent… 85%
Silent Race 2: ÚSPĚŠNÉ POKRAČOVÁNÍ (12.3 MB)
Silent Race 2 je pokračování hry, jejíž první díl u nás vyšel před šesti lety. Tehdy byl hodnocen velmi dobře, tedy až na pár větších či menších nedostatků. A podařilo se je tentokrát vyřešit? Pojďte se s námi podívat, jak to vše dopadlo.
26‘‘… 70%
26‘‘ Biketrial game: NA KOLO! (34 MB)
Kolo pochází již ze starého Sumeru a je jedním ze základních vynálezů v historii lidstva. Když se ale vezmou kola dvě, k tomu se přimontují nějaké ty trubky, začíná teprve opravdová jízda. Jako kovbojové věřili svým koním, vy budete muset v této hře věřit svému neživému oři…
Rider… 90%
Rider 2: POZOR NA SILNIČNÍ PRAVIDLA (8.2 MB)
Rider 2 vás zavede do Japonského Tokia a to se vší parádou - japonské znaky, striktní dodržování dopravních předpisů a samozřejmě rychlé motorky. Váš vehikl budete ovládat namísto obvyklé klávesnice myší, proto si užijete opravdu neopakovatelný zážitek.
Moorhuhn… 55%
Moorhuhn Tennis: SLEPIČÍ TENIS (1.2 MB)
Máte rádi staré dobré slepičky? Nechcete do nich donekonečna jen střílet? Přinášíme vám řešení, v Moorhuhn Tennis si s oblíbenými opeřenci můžete zahrát tenis. Neproteče ani kapka krve, přesto je to však zábava!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z