ZZ Darts:… 55%
ZZ Darts: A PŘÍMO DO ČERNÉHO (614 KB)
Herní zpracování oblíbených „šipek“ se vidí velice zřídkakdy, a dvojnásob to platí o kvalitních konverzích. Parta lidí, kteří si říkají ZooZone, se ale pokusili o prolomení ledů právě se ZZ DATS. Jak se jim to povedlo?
World… 80%
World Racing Manager: ŘIĎTE VLASTNÍ STÁJ (45.1 MB)
Zrovna vám začne zvonit mobil, když se myšlenkami prodíráte ve své vysněné budoucnosti. S rozpačitým pocitem jej zvednete, načež se z druhého konce ozve vlastník jedné závodní stáje. Vybral si vás totiž jako generálního manažera pro svůj tým od příští sezóny. A nabídka je to natolik lákavá, že ji zkrátka nemůžete odmítnout.
Twister:… 70%
Twister: TÝDEN BLÁZNIVÝCH HER (3.8 MB)
Byl poklidný letní den. Najednou se ale zničehonic zvedl vítr. Lidé tomu nevěnovali pozornost, avšak zvířata ano. Krávy v ohradě bučely jako o život a prasata vedle kvičela, seč jim hrdla stačila. Všechny zvěř se snažila obyvatele města upozornit na blížící se pohromu. Bohužel ale bez valnějšího úspěchu. Zlom nadešel až později, tornádo totiž opravdu dorazilo!
Samwise… 70%
Samwise Racing: POUŤ OSTROVEM (16 MB)
Ve snad nikdy nekončícím suchu závodních freeware her je i malé osvěžení velkou spásou. Samwise Racing sice neochromí davy přihlížejících, zato skvěle poslouží pro odreagování ve volných chvílích. Nasedněte do vozidla, startujeme!
Frikik:… 75%
Frikik: K VOLNÉMU PŘÍMÉMU KOPU SE POSTAVÍ... (4.7 MB)
Chcete si zlepšit fotbalovou techniku a v klidu u svého počítače si natrénovat volné přímé kopy? Pak není nic jednoduššího, než sáhnout po velmi zajímavé hře Frikik, na kterou vám nyní přinášíme recenzi.
Car Arena:… 80%
Car Arena: NETRADIČNÍ WRC ZÁVODY (106 MB)
Ochozy šílí, motory burácejí a atmosféra by se dala krájet! Přitom právě vy sedíte za volantem závodního speciálu, který bude soutěžit v aréně. Tedy alespoň ve hře Car Arena, na kterou si nyní můžete přečíst recenzi.
Tennix… 75%
Tennix!: NENI TENIS JAKO TENIS (790 KB)
Chcete se zlepšit v tenise? Nebo jen hledáte zábavnou variaci této hry, u které se odreagujete a zároveň i skvěle pobavíte? Pak určitě nepřehlédněte recenzi titul Tennix!
Goal Getter:… 75%
Goal Getter: STAŇTE SE GÓLOSTROJEM (8.9 MB)
Máte obsáhlé znalosti o fotbale a umíte je dobře aplikovat? Rádi u televize sledujete dění kolem kopané a vždy víte, jak danou situaci řešit? Nebo jste jen fanda do počítačových her a chcete si zkrátit čas? V obou případech je tu pro vás Goal Getter!
Kissies:… 85%
Kissies: DENÍČEK JEDNÉ ESKYMAČKY (37.5 MB)
The Sims jsou fenomén. Vznikly celkem dva plnohodnotné díly a nespočet datadisků, ve kterých jste si mohli vyzkoušet všechno od dovolené, přes starání se o domácího mazlíčka, až po život na koleji. Ale co se stane, když se simíci přestěhují na Aljašku?
Czech… 75%
Czech F1 Manager : STAŇTE SE MANAŽEREM (4.6 MB)
Z rozžhaveného asfaltu stoupá horký vzduch. Motory monopostů burácejí až uši zaléhají a spoře oděné slečny s deštníky kvapem opouští závodní dráhu. Vy, jakožto manažer, všechno dění sledujete z pohodlí VIP lóže. Vítejte ve světě formule 1! EXKLUZIVNĚ pouze na FreeHrách po dobu jednoho týdne!
Santa… 95%
Santa Ride! 2: ROZDÁVEJTE VÁNOČNÍ DÁRKY! (55 MB)
Po dvou letech máme opět co dočinění s druhým pokračováním nádherné vánoční hry Santa Ride, jejíž první díl sklidil nemalé ovace. Znovu osedláme šestici sobů a vydáme se pomoci Santovi v posbírání ztracených dárečků a jejich následném doručení. Nuže, není času nazbyt, děti čekají a do večera času málo!
INXS -… 75%
INXS - Bang the Drum: STAŇTE SE BUBENÍKEM (2 MB)
Myslíte, že jste už vyzkoušeli všechny hudební simulátory? A co takhle být na chvíli v kapele, která hraje pro celý svět? Nebojíte se stát se bubeníkem ve slavné skupině a rozjet to na pódiu?
Taxi Toon:… 80%
Taxi Toon: STAŇTE SE TAXIKÁŘEM! (6.4 MB)
Většinou bývají hry z taxikářského prostředí zasazeny do zašedivělého města plného smogu, pustých budov a nedočkavých zákazníků. Jenže Taxi Toon je jiný - tam, kde se ostatní tituly pyšní realismem, sází ten právě nabízený na roztomilost. Tam, kde se rozprostírají tmavá a ponurá města, září Taxi Toon všemi barvami!
Wakeboarding… 75%
Wakeboarding XS: VODNÍ RADOVÁNKY (1.4 MB)
Wakeboarding XS nabízí značné množství zábavy v podobě vodního sportu zvaného jízda na lyžích. Podobné sporty se začínají nemalým tempem stávat více a více populární a pokud tedy chcete vyzkoušet, jaké to vůbec je povozit se za lodí na vodních lyžích, jednoznačně vyzkoušejte titul Wakeboarding XS.
Top Gear… 60%
Top Gear Test Track Simulator: NA PRÁZDNÉM OKRUHU (3.1 MB)
Prázdný okruh, nablýskaný sporťák a možnost nasednout do něj – přesně to znají pánové ze známého automobilového pořadu Top Gear. V dnešní recenzi na hru Top Gear Test Track Simulator se ale na testovací okruh podíváte právě vy!
Ski Xtreme:… 85%
Ski Xtreme: LYŽOVAČKA SE VŠÍM VŠUDY (5.1 MB)
Už jste vytáhli lyže či snowboard? Že ne? Pak si alespoň zkuste Ski Xtreme – čekají vás sjezdovky plné skokánků, sněhuláků a dalších nástrah, s nimiž se musíte vypořádat. K tomu všemu bez žádných front u vleku. Odmítnete? Ale jděte.
Scratch… 80%
Scratch Mast'a: MIXUJTE O STO ŠEST! (1.7 MB)
Snili jste někdy o tom být DJ-jem? Chtěli byste namíchat tu správnou variaci nejlepších válů všech dob? Pak vyzkoušejte titul Scratch Mast'a, jenž vás navnadí k tomu, abyste se stali nelepším z nejlepších ve scratchingu.
Bus Driver:… 65%
Bus Driver: ŘIDIČ AUTOBUSU (61 MB)
Bus Driver je další z řady originálních simulátorů běžných dopravních prostředků, tentokrát v podání českého týmu SCS Software, tvůrců populární série 18 Wheels of Steel. Jak se jim Bus Driver vydařil? Čtěte dále…
Boxindanga:… 70%
Boxindanga: NANDEJTE TO TYSONOVI (1.2 MB)
Chcete být nenalezeným Mike Tysonem nebo raději Muhammadem Ali? Máte chuť všem ukázat, jak moc zdatný boxer vlastně jste? V tom případě zkuste Boxindanga. Nasaďte boxerské rukavice, otužte svaly i nervy – jde se na boj!
LHM 2007:… 85%
LHM 2007: ČESKÝ HOKEJOVÝ MANAŽER (14.5 MB)
Pakliže jste fanoušci hokeje a vždy jste závistivě koukali na fotbalový manažer CSM, můžete si nyní radostně obout brusle a do ruky vzít hokejku! Hokejová varianta zmíněného manažeru je mezi námi - LHM 2007!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z