Minigolf… 90%
Minigolf Maniacs - nejlepší z nejlepších (137 MB)
Není větším potěšením, než mezi freeware hrami přivítat titul, jenž by se neztratil ani mezi těmi placenými. Výjimkou není ani Minigolf Maniacs, který se může pochlubit skvělou cartoon 3D grafikou, zajímavými mapami i vynikající hratelností!
Driving… 85%
Driving Speed 2: ďábelská rychlost (122 MB)
Dnes potěšíme všechny příznivce kvalitních simulátorů automobilových závodů. Na paškál jsme si totiž vzali kousek, jaký se jen tak nevidí. Řvoucí motory, těsné souboje a velmi reálnou grafiku – to vše nabízí Driving Speed 2. UPDATE 12:35 - k recenzi přidáno video.
BitRider… 70%
BitRider 3D Reloaded - nejrychlejší bit na světě (1.6 MB)
Poněkud netradiční závody se k nám dostaly od českého tvůrce vystupujícího pod pseudonymem Markyxl. Namísto klasického vehiklu usednete za „volant“ jednoho malého bitu a budete se v něm prohánět křemíkovým světem počítačových obvodů.
Desert… 65%
Desert Racing: STAŇTE SE NOVÝM TRHAČEM ASFALTU! (7.8 MB)
Zazávodit si v poušti je určitě jedním ze snů mnoha automobilových nadšenců. Toto přání vám přicházíme splnit, ale protože nejsme žádní troškaři, dostanete toho zdarma ještě mnohem více!
Mini Golf… 75%
Mini Golf Pro: GOLF PRO TRPĚLIVÉ (3.5 MB)
Všeobecně vzato, golf patří mezi ty finančně náročnější sporty. Nicméně pakliže vás tato gentlemanská hra přesto láká, doporučujeme vám vyzkoušet titul Mini Golf Pro, na němž si svůj talent můžete vyzkoušet, aniž by vaše prasátko utrpělo kdovíjakou újmu.
Gymnast:… 80%
Gymnast: GYMNASTOU SNADNO A RYCHLE? (13.4 MB)
Sportovní tituly se často omezují na kolektivní záležitosti, ale co když má někdo rád atletiku? Pak si většinou musí počkat, až jednou za čtyři roky vyjde nějaká ta hra k příležitosti olympiády. S námi ale nemusíte čekat, protože vám přinášíme kvalitní atletické dílo, tak neváhejte a čtěte dál!
Trackmania… 95%
Trackmania Nations Forever: NEJLEPŠÍ ZÁVODY POD SLUNCEM? (503 MB)
Před dvěma lety otřásl (nejen) freeware scénou závodní titul Trackmania Nations. Výtečná hratelnost dokázala k monitoru přikovat desetitisíce hráčů po celém světě. Jenže vlna nadšení ještě ani pomalu nestihla opadnout, když se tu náhle na svět prodralo pokračování jménem Trackmania Nations Forever. Kdo ze dvou titánů bude v cíli první?
EU07-424:… 50%
EU07-424: PŘIJÍŽDÍ RYCHLÍK Z VARŠAVY (20.3 MB)
Tak pánové, nažhavte své mozkové závity a vybavte si své první klukovské sny! Toužili jste se stát popelářem, podívat se do vesmíru, anebo snad dokonce řídit lokomotivu? Na první dvě přání jsme sice krátcí, to poslední vám ale můžeme bezezbytku splnit.
Addictive… 70%
Addictive Angling: HURÁ NA RYBY! (28 MB)
Lovná sezóna ještě pořádně neodstartovala, a tak se stále povaluje rybářský prut ve skříni. A proto není důvod, abyste nevyužili možnost zarybařit si v nejrůznějších exotických lokacích po celém světě - v teple domova s dnes recenzovanou hrou Addictive Angling. Soutěž o nejlepší úlovek může začít!
Real Race:… 90%
Real Race: ZVUK BURÁCEJÍCÍCH MOTORŮ (23.4 MB)
Pamatujete se na staričké Micro Machines? Jezdit s autíčky z ptačí perspektivy bylo na tu dobu velice originální a zábavné. A hoši z Terminal Studio se pokusili takový nápad znovu zpracovat, avšak v daleko modernějším provedení. Pojmenovali ho přitom Real Race. Povedlo se?
Wolf Quest:… 80%
Wolf Quest: ŽIVOT MEZI VLKY (77 MB)
Toužili jste někdy okusit život zvířat? Zajímá vás, jak žijí divocí vlci? Jestli ano, pak by se vám mohl WolfQuest zalíbit. Stanete se jedním z těchto chlupáčů, se kterým prožijete pravé dobrodružství divočiny. To vše v multiplayerovém podání!
Extreme… 70%
Extreme Racers: NECHŤ SE PRÁŠÍ ZA KOČÁREM (39.7 MB)
Máte rádi automobilové hry, ale už vás nebaví za všechny kvalitní počiny platit? Dokážete porazit všechny protivníky v nejkratším možném čase a za volantem se cítíte jako ryba ve vodě? Pořiďte si domů Extreme Racers! Zdarma! ;-)
Ado Air… 10%
Ado Air Hockey: GÓÓL! (2 MB)
Setkali jste se už někde se stolní podobou ledního hokeje? Po vyleštěném povrchu velkého stolu jste s pomocí své „hokejky“ odráželi placatý puk a cílem hry bylo – nepřekvapivě - dostat jej do soupeřovy branky. Pravidla se však nemění, místo postávání někde u vysokého stolu usedneme ke svému počítači. Pointu k tomu všemu zabalíme do jednoduchého grafického kabátku a pojmenujeme jako Ado Air Hockey.
Hot Racing:… 90%
Hot Racing: NA PLNÝ PLYN (16.7 MB)
„Červená světla zhasla a závod byl odstartován!“; přesně to slýchají milióny fanoušků formule 1 u televizních obrazovek. Ale jak to vidí sami piloti? Inu, proč si to nevyzkoušet ve skvělých závodech Hot Racing. A pokud formule nemusíte, nezoufejte – jistě si vyberete z některého jiného sporťáku!
Jagdgeschwader:… 70%
Jagdgeschwader: PEKLO VE VZDUCHU! (10.4 MB)
Dnes potěšíme zejména příznivce historie, konkrétně fanoušky druhé světové války a jejích bojových strojů. Čeká na nás totiž několik letadel, multiplayerové zápolení a spousta „vývrtek“. Dokážete ovládnout nebe?
Used Cars… 70%
Used Cars Arena: SCVRKNUTÁ AUTA (10 MB)
Každý z nás asi chtěl někdy vlastnit auto na vysílačku. Ale nikdo z nás určitě neměl v oblibě zdlouhavá čekání na nabíjení baterky. A proto přichází na herní scénu umělé okruhy, po nichž se prohání virtuální stroje, kterým šťáva jen tak nedojde.
Monster… 50%
Monster Truck Mania: BLÁZNIVÁ JÍZDA! (2.3 MB)
Máte rádi velká auta? Libujete si ve vůně benzínu? Jezdíte rádi vysokou rychlostí? Jestli ano, pak je pro vás dnešní hra tím pravým ořechovým, protože v ní najdete vše zmíněné. Tak nasedněte - vyrážíme k tratím, které si lze jen těžko představit!
Achterbahn… 80%
Achterbahn Fahrer: S VÍTREM VE VLASECH (6 MB)
Ještě nikdy jste nejeli na horské dráze? Abych pravdu řekla, já také ne. Tedy, alespoň ne ve skutečnosti. Avšak v té virtuální realitě jsem narazila na titul Achterbahn Fahrer, což je simulace právě této oblíbené pouťové atrakce. Držte si klobouky, přátelé, jízda právě začíná!
A Bug… 70%
A Bug's Drive: AUTÍČKA NA SCÉNU! (7.4 MB)
Ať se podíváme, kam se podíváme, v žánru závodních her převažují silniční závody. Nevím jak vy, ale mě tento trend už pomalu začínal být protivný. Tedy až do doby, než se objevil A Bug´s Car, což je konečně po dlouhé době jiný šálek kávy.
Multiracer:… 75%
Multiracer: VETERÁNI V AKCI (7 MB)
Pokud si myslíte, že stará dobrá Škoda 120 je model hodící se tak akorát do šrotu, šeredně se mýlíte. Multiracer vám totiž ukáže, že i toto postarší vozítko zvládne zajet parádní a napínavý závod. Nevěříte? Děláte chybu... Hurá na trať!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z