City Racing… 92%
City Racing - když závody, tak pořádné (24 MB)
Hra podobných kvalit, jakými se chlubí dnes recenzovaný titul, se nevidí často. Popravdě řečeno se něco takového urodí maximálně jednou za rok. Právě proto je pro nás velká čest představit vám City Racing!
StepMania… 55%
StepMania - tancujte do úmoru (9.8 MB)
Všichni nechť zbystřete zrak! Chcete si zahrát kvalitní počin, a přitom si ještě vyslechnout svoji oblíbenou hudbu? Nyní máte možnost „zatancovat“ si na svoje oblíbené songy a pořádně se přitom vyblbnout!
Ringed… 60%
Ringed Drag Strip - nejrychlejší vyhrává (15 MB)
Pakliže patříte mezi ty, kterým voní benzín a bez zvuku pištících pneumatik v zatáčkách se nemůžete obejít, začněte si pomalu mnout ruce. Titul Ringed Drag Strip je určen přímo pro vás. A na své by si koneckonců mohli přijít i ti ostatní.
Ringed… 65%
Ringed Racing Fun – ať se práší od kol (4.7 MB)
Ať už na poušti nebo na promrzlé zemi pokryté ledem, klidně i v lese mezi stromy a horskými chatami se mohou prohánět buginy a sporťáky, které budete řídit právě vy. Tedy pokud si zahrajete dnes recenzovanou freewarovou hru Ringed Racing Fun.
Tux Racer… 80%
Tux Racer - závody tučňáků (8.1 MB)
Soutěžíte rádi? Omrzely vás již všechny možné i nemožné závody aut? Máte rádi zvířátka? Jestli jste alespoň jednou odpověděli „ano“, pak možná právě vás zaujme tento roztomile provedený titul s tučňáky v hlavní roli. Projeďte si s nimi zledovatělé svahy nejrůznějších zákoutí Země v co nejrychlejším čase.
Moto Race… 95%
Moto Race Challenge 2008 - perla mezi freewarovkami (35.7 MB)
Lidé jednoho z nejprofesionálnějších freewarových týmů, nazývajícího se GreenTube, vytasili svůj další klenot. Po skvělé sérii obsahující simulace fotbalu, sjezdu na kolech a lyžích, pro nás připravili další závody, tentokrát na motorkách. Jsou minimálně stejně tak dobré? Čtěte dál a zjistíte, jak to všechno je!
Table… 85%
Table Tennis Pro Lite - kvalitní stolní tenis (5.5 MB)
Hledáte počítačovou hru na motivy oblíbeného sportu, stolního tenisu, a nemůžete ji najít? Dnes pro vás jednu takovou máme, navíc ve vynikající kvalitě! Tak šup, popadněte pálky a míček, aby vám nikdo nezabral flek. Titulu Table Tennis Pro totiž věštíme široké spektrum hráčů!
Bowling… 85%
Bowling Masters - sportem ke zdraví (8.3 MB)
Čím dál tím více populárnější sport, bowling, se začíná škrábat na naše monitory. Dnešním představitelem je titul s názvem Bowling Masters, což je jedna z nejlepších freewarových předělávek! Ostatně, přesvědčte se sami.
Shipwright… 60%
Shipwright Master - svět námořního obchodu (12 MB)
Máte bohatou fantazii a zálibu v lodích? Tak vítejte ve světě velkých korábu a rozlehlých moří. Ale nejen fantazie bude vaším největším přítelem. Abyste mohli ukázat, co vaše hlavičky skrývají, musíte vynaložit i nějaké úsilí.
Zoomstar… 75%
Zoomstar Megaracing Maximum - závody trošku jinak (7.8 MB)
Poslední dobou se pořádá tolik různých soutěží, že se v množství jimi vyprodukovaných her člověk ztrácí. V takové záplavě titulu se vám tak lehce může stát, že naprosto přehlédnete jinak skvělý hříčky, který se nyní válí někde vespodu velké hromady. Naštěstí jsme tu však my a právě teď pro vás máme Zoomstar Megaracing Maximum.
IKK Direkt… 90%
IKK Direkt Mountainbike Challenge 08 - horský sjezd (43.1 MB)
Vývojářský tým Greetube opět rozšířil škálu sportů, jež ve vysoké kvalitě převádějí na naše monitory. Jejich nejnovějším dítkem je titul, v němž okusíme chuť horského sjezdu na kolech. V žádném případě si nezapomeňte přilbu a chrániče, zrádné nástrahy jsou totiž podél celé trati!
Freekicks… 20%
Freekicks - fotbal jednodušeji (2 MB)
Fotbalové mistrovství Evropy sice máme již za sebou, ale řekněte – komu se líbí jeho výsledek? Pokud si chcete zlepšit pocit z diskutabilního výsledku našich fotbalistů a vzít celou věc do vlastních rukou/kopaček, není co řešit. Freekicks tu na vás čekají!
Mad Race… 80%
Mad Race - drsné závody (39 MB)
Chovat se „fair play“ je sice hezké, ale někdy to tak prostě nejde. Občas člověk musí být zlý, aby dosáhl svého, protože prostě jinou možnost nemá. Nebo alespoň tohle je motto hry Mad Race, kde využijete rotační kulomet možná ještě více, než rychlé auto!
Lunar… 70%
Lunar Lander - velký skok pro lidstvo (6.5 MB)
Již po staletí vzhlíželo lidstvo ke hvězdám, jeden nebeský objekt jej však fascinoval ještě o trochu více. Bílá planetka opředená legendami a mýty, v jejímž nitru podle mnohých dřímá nepředstavitelná moc a síla. Takový je Měsíc a vy se máte stát historicky prvním člověkem na jeho povrchu!
Star Racing… 80%
Star Racing - závody z budoucnosti (17 MB)
První vznášedlo vybralo pravoúhlou zatáčku jen tak tak, zatímco těsně za ním letící kolega ve vehiklu jménem Buldog nezvládl situaci a zřítil se z tratě dolů, přímo do středu lávové planety. Vítejte ve futuristických závodech Star Racing!
F1 Legends… 65%
F1 Legends - koncentrovaný adrenalin (24 MB)
Ačkoliv je formule 1 jedním z nejpopulárnějších sportů na světě, dosud jsme se nedočkali jediného kvalitního freeware převedení této adrenalinové záležitosti na počítačové monitory. Tohle přicházejí změnit formulové legendy - Michael Schumacher, Ayrton Senna, Alain Prost a další!
Trial… 70%
Trial Bike Ultra - dovádění s motorkou (14.6 MB)
Také vám tuhne krev v žilách, když vidíte borce s motorkami balancovat na zadním kole? Nebo skákat přes překážky, aniž by se jednou jedinkrát dotkli nohou země? Mně tedy ano. A proto jsem využil možnost vžít se na chvíli do jejich kůže, byť jen ve zajímavé hře u svého počítače.
Football… 90%
Football Challenge 2008 – skvělý fotbalový simulátor! (33.8 MB)
Probíhající rok 2008 bychom mohli začít nazývat rokem fotbalu. Nejenom že vyšlo několik zajímavých simulátorů, ale také proběhlo mistrovství Evropy. Tím se sice Football Challenge nezabývá, přesto se jedná o jeden z nejlepších fotbalových simulátorů zdarma ke stažení!
Sport… 15%
Sport Car City - dokolečka dokola (4 MB)
Nenáročné 2D závody vždy byly, jsou a - v rámci freeware scény - budou vděčným tématem pro odreagování a prosté pobavení. Sport Car City svým zaměřením míří přesně do této kategorie her. Pojďme se společně podívat na relativně jednoduchý titul, ve které by ovšem mohl dřímat skrytý potenciál.
Ski Challenge… 90%
Ski Challenge 2008 - sjezdové lyžování (37 MB)
Sledujete v televizi rádi závody sjezdového lyžování a litujete při nich, že na trati nemůžete stát vy sami? Můžete! Ski Challenge 2008 vám tuto možnost nabízí virtuální formou, při niž budete moci zdolávat nejznámější evropské sjezdovky. Takže připravte si lyže a šup na start!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z