Virtual… 90%
Virtual Skipper 5 - za skutečným dobrodružstvím (879 MB)
Myslíte si, že simulátory už nemůžou nabídnout vůbec nic nového, nebo snad že jsou pro obyčejného smrtelníka nehratelné? Omyl! Máme pro vás opravdovou specialitku od tvůrců Trackmanie, která vás jistě přesvědčí o opaku!
Ultimate… 91%
Ultimate Baja Madness - pot, prach a benzín (176.5 MB)
Konkurence je v herní branži již tak obrovská, že některé menší projekty jsou po určité době uvolněny bez nároku na honorář. Jedním takovým jsou i parádně zpracované offroad závody Ultimate Baja Madness, které vám přinášíme jak jinak než zadarmo.
Rival… 85%
Rival Cannons - Tiger by se divil (127 MB)
Že se dá golf hrát i s pomocí kanónů se nám snaží ukázat čtyři hrdinové z freeware hry Rival Cannons. Místo míčku používají dělové koule, k tomu trošku střelného prachu a pak už jen tři, dva, jedna, PAL! Jak se jim to podařilo se dočtete v dnešní recenzi.
Super… 80%
Super Mario Kart - Mario v motokáře (4.1 MB)
Starý známý Mario je zase zpátky, ten filuta jeden! Tentokrát však nehodlá zachránit půvabnou princeznu Peach, právě naopak se postaví proti svým známým a přátelům, aby je porazil v závodech na motokárách. Kupte si přilby, tohle bude hodně divoká jízda!
Vroom… 50%
Vroom Vroom !!! - rychlé formulky (5.5 MB)
Všichni příznivci klasických Micro Machines, prosím, pozor. Máme tu pro vás rychlé automobilové závody viděné pohledem shora. Zasedněte ke svým klávesnicím a stiskněte klávesu plynu až nadoraz.
Fat World… 80%
Fat World - jídlo, jídlo, jídlo! (13.1 MB)
Pokud se některá hra zhlédne v legendě The Sims, bude to s velkou pravděpodobností také pořádná pecka. Když se k tomu navíc přidají tuny jídla, které máme všichni rádi, bude se jistě na co těšit. Svět tlouštíků právě dnes otevírá své brány.
Sand Racers… 75%
Sand Racers - akční závody (4.3 MB)
Závody s příměsí akce měly u hráčů vždycky úspěch. Ostatně série FlatOut nebo Burnout jsou jasným důkazem. Sand Racers je trošku z jiného soudku, nicméně svůj potenciál určitě má. A pokud se ho rozhodnete vyzkoušet, brzy to poznáte sami.
Walaber… 70%
Walaber's Trampoline - hopskoč! (69.6 MB)
Rádi byste si zaskákali na trampolíně, ale nemáte na to místo, nebo odvahu? Pak nezoufejte, přichází spása v podobě virtuální trampolíny s tou nejpropracovanější fyzikou ve virtuálně trampolínové herní historii!
Mercedes… 65%
Mercedes CLC Dream Test Drive - mercedes zadarmo (103 MB)
Jedno moudré přísloví praví, že není všechno zlato, co se třpytí. A platí to i u počítačů a herní scény jakbysmet. Pohodlně se usaďte, opevněte nervy, chytněte volant a projeďte se v Mercedes CLC Dream Test Drive! Jízda poklidným Londýnem právě začíná.
Ski Challenge… 93%
Ski Challenge 2009 - lyžařský král (40 MB)
Rok se s rokem sešel a my, fanoušci zimních sportů - především pak lyžování, jsme dostali od Green Tube malý vánoční dáreček. Je jím nové pokračování série Ski Challenge, tentokrát s přízviskem 2009! Rychle popadněte lyže, jedééééém ...
Eat The… 10%
Eat The Whistle - fotbal s nadsázkou (8.4 MB)
Co si takhle zavzpomínat na konec devadesátých let a vrátit se do dob francouzského fotbalového mistrovství světa v devadesátém osmém? Láka-li vás tato představa, jistě neodoláte dnešnímu přírůstku do rodiny fotbalových arkád.
Further… 40%
Further Time - staňte se esem vesmíru (6.4 MB)
Vesmírní padouši jsou nejspíše nesmrtelní. Vždyť vzpomeňme v kolika hrách jste jich rozstříleli stovky a stovky. A oni jsou tu pořád. Jako by jim to nestačilo, objevují se zase a znovu a vám tedy nezbývá jiná možnost, než se jich hezky postaru, s adrenalinem v krvi, zbavovat.
Battle… 40%
Battle Bugy - freestyle jízda (12.2 MB)
Máte-li chuť na jednoduché závody autíček, pak zbystřete. Tato hříčka přináší pouliční souboje vozidel, kterým nejde o co nejrychlejší projetí určité trasy, ale naopak o nasbírání 10 000 bodů za různé freestyle kousky! Navíc s podporou multiplayeru pro dva hráče!
1010 Locos… 65%
1010 Locos por el tenis - bláznivý tenis (9.5 MB)
Tenis si získává stále větší a větší oblibu. Zatímco v předešlých letech byl především doménou vybraných sportovců, podnikatelů, slavných osobností a dalších jim podobných, v současné době najdete i bezpočet rekreačních hráčů v řadách „prostého“ lidu. Takže, co takhle vyzkoušet jeden parádní tenis na PC, a navíc zcela zdarma?
Nuclear… 50%
Nuclear Bike – cestou necestou (6.5 MB)
Když se zmíní terénní motorka, většině hráčů se vybaví legendární Elastomania. I hra Nuclear Bike nabízí tento jednostopý stroj, s nímž se ale budete prohánět po téměř reálných biketrialových tratích. Proto navlečte rukavice i helmu a hurá na trať!
Real Pool… 65%
Real Pool - opravdový kulečník (5.2 MB)
Kromě tradičních a nepřekonatelných šipek by se za hospodský sport dal považovat i kulečník. Ačkoli fanoušci tohoto sportu neustále přibývají, stále ještě existuje velké procento lidí, které kulečník absolutně neoslovuje. Tito lidé zřejmě ještě neměli co dočinění s titulem Real Pool, protože jinak by svůj názor radikálně změnili.
Bump -… 50%
Bump - síla gravitace (19.7 MB)
Myslím, že snad každý už si někdy vyzkoušel, jaké to je řídit auto. Když kola pěkně sedí na vozovce a vy jen kličkujete zatáčkami. Ale napadlo vás někdy, jak se řídí takové malé vesmírné autíčko? Že ne, ale rádi byste si to vyzkoušeli? Tak jen směle čtěte dál!
Caiman… 80%
Caiman Soccer - krokodýlí fotbálek (32.7 MB)
Fotbalová Gambrinus liga začala teprve nedávno, avšak žádný titul se pro letošní rok s touto tematikou ještě neobjevil. A tak vzali situaci do svých rukou zahraniční vývojáři z NeoGen2 Creations a vytvořili počin s názvem Caiman Soccer. Dámy a panové, usaďte se , protože dnešní zápas začne už za malou chvíli!
Moto Geeks… 60%
Moto Geeks – je libo motorku? (3.5 MB)
Znáte to – čekáte na startovním roštu a pěkná slečna vedle vás drží slunečník, aby vám nepražilo do obličeje. Během chvíle adrenalin drasticky stoupá a červená světla nakonec zhasnou. Bylo odstartováno! I hráče simulátoru Moto Geeks čeká nelítostný souboj o vavřínový věnec.
Dodge… 50%
Dodge 'n' Dash - letem spěchem (2.9 MB)
Dámy a pánové, chtěli byste okusit jízdu silným sporťákem, byť tušíte, že se vám toto přání nesplní? Nemusíte zoufat. Dodge 'n' Dash vám tuto šanci nabízí formou jednoduše ztvárněné hry. Tak co, vyslyšíte nabídku a zasednete za volant?
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z