Ping-Pong… 80%
Ping-Pong - báječný svět stoního tenisu (13.3 MB)
Skutečně zábavnou záležitost teď vytvořili autoři z řad My Play City. Jistě to znáte sami. Jeden malý míček, který skáče ze strany na stranu a odvádí tak veškerou pozornost. Jak hráčů, tak i diváků. Všude po sále je naprosté ticho, slyšíte jen odrážející se míček. Ano, tak právě tohle je pravý stolní tenis neboli Ping Pong.
Warlike… 70%
Warlike Flyboys WW3 - adrenalin v oblacích (27.7 MB)
Pilotování virtuálních futuristických letounů nemusí být pouze dobrá zábava, ale brzy třeba také přijde vhod. Vždyť třetí světová válka může znenadání vypuknout kdykoliv, a tak je rozhodně lepší neponechat nic náhodě a řídit se raději pionýrským heslem "Vždy připraven!".
Motoracing… 70%
Motoracing - START! (23 MB)
Znáte ten pocit, když jedete na motorce a kolem vás se jako rozmazaná šmouha míhá okolní krajina? Pokud ne, tak pro vás máme způsob, jak si tento jedinečný pocit užít zadarmo a bez rizika zranění. Vyzkoušejte zbrusu novou hru Motoracing!
Truck… 75%
Truck Racing by Renault Trucks - závody tahačů (222 MB)
Na poli freewarových závodů už dlouhou dobu něco chybělo. Něco jedinečného, něco netradičního, ale zároveň známého. Něco jako závody tahačů! Všichni milovníci tohoto sportu mohou otevřít šampaňské, Truck Renault by Renault Trucks je tady.
Mini Golf… 80%
Mini Golf - mini golf navěky zadarmo (18.9 MB)
S nejrůznějšími variacemi na minigolf se roztrhl pytel, ale ne ve všech případech se jedná o kvalitní kousky. Je nám proto potěšením, že vám dnes můžeme naopak představit jeden z nejlepších počinů, které jsou dostupné zadarmo!
ARMA 2… 80%
ARMA 2 Flash Game - vojákem na vlastní kůži (81 MB)
ARMA 2 zadarmo? Ne, nejedná se o překlep, dnes vám skutečně přinášíme recenzi pokračování nástupce Operace Flashpoint, a to úplně zadarmo. Tedy, lépe řečeno se jedná o flashovou verzi hry, ale skepse stranou, protože tohle si prostě musíte vyzkoušet!
Mini-golf… 85%
Mini-golf club - ráj pro minigolfisty (22 MB)
Na to, aby člověk mohl provozovat golf, jsou potřeba nemalé finanční prostředky. Naštěstí však existuje alternativa tohoto sportu, a to sice minigolf. V dnes recenzované hře si jej budete moci vyzkoušet se vším všudy.
Billiard… 85%
Billiard Simulator - český kulečník (32.6 MB)
Určitě to znáte z televize – drsní chlapíci v černých oblecích a slunečních brýlích se sklání nad kulečníkovým stolem a s kamennou tváří promýšlí každý další tah. Vzduchem se line cigaretový kouř a celá místnost je cítit kvalitní whiskey. Tak tohle, tohle je kulečník!
Football… 80%
Football Challenge 2009 - fotbal na druhou (39.5 MB)
Letošní ročník Football Challenge právě přichází na vaše monitory, abyste se stejně jako minule mohli prohánět po zelených trávnících a kopali přitom do kulatého nesmyslu. Navíc si můžete zahrát s hráči z celého světa, a to prosím zcela zdarma!
Mountainbike… 92%
Mountainbike Challenge 2009 - vytáhněte horská kola (33.3 MB)
Počasí si v posledních dnech dělá doslova, co chce, takže z oblohy bez mráčku se během dvou minut může vyklubat solidní liják, což výletům na kole moc nepřeje. Naštěstí však nedávno vyšel titul MTB 2009, který vám vše vykompenzuje i s úroky!
Volvo:… 85%
Volvo: The Game - kvalitní závodění zadarmo (588 MB)
Švédsko, to nejsou jenom krásné blondýny nebo skupina ABBA, ale také automobily značky Volvo. Ty se objevují ve hrách tak zřídka, že si automobilka nechala vyrobit vlastní závodní titul. A nutno podotknout, že to nedopadlo vůbec špatně!
IoI -… 65%
IoI - tak trochu jiný Pong (45.6 KB)
Klasický Pong už asi nikdy nebude překonán, což ovšem nestojí v cestě různým remakům a předělávkám, kterých i bez pomoci Googlu najdete na internetu bezpočet. My vám však situaci ještě usnadníme zajímavým titulem s ještě zajímavějším názvem IoI.
Gaia Dreams… 45%
Gaia Dreams - ekosystém v počítači (700 KB)
Dnešní simulace umožní hráči nahlédnout do tajů fungování přírody. Dohlížíte na ekosystém planety s rybami, co jedí vodní rostliny a kraby co pojídají leklé ryby. Dokážete tento citlivý ekosystém vybalancovat?
Flying… 50%
Flying Dutchman - že by Bludný Holanďan? (10.8 MB)
Člověku se nestává každý den, že by se chopil dřevěného kormidla a řízení obří plachetnice. Proto zde máme freeware hry a jednou takovou je titul Flying Dutchman. Dokážete se vyhnout nepřátelům, ládovat kanóny a doplout zdárně k vyznačenému ostrovu?
Street… 40%
Street Racer - závod začíná! (37 MB)
Usedněte do pohodlné kožené sedačky, chytněte se hliníkově ledové řadicí páky a sešlápněte plyn až k podlaze. Souboj s těmi nejlepšími trhači asfaltu ze všech právě začíná!
Need For… 50%
Need For Waves - závody motorových člunů (4.6 MB)
Ačkoliv léto teprve klepe na dveře, teploměr má v těchto dnech jiný názor. A tak proč si nezpříjemnit horké jarní dny v nadupaném motorovém člunu u vody? Nezapomeňte však na záchrannou vestu, jelikož to nebude taková brnkačka, jak se může zdát!
ATV Quadro… 70%
ATV Quadro Racing - bahno a čtyřkolky (38.6 MB)
Také potají obdivujete ony úžasné čtyřkolky, s nimiž se herci v televizi prohání například na pláži? Normální smrtelník by na podobný stroj šetřil třeba i několik let, ale my vám jej dnes přinášíme úplně zadarmo. Tedy v tom virtuálním světě, samozřejmě.
Combat… 25%
Combat - adrenalin v oblacích (1.6 MB)
Pocítit na vlastní kůži adrenalin leteckého souboje se asi každému nepoštěstí. Ale nezoufejte, od toho jsou tu přeci počítačové hry. Nenechte svůj Spitfire reznout na ranveji dlouho a vydejte se změřit svůj um s protivníkem!
Shootiah… 75%
Shootiah – hra pro všechny patrioty (52 MB)
My jsme přeci Evropané! Dost už bylo bojů za Američany! Každý, kdo je alespoň kouskem srdce patriot, zaplesá nad touto hrou. Pojďme se bít za naši vlast.
Nitto… 60%
Nitto 1320 Legends - onlinový svět tuningu (418 KB)
Automobilový tuning zažívá v posledních letech obrovský boom. Nemusíte ale být zrovna pravidelným účastníkem srazů, abyste si užili atmosféru závodů a navíc si svého čtyřkolého miláčka upravili k obrazu svému. Dnes již k tomu stačí pouze kliknout!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z