ProHockey… 60%
ProHockey Manager 2005 - pro fanoušky hokeje (17.4 MB)
Řekl tady někdo hokejový manažer zadarmo? Ano! Doveďte svůj oblíbený tým k titulu mistra ligy. Je to přece tak snadné – nebo ne? Přesvědčte se v titulu ProHockey Manager 2005.
Ostrich… 92%
Ostrich Runners - pštrosi na olympiádu! (88 MB)
Tři, dva, jedna, start! Pštrosí závody plné karambolů, vyskakujících boxerských rukavic a fackujících stromů právě začínají. A když může vyhrát jen ten nejlepší, bude to neskutečná zábava pro všechny!
Virtual… 50%
Virtual U - financování studia (17 MB)
Náhled toho, jak to asi chodí na běžné americké univerzitě. Tentokrát ale žádné stavění budov, starání se o studenty a profesory, nebo řešení problémů jako jsou třeba vši. Teď dostanete do ruky balík peněz, který musíte rozdělit tak, aby ta vaše univerzita byla ta nejlepší!
Giridon… 50%
Giridon Tactics - tak trochu jiný fotbal (41.7 MB)
Tribuny šílí. Zbývá jen pár vteřin do začátku fotbalového zápasu. Ale co to? Na hřiště vbíhá patnáct robotů a stejný počet nindžů! Dámy a pánové, tohle je trochu jiný fotbal, než na který jste zvyklí z televizních obrazovek!
Need For… 60%
Need For Madness - vyhrát, nebo zničit? (1.8 MB)
V každých závodech hrozí nebezpečí karambolu, ale v Need For Madness je pravidlem, že ne všechna vozidla dojedou do cíle. Je tak jen na vás, jakou taktiku si zvolíte vy - ujet a vyhrát, nebo radši zničit všechny soupeře?
Ski Challenge… 93%
Ski Challenge 2010 - vládce bílé stopy? (45 MB)
Venku konečně napadl sníh, lyžařská sezóna pomalu začíná a její vrchol v podobě olympijských her se nezadržitelně blíží. Pojďte si spolu s námi zatrénovat na světoznámých sjezdovkách s desítkami tisíc ostatních hráčů. Ski Challenge 2010 je tady!
Ultimate… 50%
Ultimate Stuns - remake slavných závodů (21.1 MB)
Rychlá auta a tratě, nad kterými by bezpečnostní inspektoři kroutili hlavou. To byl starý Stuns běžící ještě pod dnes už prehistorickým MS DOS. A protože rádi vzpomínáme na doby dávno minulé, nemohl nám uniknout ani Ultimate Stunts.
Death… 75%
Death Rally - závody a špinavé počínání (42 MB)
Smrad spálených gum se mísí se zápachem střelného prachu. Ve zpětném zrcátku vidíte výbuch a zbytky spáleného závoďáku, který si s vámi příště radši zahrávat nebude. Vítejte ve světě závodů, kde hlavní roli hrajou zbraně a špinavé manýry.
Moscow… 80%
Moscow Billiards - mistr žánru (23.9 MB)
Uprostřed zapadlé hospůdky se schází několik pánů. Všichni nosí úhledně vyžehlená saka a pokořují. Všichni mají jedno společné, hrají totiž kulečník. Takže si laskavě upravte kravatu, naleštěte tágo a vstupte do světa hospodské zábavy.
Sky Track… 75%
Sky Track - na závodní vlně (16 MB)
Cože? Vy ještě nemáte své vesmírné vznášedlo? To je ovšem velká chyba! Ve Sky Track se bez něj totiž neobejdete. Naštěstí – pokud má váš obchod s vozidly zrovna zavřeno – vám hra jeden vehikl přidělí. Tak na co čekáte? Jde se závodit!
Lost Roads… 50%
Lost Roads Races - vůně spálených pneumatik (32 MB)
Jedoucí auto. Rychlá jízda. Vítr vískající ve vlasech. Oslňující paprsky a vůně spálených pneumatik. I takhle může vypadat láska k motorismu. Autoři ze serveru MyPlayCity se chopili příležitosti, udělat vlastní automobilový simulátor. Povedlo se jim to?
Slotbahn… 50%
Slotbahn - zařaďte vyšší rychlost! (70 MB)
Snad každý malý kluk někdy snil o elektrické autodráze. Japonští studenti školy Kobe se rozhodli, že udělají hru s touto tématikou. Pojďte se ponořit do světa plastikových autíček a desítek zatáček!
Propero… 60%
Propero - futuristické závodění (22.5 MB)
Také jste otráveni aktuálním děním ve formuli 1 a tím, kam tato královna motorsportu směřuje? Pak si můžete trochu spravit chuť adrenalinovými závody ve vesmíru. Tam musí být souboje přece mnohem zajímavější!
HeliLouya… 45%
HeliLouya - za kniplem apače (13.4 MB)
Milujte bojové helikoptéry? Štěkot kulometů a svist raket vám není cizí? Usedněte tedy za knipl bojové helikoptéry ve hře HeliLouya a vydejte se kosit všechno, co se ve vzdušném prostoru jen mihne!
Total… 70%
Total Extreme Wrestling 2005 – drsnej manager (40.5 MB)
Dámy a pánové, do ringu vstupuje ostřílený manager, který má za úkol dostat své borce na vrchol světových žebříčků. Nebojí se použít všelijakých špinavých triků, aby dosáhl svého. Jeho protivníkem není nikdo jiný než nekompromisní konkurence!
Tasty… 80%
Tasty Static - řítíme se rychlostí světla (15.7 MB)
Dobře, možná ne rychlostí světla, ale natolik rychle, že uřídit malou neposednou raketku není žádná sranda. A to neberu v potaz, že jednotlivé tratě jsou nebezpečně členité, plné tunelů a propastí a gravitace nepůsobí na všech místech stejně!
World… 45%
World Basketball Manager Euro 2009 - vzhůru za titulem (94 MB)
Nejste spokojeni s výsledky naší basketbalové reprezentace? Rádi byste na palubovce vídali trochu jiné hráče? Pak můžete vzít otěže národního týmu do vlastních rukou a dovést jej až na medailové pozice evropského šampionátu!
VW Polo… 35%
VW Polo Cup - Das Auto (39.2 MB)
Jistě byste při dnešních cenách benzinu rádi co nejvíce zredukovali spotřebu svého auta. Jak ale vůbec správně řídit, abyste ušetřili co nejvíc a zároveň dorazili na místo určení dříve než cyklisté? Tak právě na to vám dá odpověď nová hra přední německé automobilky.
Nitro… 65%
Nitro Racers - nohu na plyn! (44 MB)
Závody, z nichž jde dusík cítit na hony daleko? Ano, i tak by se dal charakterizovat zbrusu nový titul Nitro Racers. Rychlá auta, ďábelské okruhy a hektolitry Nitrogenia na vás už čekají. Stačí jen kliknout.
Volleyball… 60%
Volleyball Fight - dva pinďuálci a síť (10.7 MB)
Zapomeňte na to, že je říjen a podzimní počasí se začíná projevovat v celé své síle. Zahrajte si raději volejbal! A nebudete k tomu potřebovat nikoho, kromě počítače. No není skvělé? Sportujte hezky v teple svého domova!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z