Mania… 80%
Mania Drive - klon Trackmanie (45.2 MB)
Místo formule rozhrkaný Renault Clio, ale bláznivé tratě zůstaly. Čekají vás loopingy, skoky, turba a klikaté serpentiny lemované svodidly, které neodpouští ani tu nejmenší chybu. V kolika tratích zvládnete zajet stanovený čas?
2D Knockout… 70%
2D Knockout - pěkně ručně (1 MB)
Máte také chuť občas několika individuím napumpovat ciferník? V reálu z toho koukají slušné oplétačky, ale před monitorem si můžete rukama máchat hlava nehlava. 2D Knockout k tomu přímo vybízí!
Buggy… 70%
Buggy Race - vydejte se na malou vyjížďku! (73 MB)
Na nějakou pořádnou buginu dnes potřebujete zhruba sto padesát tisíc, což je částka, za kterou si ji nemůže dovolit jen tak někdo. A víte co? My vám dnes nabízíme projížďku tímto vehiklem zcela zdarma!
Lightspeed… 50%
Lightspeed - rychlostí světla (2.2 MB)
Líbilo by se vám létat rychlostí světla? Ano, samozřejmě, komu by se něco takového nelíbilo. Lightspeed vám dá možnost se takové rychlosti alespoň přiblížit.
Speed… 70%
Speed Dreams - bez volantu ani ránu (332.2 MB)
Už dlouhou dobu jsme na freeware scéně neměli příležitost vytáhnout volanty. Pokud patříte mezi hardcore závodníky, zbystřete, otřete prach z palubní desky a seřaďte se na startu, neboť máte opět možnost prohnat nějaké to závodní žihadlo.
Sky Fight… 55%
Sky Fight - na křídlech dvouplošníku (15.2 MB)
Spad XIII, Sopwith Camel, Fokker D VII. Že vám ta jména nic neříkají? Nevadí, jakmile vás Sky Fight nechá usednout do kokpitu jednoho z těchto legendárních strojů, nebudete na něco moci zapomenout.
Penguin… 70%
Penguin versus Yeti - kdo z nich je lepší? (9.6 MB)
Nemyslíte, že té nadvlády sněžných mužů ve hrách už bylo dost? Ano, správně, i tolik podkovaní tučňáci přece mají co říct! Teď svým odvěkým rivalům konečně vypráší srst.
Dynamite… 70%
Dynamite Dust Mini Golf - minigolf na Divokém západě (35.4 MB)
Kdybyste vytvářeli žebříček nejnákladnějších sportů, golf by mezi nimi figuroval dost vysoko. Naštěstí ale existuje ještě jeho odlehčená verze v podobě minigolfu. A právě ten si nyní můžete vyzkoušet v hávu Divokého západu.
FIFA Online… 90%
FIFA Online - mistrovský fotbal od mistrů (960 MB)
Máme pro vás žhavou novinku - novou FIFU. Ano, čtete správně! Megakoncern EA Sport se rozhodl nabídnout svou vlajkovou hru v online podobě hráčům zdarma. A my u toho samozřejmě nemůžeme chybět!
Mountainbike… 85%
Mountainbike Challenge 10 - to bude jííízda (38 MB)
Jeden z nejoblíbenějších sportovních titulů je po roce opět mezi námi. Čeká na vás příjemně zpracovaný sjezd na kole. Autorem jsou tradičně lidé z rakouského seskupení Greentube. O co se jedná? Přeci o nový Mountainbike Challenge 10!
Football… 90%
Football Challenge 10 - fotbal hezky če ... rakousky (42 MB)
Přesně dnes v Jihoafrické republice žačíná fotbalové mistrovství světa . Proti sobě se postaví takové veličiny jako Messi, C. Ronaldo, Kaká a další. Ne tak sice v Football Challenge 10, kde hrají bezejmenní hráči, a přesto se jedná asi o nejlepší freewarový simulátor fotbalu pod sluncem!
Police… 70%
Police Supercars Racing - v tomhle městě jsem policajt já! (64 MB)
Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníci jsou překupníci kradených aut, vrahové a vyděrači. Ale počkat… tohle není Kobra 11, tohle je Police Supercars Racing!
Super… 75%
Super Volley Brasil 2 - kdo si chce zahrát volejbal? (53 MB)
Brazílie, země plná exotiky, domorodých kmenů, hezkých holek a...volejbalu! Zdejší klima přímo vybízí k tomu, abyste vyrazili na plácek za městem a rozhodili míč mezi soupeře. Teď to můžete zkusit alespoň virtuálně.
Bigfoot… 65%
Bigfoot 4x4 Challenge - silniční mastodont (21 MB)
Ferrari nebo Lamborghini jsou pro děti. Ti pořádní automobiloví závodníci je oželí a raději sáhnou po něčem větším, silnějším a drsnějším. Něčem, jako je monster truck.
Deadly… 75%
Deadly Race - vyhraj nebo zemři (44 MB)
Svět byl zničen nukleární válkou, města jsou v troskách, většina populace mrtvá. V tak nehostinném prostředí se toho moc dělat nedá. Ale stačí jeden chytrý nápad a je na světě nová zábava jménem smrtící závody.
Mazda… 60%
Mazda Burning Gears - zkušební jízda Vídní (95 MB)
Naskočte do automobilu značky Mazda a kochejte se virtuálními ulicemi Vídně. Ukočírovat nablýskaný osobáček není jen tak, zkuste si to buď v tréninku proti počítači nebo s živými hráči v multiplayeru!
Propero… 70%
Propero - nevídané závody (23 MB)
Z rukou studentů školy DigiPen vzešel počin, který nám přináší abstraktní závody vznášedel, jež nejednomu člověku, i přes neúplnou podobnost, evokují vzpomínky na závody z filmu Star Wars. Tak proč nezasednout do kokpitu a protivníkům vytřít zrak?
Top Fuel… 65%
Top Fuel Drag Racing - dragstery! (35.4 MB)
Pálící se pneumatiky, spousta kouře, tribuny plné fanoušků – co vám to připomíná? Ano, jsou to drag závody! Vyzkoušejte si tuto adrenalinovou záležitost na vlastní kůži. Bude to divoká jízda!
Ferrari… 70%
Ferrari Virtual Race - konečně závody s vozy Ferrari! (75 MB)
Srdce každého fanouška sportovních aut jistě zaplesá, neboť vám přinášíme oficiální hru od Ferrari. Nabízí se vám tak jedinečná možnost projet se s těmito skvosty po testovacím okruhu v Mugellu. A taková nabídka se přece neodmítá!
Super… 40%
Super Motocross – závody v blátě (33 MB)
Nasedněte na terénní motocykl a pokuste se být v dané trati co nejrychlejší. Cestu vám budou znepříjemňovat všemožné prohlubiny a vyvýšeniny, ulehčovat situaci zase naopak skokánky či nitro.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z