Pool:… 65%
Pool: STYLOVÝ KULEČNÍK (1.2 MB)
Jednoduchost, zábavnost a styl – to jsou hlavní vlastnosti simulátoru kulečníku od Boxrunu. Hra pro dva hráče nepostrádající šmrnc, u níž se skvěle odreagujete. Naleštěte si svá tága a s chutí do toho!
Zoneracer:… 40%
Zoneracer: ZÁVODY (3.1 MB)
Jedná se o jednoduchou hru, jejímž cílem je dojet do cíle ve stanoveném čase a nasbírat co nejvíce bodů. Při tom vám budou bránit různé překážky, kterým se musíte včas vyhnout. Pro ty, kdo si rádi cvičí postřeh a nevyžadují dokonalé zpracování, je to hra jak dělaná.
Dart´m… 70%
Dart´m Up: POŘÁDNÉ ŠIPKY (4.2 MB)
Zakouřená hospoda, bar... do těchto a i jim podobných prostředí neodmyslitelně patří šipky. Kdo z nás si párkrát nezaházel ať už na terč doma nebo na zahradě? A nyní si to můžete zkusit i ve zdařilém počítačovém provedení. Pojďte si s námi zahrát!
Grey Olltwits… 34%
Grey Olltwits Darts: ŠIPKY (630.8 KB)
Tak schválně, dokáží vás šipky ještě něčím překvapit? Že by zpracováním, zajímavým nápadem, skvělým ozvučením? Chyba lávky, tak například Grey Olltwit's Darts vynikají něčím naprosto jiným. Chcete vědět čím? Čtěte dále.
Rural… 58%
Rural Racer: VENKOVSKÁ JÍZDA (843.8 KB)
Baví vás řídit auto, jezdit okruhy a parádní zatáčky? Že to teď u nás není žádná legrace – kvůli bodovému systému – se shodneme snad všichni. Nezbývá než sednout ke svým počítačům a hrát dílka jako je právě Rural Racer. Takže na plný plyn... a jedem!
ManiaDrive:… 82%
ManiaDrive: NA PLNÝ PLYN (41.6 MB)
Závodní tituly na poli freeware scény většinou neoplývají kdovíjakou kvalitou. Tvorba takové hry zkrátka není nejlehčí. Občas se však najde počin, jehož kvality sahají téměř až do nebes. Je to případ i ManiaDrive? Pořádně adrenalinové závody už jsme tu dlouho neměli. Čtěte a uvidíte.
Slam Soccer… 90%
Slam Soccer 2006: FOTBALOVÁ MÁNIE (97 MB)
Dnes vám nabízíme na freewarové počiny nevídanou hru. Fotbalové MS světa nedopadlo přesně podle našich představ. To ví určitě každý. A stejně tak by to chtěl každý změnit. Můžete! Uchopte do ruky český tým a pokuste se urvat nějaký ten vzácný kov. A konečně budeme mistři, hip, hip, hip!
Horrum:… 45%
Horrum: ZBĚSILOST KVAPÍKŮ (909.3 KB)
Chcete si užít zběsilých závodů v podivně vyhlížejícím vozíku nad kosmickou superstrží? Okuste kouzlo této jednoduché pařbičky, jež vyniká hlavně jednou věcí - rychlostí. Pokud patříte mezi ty, u kterých se s otáčející ručičkou vyměšuje do krve víc a víc adrenalinu, neváhejte. Horrrrrrrrrrrum!!!
PAKOON:… 70%
PAKOON: ZVLÁŠTNÍ HRA (6.5 MB)
Zajímá vás, co obnáší práce roznašeče pizzy v post-apokalyptické době, a to třeba letadlem? Chtěli byste si vyzkoušet tuto nevšední práci? Máte-li zájem, neváhejte ani vteřinu. PAKOON čeká pouze na vás!
Volleyball:… 35%
Volleyball: POJĎTE SI PINKNOUT (1.6 MB)
Vyběhli jste už letos někam na pláž nebo na koupaliště natáhnout síť a zahrát si beachvolley? Já ne. Ale zato jsem si zahrál pod virtuální palmou s velmi kulatým protivníkem, jehož sluneční brýle byly až nechutně tvarovány. Jestli se vám hnusí vedro a opalování, pojďte si taky pinknout.
Rally… 77%
Rally sport: ZÁVODY JAK SE PATŘÍ (586.8 KB)
Připravit... pozor... teď! I když je tento námět dost ohraný, stále se jedná o zajímavou závodní hru s jednoduchým námětem a parádní fyzikou automobilů. Svoji kárku ovládáte z bočního 3D pohledu. Cíl? Vyhrát!
Junior… 40%
Junior Bowlang: KUŘE, CO HÁZÍ (1 MB)
V této jednoduché hře je vaším cílem v roli slepice trefit terč volejbalovým míčem. Primitivní princip může znamenat velkou hratelnost, ale je to skutečně tak? Obstojí Junior Bowlang v tvrdé konkurenci například Yeti Sports?
Typeball:… 30%
Typeball: BASEBALL PÍSMENY (6.3 MB)
Baseball se stal v Americe jedním z nejpopulárnějších sportů. V naším končinách si však tolik fanoušků nenašel, nicméně pokud se i přesto řadíte mezi to málo příznivců, kteří jím neopovrhují, rozhodně si zkuste Typeball.
Jogos… 76%
Jogos Olimpicos Nado Livre: PLAVÁNÍ (983 KB)
Letní olympijské hry. Pro pár lidí nudná sezóna, kolem které se dělá příliš velký humbuk. Pro jiné to je ale důležité období plné sportu, slunce a vychlazeného pití. Právě druhým jmenovaným je určena dnešní plavecká olympijská hra.
A Day… 58%
A Day In The Life: OD RÁNA DO VEČERA (6.6 MB)
Jaký je asi život starého mládence ve čtyřpatrovém domě? Dokáže s vaší pomocí přežít alespoň dva dny bez toho, aby přišlápl svou kočku, umřel hlady, nebo ho zabil tajemný mimozemšťan? Zkuste si alespoň jeden den jeho života.
Paralympix:… 59%
Paralympix: RADOSTNĚ NA VOZÍČKU (1.9 MB)
Fakt, že je někdo na vozíčku, nemusí ihned nutně znamenat, že si již takto postižená osoba nebude moci zasportovat, užít si kupu legrace a vymlátit si zuby o chodník. Zdárným důkazem tomu jest Paralympix, který mimo jiné disponuje kapkou černého humoru.
Xraye:… 80%
Xraye: GENIÁLNÍ? (819.2 KB)
Originality v poslední době opravdu není po málu. Ale to je jenom dobře. Dalo by se totiž tvrdit, že i právě tímto, jinak mnohdy nedostatkovým, zbožím disponuje Xraye. Úkol totiž spočívá v přeskakování po předem daných bodech, které tím zároveň aktivujete, a to vše za pomoci jakéhosi speciálního udělátka.
Flight… 88%
Flight Commander: VESMÍRNÉ DOBRODRUŽSTVÍ (43.5 MB)
Chyběl vám už dlouhou dobu pořádný vesmírný simulátor srovnatelný s legendou Free Space, který by byl k tomu všemu zcela zdarma? V tom případě nesmíte rozhodně minout Flight Commander, jenž se freeware poměry pyšní opravdu nevídanou kvalitou. A to takřka po všech směrech. Objevit všechny tajemné zákoutí vesmíru za pár investovaných chvilek rozhodně stojí.
Circulate:… 85%
Circulate: SVĚT SE TOČÍ (4 MB)
Všechno se neustále točí. Země, filmy, točí se také pivo a po něm možná i někomu hlava. Tato hra je totiž založena na jednoduché principu; v každém kulatém levelu musíte udělat patřičný úkol s předem umístěnými kuličkami, přičemž jediné, co závisí na hráči, je točení s obrazovkou. Jednoduché, jenže geniální.
Elu Undersea:… 78%
Elu Undersea: MOŘSKÁ VEGETACE (2.1 MB)
Moře je hojné na všemožnou vegetaci. Žijí v něm přece miliony druhů rostlin i zvířat a spousty z nich ještě určitě ani objeveny nebyly. A právě v této hře si můžete vyzkoušet, jaké to je mít své malé uskupení roztodivných rybiček, podivných hadů a jiných zvířat a jaké to je, bránit je před nebezpečnými nájezdy zvenčí.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z