Czech… 97%
Czech Soccer Manager 2002 FE: KONEC LEGENDY (15.5 MB)
CSM, to jest legenda mezi českými freewarovkami. Pokud vás fotbal alespoň trochu oslovuje, nesmíte CSM minout. Většina z vás jistě ví, že jde o fotbalový manažer oplývající naprosto profesionálním zpracováním a možností zahrát si téměř za jakýkoli evropský klub. Přitom Final Edition celou sérii zakončuje.
Druid… 72%
Druid Soccer: KDO NESKÁČE, NENÍ GAL! (3.5 MB)
Máte rádi fotbal? Jistěže máte, všichni mají rádi fotbal! Dokonce i takoví ti staří vousatí galští dědové, kterým se říká druidi, podlehli kouzlu hry, jíž se tehdy říkalo ještě "honění za hranatým nesmyslem". Nevěříte? Inu, přesvědčte se na vlastní oči!
Triplane… 51%
Triplane Turmoil: Vzhůru k nebesům (1.3 MB)
Operační systém DOS, znáte ? Pakliže je vaše odpověď kladná, určitě budete mít povědomí o hře Triplane Turmoil. Pokud ne, pak vězte, že se jedná o letecký simulátor z 1. světové války z dalekého, zasněženého Finska. Pořádně se proto oblečte, a vrhněte se na líté boje!
Chess… 70%
Chess 3D: VIZUÁLNĚ PŮSOBIVÉ ŠACHY (4.1 MB)
Proč se stále hnát za vesmírnými mutanty, zombíky, ničit nepřátelské emzáky, či pomocí kostičky likvidovat tisíce jiných kostiček? Co se zase jednou vrátit ke kořenům? Ke hře her? Hře králů, jak se říkávalo? Co si takhle zahrát šachy?
Trap Shooting… 20%
Trap Shooting Pro: STŘELBA NA POHYBLIVÝ TERČ (625.7 KB)
Nahodit a vystřelit, bum! Keramický talíř se rozprskává na stovky malých střípků... Nabít a vystřelit! A talíře se řítí k zemi jeden za druhým. Chtěli byste si to zkusit? Ještě než vyrazíte do střeleckého klubu, možná nepohrdnete dnešní hrou.
Pizza… 65%
Pizza Parlour: PRAVÁ ITALSKÁ... (20 MB)
Dnes se naučíme jak správně připravit pizzu, jak ji upéct, a jak ji co nejrychleji doručit zákazníkovi na stůl. Naučíme se zkrátka, jak co nejlépe vést typickou italskou restauraci se vším, co k tomu patří...
Mountain… 72%
Mountain Car: PŘEROSTLÉ ZÁVODY (19.3 MB)
Pakliže jste příznivci doslova monstrózních závodů s off-roady, určitě vás zaujme Mountain Car. Jedná se o titul jdoucí po šlépějích slavné Elastomanie, ovšem nyní v kompletním 3D provedení a na čtyřech kolech.
Lodičkoidy:… 30%
Lodičkoidy: S BECHEROVKOU DO VESMÍRU (7.9 MB)
Pokud hledáte hru, která by dokázala konkurovat titulům jako Freelancer nebo Darkstar One, zkuste dnes nabízený počin od českých tvůrců – Lodickoidy. Kdo ví, třeba vás zaujme, byť se netváří kdovíjak úžasně.
Flight… 96%
Flight Gear: FAMÓZNÍ SIMULÁTOR (94.3 MB)
Něco takového tu dlouho nebylo – naprosto do detailu dotažený a realisticky zpracovaný simulátor dopravních letounů á la Microsoft Flight Simulator. Ale pozor! Nejedná se o žádnou lacinou cetku, kterých se na freeware scéně válí habaděj.
Angokabe… 60%
Angokabe Soccer: RETRO FOTBAL (214 KB)
Staré dobré časy se vrací zpět a s nimi i předělávka klasického fotbálku z Commodore 64. Tato nevinná, nicméně velice zábavná hříčka vás zanese na zelený trávník s několika tyčemi na každé straně. A i když to nevypadá zrovna zábavně, zaručuji vám, že pravdou je přesný opak.
Racing… 89%
Racing Pitch: MIKROFONOVÉ ZÁVODY (2.9 MB)
A dnes tu máme opět jednu originální hru. Připravte si mikrofon, poněvadž bez něj si Racing Pitch nezahrajete. Čím silněji budete vydávat zvuky motoru, tím rychleji pojedete. Takže si promasírujte hlasivky a plíce, jdeme na to!
Star Wraith:… 95%
Star Wraith: Shadows of Orion: EXTÁZE (10.2 MB)
Star Wraith: Shadows of Orion před nedávnem opustil vody sharewaru a vrhnul se do bojů na scéně freewarové. Zde jen stěží najde pokořitele, neboť hra, kterou právě nabízíme, spadá mezi vůbec nejlepší vesmírné simulátory. Nevěříte?
Torcs:… 87%
Torcs: KVALITNÍ SIMULÁTOR (84.9 MB)
TORCS je kvalitní 3D simulátor závodních aut, v němž je vaším úkolem naprogramovat robota-řidiče, který za vás posléze bude závodit. Hry se samozřejmě můžete zúčastnit i vy, přičemž k dispozici máte na výběr z mnoha různých aut, závodních drah a vybírat lze z více jak dvaceti soupeřů. Tak vzhůru na start!
Sailor… 50%
Sailor Moon Dating Simulator: KOTĚ (2.1 MB)
Jedno staré lidové rčení říká: cvičení dělá mistra. Vaším úkolem přitom bude sbalit během dvaceti dní slečnu vašich snů. Samozřejmě k tomu budete mít všechny nutné prostředky - pozvěte ji na rande, dejte jí hory dárků a k tomu správně odpovězte na její otázky.
Becher… 76%
Becher Championship: NADUPANÉ KÁRY (55.1 MB)
Velkou porci zábavy spolu s nadupanými vozy i pár kapkami adrenalinu vám nabízí titul jménem Becher Championship. Spolu se třemi protivníky se vydáte napříč nehostinnou krajinou, kde budete soupeřit o prvenství. Neváhejte a stahujte!
Becherův… 25%
Becherův pohár 1976: DÝCHAVIČNÁ AUTÍČKA (2.9 MB)
A opět tu máme dalšího účastníka soutěže Becherovka Game 2006, tentokrát z řady autíčkových arkád, popřípadě chcete-li oficiálnější výraz, tak z kategorie simulátorů. Osedlejte svého Trabanta, Žigulíka, či Velorexe a hurá na závodní okruhy!
Aurora… 32%
Aurora Dibularos: UFON LETÍ (950.3 KB)
Aurora Dibularos je hra, jež vás donutí kormidlovat jednoho zbloudilého mimozemšťana, který zabloudil cestou pro rohlíky na Zemi. Zkuste si zalétat s vesmírným korábem a dokázat vašemu okolí, že nejste ten, kdo neumí řídit nadpozemský stroj. To bude jízda!
BRG: ZÁBAVNÉ… 54%
BRG: ZÁBAVNÉ ZÁVODY? (83.6 MB)
Automobilové závody jsou velmi adrenalinovou záležitostí. Krásné holky, tvrdé zvuky burácejících motorů a konec konců nějaký kapka alkoholu. Ale co takhle se vrátit trochu do reality a zkusit změřit své síly v nově zpracovaném simulátoru BRG? Dokážete překonat všechny nástrahy závodů? Uvidíme.
HalfPipe… 67%
HalfPipe Torino: NA RAMPU (17.8 MB)
Další přírůstek do rodiny snowboarových simulátorů, tentokrát na u-rampě á la Olympijské hry. Zima je tady a je proto čas začít trénovat, byť třeba jen virtuálně. Chcete-li vědět, zda je tento způsob dostatečně záživný, čtěte dále.
SimTr:… 30%
SimTr: ŘIDIČ TROLEJBUSU (1.9 MB)
Simulátorů různých dopravních prostředků je mezi hrami opravdu málo a již tak krátký seznam se ještě zmenší, pakliže budete hledat v rámci freeware počinů. Dnes vám ale jeden poměrně ambiciózní představujeme a ujmete se v něm role řidiče trolejbusu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z