Warrior… 80%
Warrior Dragon: ZACHRAŇTE DRAČÍ POKOLENÍ (1.1 MB)
Staňte se spasitelem celé rasy! Zachraňte dračí populaci v bájné zemi a zůstaňte v srdcích místních navěky! Pojďte do toho a pomozte dračímu světu zvítězit! Staňte se nezapomenutelnými!
Well of… 78%
Well of souls: MMORPG ZDARMA (10.1 MB)
Poněkud neobvyklé RPG s možností multiplayeru. Grafika není nejsilnější, ale díky možnosti různých modifikací a tvorby vlastních map se jedná o minimálně zajímavé dílko. Má-li cenu vstoupit do světa této hry se dočtete v recenzi. Tak nevájte a staňte se rytířem, mágem, či...
Wandering… 86%
Wandering Fighter (6.1 MB)
Nebudu vás tady trápit starým otřepaným klišé, že RPG je na poli freeware velice nedostatkovým zbožím. Dokonce jich je možná stejně málo jako petrklíčů, které se již, dalo by se říct, vyskytují méně, než jeho rostlinoví přátelé druhu šafránu. Ne... určitě to nebudu říkat. Ale konec smutku. Vyjděme vstříc dobrodružství jednoho rytíře plné nástrah a nebezpečí!
Wandering… 90%
Wandering Knights (15.4 MB)
Dobrých RPG titulů je jako šafránu. Narazit na nějaký s vynikající hratelností, spletitým systémem zkušenostních bodů a oči neurážející grafikou, se pomalu rovná božímu zjevení. Dnes si tedy mohou všichni věřící, ale i ateisté, začít mnout ruce... Na scénu nastupuje Wandering Knights a má vše, co se od správného RPG vyžaduje!
World… 86%
World of Magics and Heroes (2.1 MB)
České Mystery Studio si pro nás připravilo lahůdku mezi freeware hrami, a sice dobrodružné RPG, v němž se nevyhnete magii, tvrdých soubojů z očí do očí, kde nechybí ani hektolitry prolévající se krve, a mnohé další elementy, které k tomuto žánru nepochybně patří. Máte-li chuť si vyzkoušet hru s velkým H, neváhejte ani minutu a přečtěte si naši recenzi.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z