Transcendence… 92%
Transcendence - objevujte širý vesmír (16 MB)
Co se stane, když se rogue-like hra setká s volností a příběhem? Transcendence. Transcendence vás zavede do náhodně vygenerovaného vesmíru plného zbraní, obchodníků a pirátů. Troufnete si změnit dění celého Univerza?
Territory:… 85%
Territory: The Mountain Men - indiánská stezka (74.3 MB)
Amerika na počátku 19. století. Příroda je jen minimálně dotčena zásahy člověka a svými divy nenechá žádného badatele chladným. Ostatně, ani vás, jakožto idealista objevitel se vydáváte do nepoznaných končin zbohatnout.
The Elder… 92%
The Elder Scrolls: Daggerfall – vítej dobrodruhu (148 MB)
Pro mnohé hráče nejlepší díl celé série byl konečně uvolněn zdarma ke stažení. I když byl vydán v roce 1996, i dnes má rozhodně co nabídnout, proto neváhejte a pojďte objevovat jeden z nejpropracovanějších herních světů!
Total… 85%
Total Chaos: VE STÍNU BALDUR'S GATE (37.3 MB)
Neuvěřitelná záležitost, kterou nemůže žádný opravdový hráč minout. Nádherně propracovaný příběh a spousta možností vás přímo „vcucnou“ do děje Total Chaos! Neváhejte, hrajte!
The Desolate… 75%
The Desolate Room: POULIČNÍ SMĚS (57.4 MB)
Vzpomínáte si na nejnovějšího Raymana? Na směsici všemožných překrálikovaných miniher? Ptáme se vás, protože dnes recenzovaný titul, The Destory Room, je rovněž tvořen z více hříček. Avšak narozdíl od Raymana je to směsice povedená.
The Griffon… 70%
The Griffon Legend: NELÍTOSTNÝ BOJ (10.1 MB)
Před pěti sty lety se objevili zlí draci. Naštěstí se je po urputných bojích povedlo zase zahnat, ale co čert nechtěl... Pět set let po tomto incidentu se tyto ohnivé bestie objevují znova. Ba co víc, jsou pěkně naštvané. Vaším cílem tedy není nic jiného, než je zneškodnit.
The Demon´s… 90%
The Demon´s Mantra II: SKVĚLÉ POKRAČOVÁNÍ (3.3 MB)
The Demon´s Mantra II je pokračování úspěšného RPG od Issa Soft Productions. První díl sklidil pozitivní ohlasy, a proto jste všichni možná celí nažhavení, jak to dopadlo tentokrát. Nuže tedy, čtěte dál.
Tales… 75%
Tales of Zuidat: PROKRESLENÉ RPG (14.7 MB)
Zlý démon z dávných pověstí opět začíná řádit. Dvojice hrdinů se tomu bude snažit učinit přítrž. Vyráží do světa fantazie, kde je čeká mnoho nebezpečných dobrodružství. Temnota lační po jejich krvi. Dokážete jim pomoci splnit jejich úkol?
The Elder… 80%
The Elder Scrolls Arena: RPG KLASIKA (9.2 MB)
Před nějakou dobou se Bethesda rozhodla uvolnit první ze své série slavných RPG. Ponořte se do nekonečného moře možností této starší gamesky, užijte si spoustu míst, questů a rozhovorů. Svět Tamriel na vás čeká a s ním i skvělá hratelnost v klasickém grafickém kabátě. Příběh začíná…
The World… 44%
The World of Magic: SVĚT MAGIE (7 MB)
Je libo RPG? Pokud ano, něco by se tu pro vás jistě našlo. Slibně vypadající hra kompletně ve 3D provedení totiž nebývá tak častá. Avšak, otázka zní, zda-li se jedná opravdu o kvalitní počin hodný konkurenceschopnosti či jen o nic neříkající hru bez nápadu?
Trials… 81%
Trials Construction (629.1 KB)
Jezdit na motorce je snem snad každého muže. Proč si tedy podobnou aktivitu nevyzkoušet bez jakéhokoliv rizika na obrazovce vašeho počítače? Pro tyto účely tu je dnešní Trial Construction, s nímž si zajisté vyhrajete až do pověstného aleluja.
The Demon´s… 82%
The Demon´s Mantra (1.6 MB)
RPGčko The Demon´s Mantra od portugalského týmu Issa se i přes neatraktivní grafické zpracování řadí ke špičce svého žánru. Nemějte předsudky, nechte raději se unést skvělým příběhem a propracovaným herním systémem…
The Siege… 40%
The Siege of Gondor (262.1 KB)
Zaujal vás název dnešní hry? Vězte, že se jedná o jednoduché RPG inspirované Tolkienem, ve kterém se situace po pádu Prstenu a temné moci v Mordoru poněkud zkomplikuje a bude na vás, abyste zachránili Aragnorna, potažmo celé Gondorské království.
The Quest 60%
The Quest (635.9 KB)
The Quest je tahová rpg hra založená na taktizování a strategii. Můžete si zde vybrat jeden ze čtyř charakterů a spolu s ním se vydat na dlouhou cestu, při které budete muset ničit kopy nepřátel. Ovládání a princip hry je docela složitý, proto sám autor doporučuje si před hraním projít manuál přiložený ke hře. Grafika je odpudivá a velice jednoduchá a kazí tak výsledný dojem ze hry, ale možná právě vy sháníte hru na nějaký starší počítač, takže uvítáte nízké HW nároky.
Tower… 65%
Tower of Sorcerer (3.2 MB)
Trošku jsem váhala, kam tuto starší hru zařadit, podle mého názoru je to adventura s prvky RPG. Hrajete v roli rytíře, který musí projít 50 patry kouzelné věže, aby se nakonec postavil černokněžníkovi a vyvázl ven. Příběh tedy jednoduchý, stejně tak grafika, která vám zpočátku možná bude připadat až příliš primitivní, ale přitom je vcelku pěkná. Nicméně pokud patříte mezi fandy novějších adventur s nádhernou 3D grafikou, patrně vás tato hra zklame. Pokud vás ale baví taktizování s posilováním jednotlivých vlastností, pak vás tato hra zaujme. Upřímně řečeno, mě to ale postupně hru neúměrně ztěžovalo a přiznávám se, že jsem ji nebyla schopná dohrát.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z