Spirit… 100%
Spirit Engine 2 - esence dokonalosti (210 MB)
Sbalte si to nejnutnější, protože hned jak vstoupíte do tajemného fantasy světa Lereftain, zpět do reálu se vám moc chtít nebude. Obeznámeni s případnými potížemi? Jen račte vstoupit!
Super… 80%
Super Columbine Massacre RPG! - kontroverze sama (24 MB)
Ráno 20. Duben 1999. Pro někoho naprosto normální, obyčejný den. Jen dva středoškoláci se rozhodli, že se zapíší do dějin americké historie. A udělali to poněkud neblahým způsobem – na ten den se totiž vzpomíná jako na Masakr na Columbine High School.
Shai-la… 85%
Shai-la of the Sith - použij sílu (94.4 MB)
Každý, bez ohledu na věk, zná Star Wars. Šestidílná sága od George Lucase, poznamenala již celou jednu generaci lidí. Není tedy divu, že vzniklo hned několik her na tuto tématiku. Dnes máme tu čest s RPG variací na toto téma. Takže směle do toho!
Stranded… 80%
Stranded II.: PŘEŽIJTE SAMI NA OSTROVĚ (13.6 MB)
Populární příběhy o trosečníkovi se opět vrací zpět, nyní v podobě vynikající hry o přežití. Moře vás zcela samotného vyhodí na ostrově plném rostlin a zvířat. Vašim úkolem bude uspokojit své základní potřeby a vymyslet, jak se dostat z pasti samoty ven.
StarPort… 80%
StarPort Galactic Empire: VESMÍRNÁ ODYSEA (80 MB)
Je vesmír nekonečný? Jednou se to třeba dozvíme. Ale třeba také ne. Skrývá však mnoho malých, velkých, důležitých či méně důležitých planet. A uprostřed toho všeho je jedna mrňavá loď. Vaše loď.
Slash´em:… 61%
Slash´em: PODLE DUNGEONS & DRAGONS (2.7 MB)
Máte rádi hry na způsob starých dobrých Dungeons & Dragons? A máte je rádi opravdu hodně? Jestliže ano, pak právě pro vás přichází další RPG počin, v němž se s neochvějným hrdinou vydáváte vstříc všemožným nástrahám a nebezpečím temných kobek.
Sword… 77%
Sword Dance: VE VÍRU TANCE (14.1 MB)
Sword Dance doslova svádí k tanci s mečem. Ocitnete se uprostřed uzavřené arény, jejíž srdce tvoří zvláštní drahokam. Vaším úkolem je v roli statečného bojovníka tento klenot uchránit před veškerými prapodivnými nepřáteli, jenže takový úkol není vůbec lehké zvládat.
Soul Captor:… 50%
Soul Captor: BÝT VETŘELCEM JE PRÍMA (7.7 MB)
Nenudí vás stále ty samé hry na hrdinné potomky lidské rasy, kteří se vydávají se zbraní v ruce vstříc hordám zlotřilých potvor a podlých příšer? Že ano? Chtěli byste si zkusit také něco jiného? A co takhle si role obrátit...
Sword… 72%
Sword of Jade: DOBRODRUŽNÉ RPG (8.4 MB)
Her z odvětví RPG je jako šafránu a už vůbec se nedostává takových, kde hlavními hrdiny jsou zvířátka. Sword of Jade je právě jednou z nich, a to se vším, co by k tomuto žánru mělo patřit. Jste-li zapřísáhlí zastánci Role Play Games, rozhodně neváhejte ani chvilku a čtete dále.
Senkousya:… 80%
Senkousya: JAPONSKÉ RPG (1.4 MB)
Máme zde nový trojrozměrný počin z Japonska. Vžijete se do role mladého hrdiny, jehož denním chlebem je likvidování všech odporných monster v okolí. Graficky vzato se sice nejedná o příliš vydařenou hru, ale dokáže člověka nesmírně pobavit.
Sill Field:… 85%
Sill Field: NOVÉ DIABLO? (3.1 MB)
Dlouho nás nezaujala freewarové hra tolik jako právě ta, kterou nyní nabízíme. Všichni milovníci RPG titulů, a to zejména těch kvalitních, nechť zbystří. Hráli jsme, hrajeme a hrát budeme do skonání. Her, které věrně kopírují legendární Diablo, moc není. Opravdu doporučujeme.
Space… 85%
Space Merchants:Conquerors: VÍTĚZ BG2005 (44 MB)
Představujeme vám vítěze letošní Becherovka Game 2005! Již v pořadí šestý ročník potěšil zejména tým DataWeb a jeho vesmírnou simulaci Space Merchants: Conquerors. Otázkou však zůstává, zda si vůbec takovouto poctu zasloužil. Pojďte si to ověřit!
ShadowFlare 91%
ShadowFlare (92.9 MB)
Kvalitních RPG her je velice málo. Když už se nějaká objeví, nejedná se o nic zázračného a většinou ani zábavného. ShadoFlare je však světlá vyjímka, která by jako z oka vypadla hře Diablo2. Excelentní grafika a hratelnost zaručena!
SubQuest 75%
SubQuest (838.9 KB)
Máte chuť po delší době na skutečně zábavnou českou freewarovou gamesu, a to ještě navíc v nepříliš frekventovaném RPG žánru? Pak je SubQuest právě tím titulem, který byste si od nás měli urychleně stáhnout.
Slayers 94%
Slayers (38.8 MB)
Opravdu monstrozní počin. V této skvělé on-line gamesce, která na první pohled trochu připomíná Diablo. Můžete si vybrat jednu z pěti různých postav, potkáte tu spousty nepřátel, budete se moci naučit mnoho kouzel či sebrat nějaké předměty, které můžete následně prodat a koupit si třeba lepší vybavení. Jste-li milovníci RPG her a onlajnovek, stahujte, taková hra je tu jen jednou za čas.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z