Redrick… 75%
Redrick Quest: The Lost Soul – princátko v akci (37.4 MB)
Je vaším tajným přáním stát se šlechticem? Rádi byste zastupovali královský stav, proháněli se s mečem a v soubojích potili modrou krev? Dnes se váš sen splní, dvourozměrné RPG Redrick Quest vám tohle všechno umožní.
Rage of… 55%
Rage of Magic 2: ARKÁDOVITÉ RPG (21.2 MB)
Ďábelský paladin se vrátil a s ním i armáda krvelačných elfů. Jsou rychlejší, silnější a mnohem mocnější, než všichni ostatní řadoví lidé. Království je ohroženo, musíte se chopit meče a postavit tomuto nebezpečí čelem!
RuneSword… 95%
RuneSword 2 (16.4 MB)
Čistokrevné RPG. Tento stručný popis se už dost často nevidí a my vám dnes přinášíme opravdu jednu z nejlepších her, který se jím může ve světě freeware pyšnit. Pohodlně se usaďte do svých křesel, houpaček a fakírských lóží. Zábava právě začíná. Je tu Runesword!
Riders… 49%
Riders of Rohan (261.1 KB)
Po hře The Siege of Gondor pro vás dnes máme další zajímavé RPGčko, které si bere inspiraci z Tolkienovy Středozemě – tentokrát se podíváme do Rohanu, který je ohrožován Černými jezdci, kteří znovu povstali a vzbuzují strach v obyvatelích Edorasu.
RuneScape 74%
RuneScape (104.9 KB)
Pro nejlepší požitek z této skvělé hry potřebujete rychlý počítač a dobré připojení k internetu. Máte tu spoustu různých možností, za koho hrát – může to být válečník, mág či nějaký úplně jiný charakter. Můžete bojovat, kouzlit, plnit questy či pomáhat jiným NPC postavám, ale taky se různě spojovat s reálnými hráči. Možností je, jak jsem řekl spousta, a místa na jejich popsání je tu málo :o). Hra je ve 3D a kamerou můžete rotovat. Přestože hra se zatím „pouze“ betatestuje, neobjevily se mi při jejím hraní žádné potíže.
Poznámka: hra je docela malá, protože po jejím stažení se ještě doinstalují soubory z internetu, ale ani ty nejsou nijak velké.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z