Mythology… 70%
Mythology - mýtický hrdina (19.8 MB)
Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit – vy.
Mirror… 65%
Mirror Lied - není RPG jako RPG (7.4 MB)
Tajemný příběh, stísněná atmosféra, precizní grafické zpracování a perfektní hudba? Nejsou to klíčové vlastnosti všech pořádných RPG? Ano! A dnes recenzovaný titul Mirror Lied se jimi může směle pyšnit.
Monsters… 90%
Monsters - akční RPG ve 3D (29.6 MB)
Pokud žízníte po postapokalyptickém 3D akčním RPG, tak jste tu správně. Titul Monsters se totiž zmíněnými parametry vyznačuje v míře více než vrchovaté.
Malayalam:… 85%
Malayalam: Island of Mysteries - trosečník (25 MB)
V americkém filmu Trosečník si Tom Hanks s nástrahami pustého ostrova poradil nadmíru dobře. Tvůrci ze zahraničního týmu MJK Games jsou zřejmě příznivci toho snímku, a tak se rozhodli vytvořit titul s krkolomným názvem Malayalam – Island of Mysteries.
Meritous:… 80%
Meritous: SÍLA MYSLI (2.8 MB)
RPGčka obvykle bývají rozsáhlá, mají mnoho levelů a mnoho monster. Ovšem dnes recenzovaná hra nesoucí název Meritous dává slovu „rozsáhlá“ zcela nový náboj. Vždyť kdo kdy viděl titul, co má tři tisíce levelů a přes deset tisíc nepřátel?!
Magebane:… 90%
Magebane: TROJROZMĚRNÉ RPG (8.8 MB)
Poslední dobou pro vás publikujeme čím dál tím víc RPG her. A vaše reakce svědčí o tom, že je máte rádi. Některé z nich patří mezi spíše průměrná dílka, jiné jsou však klenoty freeware scény. Do které skupiny patří Magebane? To se dozvíte v naší recenzi. Dopředu vám ale napovíme, že ta první to není.
Master… 62%
Master of Magic: FREEWARE DIABLO (9.3 MB)
Pokud máte rádi RPG tituly, které se na freeware scéně neobjevují příliš často, měli byste zvýšit svou pozornost. Master of Magic je totiž klon legendárního Diabla, jenž si vybojoval konečné druhé místo v kategorii adventur letošního ročníku Becher Game. Zajímá vás, jak dopadl u nás?
MEGARECENZE:… 97%
MEGARECENZE: Cardhalia: kouzelná hra (37.7 MB)
Období plné legend, mýtů, hrdinských bojovníků a mocných mágů neponechá klidným žádného nadšence fantasy her. Cardhalia je vynikající český dungeon ukazující, že freewarové tituly zasahují bolestné rány i příčkám komerčních her. Má velkou naději stát se nejlepším titulem publikovaným zdarma za uplynulý rok. O jeho kvalitách totiž není pochyb. Ostatně, přesvědčte se sami!
Monsters… 55%
Monsters & Mayhem (3.6 MB)
Kdo z nás by se nechtěl vypravit do podzemních kobek a labyrintů skýtajících mnoho nástrah? Dnes máte tu možnost se tam vydat alespoň virtuálně s touto hrou, která má docela nesourodý příběh provázející vás skrze tucet velmi dlouhých levelů (dobu hraní odhaduji cca. na dvě hodiny i více), kde vaším úkolem je v podstatě jen vždy dojít z místa A na místo B za neustálého obtěžování vašich nepřátel, jejichž inteligence je rovna skoro nule. Zpočátku to vypadalo na docela dobrou hru, nicméně realita je jiná, hra je nezáživná a nudná a procento hráčů, které zaujme je docela malé.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z