Legie… 90%
Legie - RPG roku 2009? (9 MB)
RPG z prostředí České republiky? Že to nemůže dopadnout dobře? Chyba lávky, zbrusu nová hra Legie od českých tvůrců je toho důkazem. Nechte se pohltit atmosférou žijícího herního světa a zajímavých možností!
Lorwar… 30%
Lorwar - tajuplný kouzelník (13.5 MB)
Když se zlý kouzelník zmocní všemocného artefaktu, může to být pro celý svět pořádný průšvih. A tak není divu, že se najde hrdina, který se ho vydává zastavit a tajemný předmět získat zpět. A nebude jím nikdo jiný než ty, chrabrý hráči!
Laxius… 75%
Laxius Power 2 - Random Reloaded (21.3 MB)
Dámy a pánové, je to tady. Legendární francouzská RPG parodie si prorazila cestu i k nám na FreeHry, aneb "Společenstvo Vrací Úvěr!". Navíc zcela zdarma.
Lightslayer:… 70%
Lightslayer: SVĚT KOUZEL (1.6 MB)
Bomba! Fandové starých dungeonů mohou jásat, Lightslayer je totiž přinejmenším příjemným překvapením, které vás vtáhne s nostalgickou slzou v oku do starých dobrých časů.
Legend… 80%
Legend of Zelda - Destiny's Horn: STARÁ DOBRÁ ZELDA (1.8 MB)
Který hrdina je kromě nesmrtelného a legendárního Maria tváří japonského Nintenda? Přece Link – hlavní protagonista Zeldy, kdybyste náhodou nevěděli. A pakliže máte Zeldu rádi, můžete začít jásat, neboť pro vás máme právě jeden velice povedený remake!
Last Scenario:… 91%
Last Scenario: RPG SKOVST (64 MB)
Tuzemský a nedávno vydaný titul Broken Hearts čekal dlouho na pořádnou konkurenci. Nyní je však čekání u konce, neboť do arény vchází Last Scenario. Davy bouří nadšením, dá se očekávat, že dnešní souboj vejde do dějin. A vy u toho nesmíte chybět!
Laxius… 79%
Laxius Power 3: METROLIANSKÝ RYTÍŘ (30.8 MB)
Milovníci RPG titulů, třeste se! Právě teď mezi vás přichází již třetí pokračování Laxius Power. Opět na vás čekají stovky nepřátel, tuny artefaktů, desítky záludných úkolů a ještě mnohem více, než byste sami očekávali. Dokážete získat titul Metroliánského rytíře?
Lost Legends:… 90%
Lost Legends: DIABLO VE 3D! (119.5 MB)
Diablo je král akčních RPG. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je tak jediné, co s tím můžeme dělat (jak by řekl Jára Cimrman). Na freewareové scéně existuje hned několik klonů božského Diabla. Dnes se podíváme na jeden z nejpodařenějších.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z