Kylko… 75%
Kylko Tales - tatínek Broken Hearts (2.4 MB)
Fanoušci RPG si jistě vzpomenou na úspěšný český titul Broken Hearts, který spatřil světlo světa před dvěma lety. Dnes vám přinášíme remake jeho předchůdce jménem Kylko Tales, jenž by jistě neměl uniknout pozornosti nikomu, kdo to s RPGčkami myslí jen trochu vážně.
Knights… 80%
Knights of Dillaria: Twin Worlds - legenda ožívá (106 MB)
Když se neznámo kam zatoulá Kniha mrtvých, která vede do ďábelských světů, může to být docela problém. Na světě se najednou objeví nespočet démonů a temnota povstane. O tom se ostatně můžete přesvědčit ve zdařilém RPG Knights of Dillaria: Twin Worlds.
Knights… 90%
Knights of Dillaria: RYTÍŘI, DO BOJE! (8.5 MB)
U RPG žánru platí jedna zásada, která se vesměs na ostatní nevztahuje – těchto her není nikdy dost. Přitom lidé stále raději putují do mystických světu plných kouzel a pravého dobrodružství, a dnes se tudíž vydáme do magického prostředí hry Knights of Dillaria. Co tam na nás čeká?
Knight… 85%
Knight of Knights (5.3 MB)
Další hrou z dalekých asijských zemí, kterou vám přinášíme, je právě dnešní titul od, vám asi neznámého, týmu Tomoshibi. Jedná se o opravdu podařený duegon, v kterém se vžijete do role nějakého japonského děvčete či chlapce, jenž bude mít za úkol se především pořádně ohánět s mečem.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z