Holdover-… 75%
Holdover- Netradiční RPG? (728 KB)
Holdover se snaží zaměřit nejenom na originální hratelnost a herní prvky, ale také na kvalitní a poutavý příběh, který se u freeware her jen tak nevidí. Ujměte se role malé holčičky Marie a pokuste se zachránit lidstvo od sebezničení.
Hikkikomori… 80%
Hikkikomori Quest - počítačový závislák (55 MB)
Tak, milí čtenáři, schválně se přiznejte, kolik hodin denně prosedíte u počítače. Chodíte ven? A vůbec, komunikujete ještě nějak z okolním světem? Můžete si sice myslet, že máte všechno pod kontrolou, ale zdání může klamat. V nejhorším případě skončíte jako Hikkikomori. Můžete si tak zdarma vyzkoušet co se stane, když to setsakramensky přeženete.
HeroQuest:… 82%
HeroQuest: ČTYŘI MUŠKETÝŘI (1.5 MB)
A je to tady! Další z velké plejády RPG her se řítí přímo na vás. Tentokrát si pohrajete se záludnostmi HeroQuest. Osudy čtyř hrdinů se na několik desítek minut stanou vaší záležitostí. Nedopusťte žádné problémy a nalaďte všechny bojovníky na vítěznou vlnu.
Heroine… 80%
Heroine Iysayana: A PÁRTY ZAČÍNÁ! (2.7 MB)
Chcete se ponořit do světa plného magie? Velkých hrdinských činů? Světa elfů, goblinů a jiných příšerek? Do světa, kde ještě vládne přátelství, odvaha a smysl pro velké příběhy, jimž se člověk za svého života zcela poddává? Chcete se vydat na dobrodružství? Tak hurá do toho...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z