Glow:… 93%
Glow: DOSTAŇTE JE VŠECHNY (6.6 MB)
Slyšeli jste už o Glow? Ne? To je škoda, protože jde o opravdu dobře zpracované RPG. Pokud máte rádi roboty, nízkou gravitaci a podobné hi-tech vychytávky, určitě tuto pecku nevynechejte!
Guardian… 95%
Guardian of Paradise: AŽ NA KONEC SVĚTA (5.5 MB)
Představte si, že žijete spokojeným středověkým životem v klidném městě, které ještě nezničilo všechnu malebnou krajinu kolem. Cvrlikání ptáčků, šepot větru plujícího nad hladinami vod... Jenže jednoho dne celou krásu naruší naříkání vaší sestry. Je potřeba najít lék. Pomůžete jí?
Gates… 74%
Gates of Destiny (838.9 KB)
Brány osudu, tak zní název hry, která ve vás jistě bude evokovat vzpomínky na jednu podobnou, sice komerční hru s názvem Diablo. Aby taky ne. Podobnost je tu v mnoha aspektech. Například jako hlavní postavy tu máte amazonku a paladina. Celkem budete muset projít 10 levelů a v nich se utkat s mnoha nepřáteli. Po cestě budete nacházet mnoho věcí, jako jsou mince, kouzla, zbraně. Obtížnost hry není vůbec vysoká a neměla by činit problém ani začínajícím hráčům. Zpracování je podobné Diablu, jen se mi zdálo v některých věcech mírně odfláknuté.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z