Cavetrap… 50%
Cavetrap - nedobrovolným speologem (5.5 MB)
Napadlo vás někdy, jaký to musí být hrozný pocit, uvíznout v temné nehostinné jeskyni? A co teprve když je plná nejrůznějších monster, překážek a lávových pastí? Přesně to potkalo hlavního hrdinu freeware hry Cavetrap, který vás tímto žádá o pomoc!
Captain… 70%
Captain of the Guard: NAJDĚTE SPODKY! (4.4 MB)
Byl krásný letní den, kytičky kvetly, ptáčci prozpěvovali. Ale co se nestalo! Krále potkal velký problém, neboť se mu ztratily spodky! Nějaký nenechavec mu je sebral a vy je za každou cenu musíte dostat zpět k jeho výsosti. Vskutku nelehký úkol.
Catacomb… 70%
Catacomb 3D: HARDCORE DUNGEON (266.2 KB)
Dnes jsme si pro vás připravili zástupce velmi starého a svého času oblíbeného žánru – kdo hádá, že pro vás máme klasický dungeon, má pravdu. Tuny potvor, čtverečkovaná grafika a ohnivé koule. To vše a mnohem více vás čeká v dnešní hříčce!
Chup's… 64%
Chup's Quest: BOJOVNÁ HOUBIČKA (3.3 MB)
Představte si takhle Vochomůrku Červenou, jenž vlastní meče s krycím štítem a je připravena se vrhnout do boje proti všem nepřátelům číhajícím v nedalekém okolí. Poměrně netradiční zpracování zdobí tuto RPG hru více, než by kdo mohl čekat a tudíž by nebylo od věci se po tomto titulu alespoň poohlédnout. Hold, RPG her je dnes prostě nedostatek…
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z