Barva… 80%
Barva Avanai- Cesta alchymisty (4.2 MB)
Svět je pro alchymistu nebezpečné místo, a když se o něj začnou přetahovat dva rozhádané cechy, tak je teprve o zábavu postaráno. Je jen na vás, jakou cestou se vydáte, protože cena neutrality je příliš vysoká, než aby mohla být zaplacena.
Blades… 65%
Blades of Heaven - Stinné Čepele (10 MB)
Mladá hrdinka Laura ze společenství Stinných Čepelí nyní přijímá první skutečný rozkaz Cechu. "Dostaň se do města Moorwick a zbav místního pašeráka Gruma jeho utrpení!“. Tak tedy vzhůru do akce!
Barkley… 85%
Barkley, Shut Up And Jam: Gaiden: ZACHRAŇTE SYNA (62 MB)
Zlí lidé unesli basketbalistovi syna, navíc na něj neprávem hodili násilný trestný čin, a tak má starostí až nad hlavu. Pomozte mu proto ulehčit jeho břímě a zachraňte svoji pověst i život nebohého kluka.
Brány… 90%
Brány Skeldalu: SKVĚLÝ DUNGEON (187 MB)
Schválně - zkuste vyjmenovat kvalitní český freeware dungeon. Jistě vás napadne Cardhalia. Ale co dál? Asi nic, neboť opravdu výtečných dungeonů je nejen na české freewarové scéně po málu. Holt už dneska tyhle hry nefrčí, nicméně skalní fanoušci žánru nemusí smutnit, jsou přece Vánoce a právě k jejich příležitosti byla uvolněna hra Brány Skeldalu! Nechte všeho, jde se hrát!
Broken… 93%
Broken Hearts SE: ČESKÉ RPG (46.8 MB)
Zdravím, jsem Chrono, major ishbalské armády. Vždycky jsem chtěl bojovat za Ishbal, za císaře. Pokaždé jsem vykonal to, co mi rozkázali a dál už nad tím nepřemýšlel. Ale teď, teď mám pochybnosti, jestli je to bylo správné. A tak jsem se rozhodl říct vám kousek svého příběhu
Black… 80%
Black Crypt (411.6 KB)
Dlouhé zimní večery už buší na vrata, a tak se většina RPG pozitivních hráčů poohlíží po hře, u které by přezimovala s šálkem svařeného vína po ruce. Pokud se k těmto skalním hráčům řadíte, možná by právě slavný „krokovací“ dungeon Black Crypt od Raven Software mohl být volbou pro vás.
Banemega… 85%
Banemega 2: Trinity (9 MB)
Kvalitních freeware her žánru RPG je jako šafránu a proto každý nový zástupce tohoto dnes nepříliš rozšířeného žánru je hráči vítán. Nejinak tomu bude i u hry s názvem Magebane 2, která pochází od jednoho finského autora. Takže pokud je mezi hrami, které máte v oblibě, například Diablo, či jiná akční RPGčka, jistě se vám bude dnešní plná hra líbit.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z