Ardentryst… 80%
Ardentryst - zdařilý klon Castlevanie (28 MB)
Na kvalitní a zábavná RPG člověk rozhodně nenarazí každý den. Ardentryst kopíruje zábavné prvky Catlevanie a nebojí se přidat i některé vlastní aspekty v čele s propracovaným vývojem postavy.
Arbarlith:… 70%
Arbarlith: The Gift of Chaos – povedená diablovka (15.1 MB)
Diablo se stal legendárním titulem a mnozí se ho od té doby snažili předčít. Nikomu se to zatím nepovedlo, byť mnozí vyzyvatelé nebyli k zahození. Arbarlith: The Gift of Chaos se na poměry současné freewarové scény řadí mezi ty kvalitnější. Neváhejte a vydejte se vstříc chaosu v tomto skvostném akčním RPG!
Arunderan:… 85%
Arunderan: RPG JAK MÁ BÝT (80.4 MB)
Pakliže máte rádi hry ve stylu Diabla, neměli byste rozhodně přehlédnou právě nabízený titul. Arunderan je perfektní akční RPG od našich německých sousedů, nabízející škálu možností, ale především velkou porci zábavy.
Arkoss:… 70%
Arkoss: KRÁL JE MRTEV! (72.4 MB)
Není žádným tajemstvím, že žánr RPG je na freeware scéně velice oblíbený a vyhledávaný. Jenže her spadajících do jeho kolonky je jako šafránu - nemluvě o kvalitních kouscích. Arkoss je však naštěstí jednou z výjimek a disponuje vším, čím by správné RPG disponovat mělo.
Ark 22:… 90%
Ark 22: HVĚZDNÉ RPG (21 MB)
Rčení, že kvalitních RPG na freewarové scéně není nikdy dost, slyší jistě každý z vás den co den. Ark 22 je ale další světlou výjimkou, velkým epickým RPG, jichž je opravdu málo. Takže vy, kdož jste RPG pozitivní, honem usedněte k počítači, chytněte myšku a klávesnici a hurá – hra začíná!
Ahriman´s… 87%
Ahriman´s Prophecy: NÁŘEZOVÉ RPG (10.4 MB)
Konečně vám přinášíme RPG, které obsahuje vše, co by správná „hra na hrdiny“ měla obsahovat – dobře zpracovaný vývoj vlastností, velký počet NPC a mnoho questů, které čekají jen a jen na vás. Čtěte dál, Ahriman´s Prophecy skutečně stojí za hřích. Opravdu.
Abbadon:… 80%
Abbadon: The Fallen Angel: RPG (2.1 MB)
RPG prvky jsou dnes všude. Herní vývojáři je doslova cpou do všeho – strategiemi počínaje a 3D střílečkami konče. Někdy jsou příjemným zpestřením, ale jindy dokážou hru prakticky oddělat. Na druhou stranu, pořádné RPG vám dá mnoho hodin dobré zábavy. Několik takových her je i na freeware scéně. Nevěříte? Zkuste Abaddon!
A Day… 76%
A Day After (6.5 MB)
Preferujete kvalitu nad kvantitou? RPG her je na freeware scéně pramálo, jak už ostatně bylo mnohokrát řečeno, ale přesto tu pro vás jednu máme. Z nedalekého slovenska totiž přilétlo opravdu vyvedené dílko. Dost však bylo řečí. Posuďte sami, jak se vstává do nového dne!
An Aliens… 80%
An Aliens Tale (6.7 MB)
Pořádných RPG je jako šafránu. Tento problém je neustále aktuální. Zvlášť těch, které jsou zdarma, je opravdu pomálu. Dnes si ovšem můžete vychutnat skvostně graficky zpracovaný titul smíchaný z nejrůznějších časových období. Nebylo zapomenuto ani na ufouny. Pro milovníky žánru jasná volba!
ADOM 80%
ADOM (1 MB)
Hra, kterou vám dnes přinášíme, možná způsobí na vaší tváři milosrdný úsměv. Zbláznili jsme se, když vám přinášíme tento stařičký textový dungeon? Myslíme si snad, že hra, jejíž grafika jsou jen znaky ASCII tabulky, může ještě dnes někoho zaujmout? Ano - přesně to si myslíme, a ADOM vám to určitě dokáže.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z