Sill Field:… 85%
Sill Field: NOVÉ DIABLO? (3.1 MB)
Dlouho nás nezaujala freewarové hra tolik jako právě ta, kterou nyní nabízíme. Všichni milovníci RPG titulů, a to zejména těch kvalitních, nechť zbystří. Hráli jsme, hrajeme a hrát budeme do skonání. Her, které věrně kopírují legendární Diablo, moc není. Opravdu doporučujeme.
Catacomb… 70%
Catacomb 3D: HARDCORE DUNGEON (266.2 KB)
Dnes jsme si pro vás připravili zástupce velmi starého a svého času oblíbeného žánru – kdo hádá, že pro vás máme klasický dungeon, má pravdu. Tuny potvor, čtverečkovaná grafika a ohnivé koule. To vše a mnohem více vás čeká v dnešní hříčce!
Fanta… 75%
Fanta Scape: ZAJÍMAVÉ RPG (1.2 MB)
Co si myslíte že vznikne kombinací RPG hry s japonským stylem? Buďto naprostá nehratelná šílenost, nebo naopak geniální výtvor, na který budete ještě hodně dlouho vzpomínat. Kde je tedy pravda?
Master… 62%
Master of Magic: FREEWARE DIABLO (9.3 MB)
Pokud máte rádi RPG tituly, které se na freeware scéně neobjevují příliš často, měli byste zvýšit svou pozornost. Master of Magic je totiž klon legendárního Diabla, jenž si vybojoval konečné druhé místo v kategorii adventur letošního ročníku Becher Game. Zajímá vás, jak dopadl u nás?
Space… 85%
Space Merchants:Conquerors: VÍTĚZ BG2005 (44 MB)
Představujeme vám vítěze letošní Becherovka Game 2005! Již v pořadí šestý ročník potěšil zejména tým DataWeb a jeho vesmírnou simulaci Space Merchants: Conquerors. Otázkou však zůstává, zda si vůbec takovouto poctu zasloužil. Pojďte si to ověřit!
Notrium:… 87%
Notrium: UMĚLECKÉ RPG (13.8 MB)
Zahrajte si freehru s pořádnou grafikou i příběhem. Dostanete se do role vesmírného trosečníka, který se snaží pomocí důmyslných fíglů i prostého střílení dostat pryč z nehostinné planety. Zlí tvorové jsou všude a neštítí se vás zabít a pak tancovat čardáš ve vaší krvi. Doufejte, že jim to nevyjde.
Only In… 45%
Only In Your Memories: DALŠÍ RPG (2.1 MB)
Kouzelný svět RPG her vtáhne do svého světa kdejakého hráče. Někdy takřka nenávratně, jindy však jen na pár minut. Do jaké skupiny by tak mohla spadnout tato hra? Co nás vůbec čeká? Vnořte se s námi do dalšího dobrodružství plného nelítostných bojů!
The World… 44%
The World of Magic: SVĚT MAGIE (7 MB)
Je libo RPG? Pokud ano, něco by se tu pro vás jistě našlo. Slibně vypadající hra kompletně ve 3D provedení totiž nebývá tak častá. Avšak, otázka zní, zda-li se jedná opravdu o kvalitní počin hodný konkurenceschopnosti či jen o nic neříkající hru bez nápadu?
Chup's… 64%
Chup's Quest: BOJOVNÁ HOUBIČKA (3.3 MB)
Představte si takhle Vochomůrku Červenou, jenž vlastní meče s krycím štítem a je připravena se vrhnout do boje proti všem nepřátelům číhajícím v nedalekém okolí. Poměrně netradiční zpracování zdobí tuto RPG hru více, než by kdo mohl čekat a tudíž by nebylo od věci se po tomto titulu alespoň poohlédnout. Hold, RPG her je dnes prostě nedostatek…
MEGARECENZE:… 97%
MEGARECENZE: Cardhalia: kouzelná hra (37.7 MB)
Období plné legend, mýtů, hrdinských bojovníků a mocných mágů neponechá klidným žádného nadšence fantasy her. Cardhalia je vynikající český dungeon ukazující, že freewarové tituly zasahují bolestné rány i příčkám komerčních her. Má velkou naději stát se nejlepším titulem publikovaným zdarma za uplynulý rok. O jeho kvalitách totiž není pochyb. Ostatně, přesvědčte se sami!
Abbadon:… 80%
Abbadon: The Fallen Angel: RPG (2.1 MB)
RPG prvky jsou dnes všude. Herní vývojáři je doslova cpou do všeho – strategiemi počínaje a 3D střílečkami konče. Někdy jsou příjemným zpestřením, ale jindy dokážou hru prakticky oddělat. Na druhou stranu, pořádné RPG vám dá mnoho hodin dobré zábavy. Několik takových her je i na freeware scéně. Nevěříte? Zkuste Abaddon!
A Day… 76%
A Day After (6.5 MB)
Preferujete kvalitu nad kvantitou? RPG her je na freeware scéně pramálo, jak už ostatně bylo mnohokrát řečeno, ale přesto tu pro vás jednu máme. Z nedalekého slovenska totiž přilétlo opravdu vyvedené dílko. Dost však bylo řečí. Posuďte sami, jak se vstává do nového dne!
An Aliens… 80%
An Aliens Tale (6.7 MB)
Pořádných RPG je jako šafránu. Tento problém je neustále aktuální. Zvlášť těch, které jsou zdarma, je opravdu pomálu. Dnes si ovšem můžete vychutnat skvostně graficky zpracovaný titul smíchaný z nejrůznějších časových období. Nebylo zapomenuto ani na ufouny. Pro milovníky žánru jasná volba!
ShadowFlare 91%
ShadowFlare (92.9 MB)
Kvalitních RPG her je velice málo. Když už se nějaká objeví, nejedná se o nic zázračného a většinou ani zábavného. ShadoFlare je však světlá vyjímka, která by jako z oka vypadla hře Diablo2. Excelentní grafika a hratelnost zaručena!
Wandering… 86%
Wandering Fighter (6.1 MB)
Nebudu vás tady trápit starým otřepaným klišé, že RPG je na poli freeware velice nedostatkovým zbožím. Dokonce jich je možná stejně málo jako petrklíčů, které se již, dalo by se říct, vyskytují méně, než jeho rostlinoví přátelé druhu šafránu. Ne... určitě to nebudu říkat. Ale konec smutku. Vyjděme vstříc dobrodružství jednoho rytíře plné nástrah a nebezpečí!
RuneSword… 95%
RuneSword 2 (16.4 MB)
Čistokrevné RPG. Tento stručný popis se už dost často nevidí a my vám dnes přinášíme opravdu jednu z nejlepších her, který se jím může ve světě freeware pyšnit. Pohodlně se usaďte do svých křesel, houpaček a fakírských lóží. Zábava právě začíná. Je tu Runesword!
Trials… 81%
Trials Construction (629.1 KB)
Jezdit na motorce je snem snad každého muže. Proč si tedy podobnou aktivitu nevyzkoušet bez jakéhokoliv rizika na obrazovce vašeho počítače? Pro tyto účely tu je dnešní Trial Construction, s nímž si zajisté vyhrajete až do pověstného aleluja.
Wandering… 90%
Wandering Knights (15.4 MB)
Dobrých RPG titulů je jako šafránu. Narazit na nějaký s vynikající hratelností, spletitým systémem zkušenostních bodů a oči neurážející grafikou, se pomalu rovná božímu zjevení. Dnes si tedy mohou všichni věřící, ale i ateisté, začít mnout ruce... Na scénu nastupuje Wandering Knights a má vše, co se od správného RPG vyžaduje!
Black… 80%
Black Crypt (411.6 KB)
Dlouhé zimní večery už buší na vrata, a tak se většina RPG pozitivních hráčů poohlíží po hře, u které by přezimovala s šálkem svařeného vína po ruce. Pokud se k těmto skalním hráčům řadíte, možná by právě slavný „krokovací“ dungeon Black Crypt od Raven Software mohl být volbou pro vás.
Xerk 80%
Xerk (716.8 KB)
Xerk je pravým nefalšovaným a hlavně zábavným RPG-čkem s poměrně legrační grafikou a chytlavou hratelností. Co může nabídnout dále? No, jelikož je z českých luhů a hájů, tak určitě kompletní lokalizaci a samozřejmě již zmiňovanou dlouhou, dlouhou hratelnost, se kterou hra vstává i padá. Tak tedy do toho! Pojďte s námi nahlédnout pod roušku tajemství!
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z