Arunderan:… 85%
Arunderan: RPG JAK MÁ BÝT (80.4 MB)
Pakliže máte rádi hry ve stylu Diabla, neměli byste rozhodně přehlédnou právě nabízený titul. Arunderan je perfektní akční RPG od našich německých sousedů, nabízející škálu možností, ale především velkou porci zábavy.
Quest… 60%
Quest 2: The Forest Trap: VZHŮRU DO LESA (146.8 KB)
Les plný orků, vlků, hadů, goblinů a podobné verbeže jistě není místem k poklidnému pikniku s vaší drahou polovičkou. Proto se z něj budete muset dostat ven a navíc přitom nesmíte zapomenout na záchranu jednoho tamního království.
Knights… 90%
Knights of Dillaria: RYTÍŘI, DO BOJE! (8.5 MB)
U RPG žánru platí jedna zásada, která se vesměs na ostatní nevztahuje – těchto her není nikdy dost. Přitom lidé stále raději putují do mystických světu plných kouzel a pravého dobrodružství, a dnes se tudíž vydáme do magického prostředí hry Knights of Dillaria. Co tam na nás čeká?
Captain… 70%
Captain of the Guard: NAJDĚTE SPODKY! (4.4 MB)
Byl krásný letní den, kytičky kvetly, ptáčci prozpěvovali. Ale co se nestalo! Krále potkal velký problém, neboť se mu ztratily spodky! Nějaký nenechavec mu je sebral a vy je za každou cenu musíte dostat zpět k jeho výsosti. Vskutku nelehký úkol.
Dungeon… 85%
Dungeon of Fargoal: KRÁLOVSKÁ ZÁBAVA (1.8 MB)
Hry vytvořené v programu Game Maker povětšinou nemají moc valnou kvalitu. Ba co víc, některé jsou přímo příšerné. Možná by se na první pohled dalo usoudit, že Dungeon of Fargoal, zástupce GM her nebude jiný, avšak zdání klame.
The Griffon… 70%
The Griffon Legend: NELÍTOSTNÝ BOJ (10.1 MB)
Před pěti sty lety se objevili zlí draci. Naštěstí se je po urputných bojích povedlo zase zahnat, ale co čert nechtěl... Pět set let po tomto incidentu se tyto ohnivé bestie objevují znova. Ba co víc, jsou pěkně naštvané. Vaším cílem tedy není nic jiného, než je zneškodnit.
Rage of… 55%
Rage of Magic 2: ARKÁDOVITÉ RPG (21.2 MB)
Ďábelský paladin se vrátil a s ním i armáda krvelačných elfů. Jsou rychlejší, silnější a mnohem mocnější, než všichni ostatní řadoví lidé. Království je ohroženo, musíte se chopit meče a postavit tomuto nebezpečí čelem!
Dungeon… 85%
Dungeon Crawl: NÁVYKOVÉ RPG! (498.7 KB)
Dnes se nejspíš už moc fanoušků ASCII her nenajde. Důvody jsou zřejmé - "grafika", často vysoká obtížnost a stereotyp. Ale já se ptám, co zábava a hratelnost? Na těch už snad nikomu nezáleží? Protože právě v těchto dvou složkách překoná Dungeon Crawl i mnohé supermoderní 3D soupeře!
StarPort… 80%
StarPort Galactic Empire: VESMÍRNÁ ODYSEA (80 MB)
Je vesmír nekonečný? Jednou se to třeba dozvíme. Ale třeba také ne. Skrývá však mnoho malých, velkých, důležitých či méně důležitých planet. A uprostřed toho všeho je jedna mrňavá loď. Vaše loď.
Doom:… 82%
Doom: The Roguelike: TAK TROCHU JINÝ DOOM (1.4 MB)
Doom. Hra kterou zná snad každý. V podstatě by se dalo říct, že Doom je synonymum pro takzvané střílečky s pohledu první osoby. Jeho dnes recenzovaná variace s podtitulem The Roguelike je ale zcela odlišnou záležitostí.
Dungeons… 50%
Dungeons of Apshai: OLDSCHOOL JAKO ŘEMEN! (747.5 KB)
Opravdu jen velmi těžko bychom hledali RPG hru, které by více slušel přívlastek „staromódní“ - v tom nejlepším slova smyslu, samozřejmě. Pokud patříte mezi dříve narozenou generaci hráčů, nebo prostě jen máte rádi hry, z nichž dýchá historie, zbystřete-Dungeons of Apshai je tu pro vás!
Čerto:… 83%
Čerto: PO ČERTECH DOBRÉ RPG (11 MB)
Ačkoliv je české RPG Čerto již nějakou dobu venku, my na ho FreeHrách ještě neměli. A protože je takřka hanba něco takové nemít, rozhodli jsme se vám Čerto dnes přinést.
Dark Ages… 87%
Dark Ages II-Engel: CHAOS JE VŠUDE (10.5 MB)
Příběh Dark Ages II Engels se odehrává pět set let po prvním dílu hry. Svět je rozdělen na části, jež si mezi sebou rozdělili feudální pánové. Vznikly i spolky na ochranu lidí a vy jste - jakožto hráč - příslušníkem jednoho z nich.
Glow:… 93%
Glow: DOSTAŇTE JE VŠECHNY (6.6 MB)
Slyšeli jste už o Glow? Ne? To je škoda, protože jde o opravdu dobře zpracované RPG. Pokud máte rádi roboty, nízkou gravitaci a podobné hi-tech vychytávky, určitě tuto pecku nevynechejte!
Slash´em:… 61%
Slash´em: PODLE DUNGEONS & DRAGONS (2.7 MB)
Máte rádi hry na způsob starých dobrých Dungeons & Dragons? A máte je rádi opravdu hodně? Jestliže ano, pak právě pro vás přichází další RPG počin, v němž se s neochvějným hrdinou vydáváte vstříc všemožným nástrahám a nebezpečím temných kobek.
Laxius… 79%
Laxius Power 3: METROLIANSKÝ RYTÍŘ (30.8 MB)
Milovníci RPG titulů, třeste se! Právě teď mezi vás přichází již třetí pokračování Laxius Power. Opět na vás čekají stovky nepřátel, tuny artefaktů, desítky záludných úkolů a ještě mnohem více, než byste sami očekávali. Dokážete získat titul Metroliánského rytíře?
Quest… 82%
Quest RPG: ZACHRAŇTE KRYSTAL ŽIVOTA (21.3 MB)
Dobrý den třído, sedněte si. V dnešní hodině RPGpisu se budeme učit o Quest RPG, dílku DX Games. Otevřete si učebnice na straně 25, máme tam několik obrázků ze hry a… Marák, jestli se domníváte, že jako předseda třídy můžete v mých hodinách spát, tak jste na omylu! Nástup před tabuli!
The Demon´s… 90%
The Demon´s Mantra II: SKVĚLÉ POKRAČOVÁNÍ (3.3 MB)
The Demon´s Mantra II je pokračování úspěšného RPG od Issa Soft Productions. První díl sklidil pozitivní ohlasy, a proto jste všichni možná celí nažhavení, jak to dopadlo tentokrát. Nuže tedy, čtěte dál.
Meritous:… 80%
Meritous: SÍLA MYSLI (2.8 MB)
RPGčka obvykle bývají rozsáhlá, mají mnoho levelů a mnoho monster. Ovšem dnes recenzovaná hra nesoucí název Meritous dává slovu „rozsáhlá“ zcela nový náboj. Vždyť kdo kdy viděl titul, co má tři tisíce levelů a přes deset tisíc nepřátel?!
HeroQuest:… 82%
HeroQuest: ČTYŘI MUŠKETÝŘI (1.5 MB)
A je to tady! Další z velké plejády RPG her se řítí přímo na vás. Tentokrát si pohrajete se záludnostmi HeroQuest. Osudy čtyř hrdinů se na několik desítek minut stanou vaší záležitostí. Nedopusťte žádné problémy a nalaďte všechny bojovníky na vítěznou vlnu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z