Laxius… 75%
Laxius Power 2 - Random Reloaded (21.3 MB)
Dámy a pánové, je to tady. Legendární francouzská RPG parodie si prorazila cestu i k nám na FreeHry, aneb "Společenstvo Vrací Úvěr!". Navíc zcela zdarma.
Blades… 65%
Blades of Heaven - Stinné Čepele (10 MB)
Mladá hrdinka Laura ze společenství Stinných Čepelí nyní přijímá první skutečný rozkaz Cechu. "Dostaň se do města Moorwick a zbav místního pašeráka Gruma jeho utrpení!“. Tak tedy vzhůru do akce!
Malayalam:… 85%
Malayalam: Island of Mysteries - trosečník (25 MB)
V americkém filmu Trosečník si Tom Hanks s nástrahami pustého ostrova poradil nadmíru dobře. Tvůrci ze zahraničního týmu MJK Games jsou zřejmě příznivci toho snímku, a tak se rozhodli vytvořit titul s krkolomným názvem Malayalam – Island of Mysteries.
Cavetrap… 50%
Cavetrap - nedobrovolným speologem (5.5 MB)
Napadlo vás někdy, jaký to musí být hrozný pocit, uvíznout v temné nehostinné jeskyni? A co teprve když je plná nejrůznějších monster, překážek a lávových pastí? Přesně to potkalo hlavního hrdinu freeware hry Cavetrap, který vás tímto žádá o pomoc!
Arbarlith:… 70%
Arbarlith: The Gift of Chaos – povedená diablovka (15.1 MB)
Diablo se stal legendárním titulem a mnozí se ho od té doby snažili předčít. Nikomu se to zatím nepovedlo, byť mnozí vyzyvatelé nebyli k zahození. Arbarlith: The Gift of Chaos se na poměry současné freewarové scény řadí mezi ty kvalitnější. Neváhejte a vydejte se vstříc chaosu v tomto skvostném akčním RPG!
Hikkikomori… 80%
Hikkikomori Quest - počítačový závislák (55 MB)
Tak, milí čtenáři, schválně se přiznejte, kolik hodin denně prosedíte u počítače. Chodíte ven? A vůbec, komunikujete ještě nějak z okolním světem? Můžete si sice myslet, že máte všechno pod kontrolou, ale zdání může klamat. V nejhorším případě skončíte jako Hikkikomori. Můžete si tak zdarma vyzkoušet co se stane, když to setsakramensky přeženete.
Lightslayer:… 70%
Lightslayer: SVĚT KOUZEL (1.6 MB)
Bomba! Fandové starých dungeonů mohou jásat, Lightslayer je totiž přinejmenším příjemným překvapením, které vás vtáhne s nostalgickou slzou v oku do starých dobrých časů.
Barkley… 85%
Barkley, Shut Up And Jam: Gaiden: ZACHRAŇTE SYNA (62 MB)
Zlí lidé unesli basketbalistovi syna, navíc na něj neprávem hodili násilný trestný čin, a tak má starostí až nad hlavu. Pomozte mu proto ulehčit jeho břímě a zachraňte svoji pověst i život nebohého kluka.
Onyx 2:… 65%
Onyx 2: Clinging Soul: ÚSPĚŠNÉ POKRAČOVÁNÍ? (37.4 MB)
Onyx 2: Clinging Soul je přímým pokračováním titulu Onyx z dílen Yeastera. V dnešním případě se setkáte s několika novými postavami – mnohdy se jedná o poněkud zvláštní osobnosti – lokacemi a samozřejmě zajímavým pokračováním dříve načatého příběhu. Co víc si ještě přát?
Total… 85%
Total Chaos: VE STÍNU BALDUR'S GATE (37.3 MB)
Neuvěřitelná záležitost, kterou nemůže žádný opravdový hráč minout. Nádherně propracovaný příběh a spousta možností vás přímo „vcucnou“ do děje Total Chaos! Neváhejte, hrajte!
Brány… 90%
Brány Skeldalu: SKVĚLÝ DUNGEON (187 MB)
Schválně - zkuste vyjmenovat kvalitní český freeware dungeon. Jistě vás napadne Cardhalia. Ale co dál? Asi nic, neboť opravdu výtečných dungeonů je nejen na české freewarové scéně po málu. Holt už dneska tyhle hry nefrčí, nicméně skalní fanoušci žánru nemusí smutnit, jsou přece Vánoce a právě k jejich příležitosti byla uvolněna hra Brány Skeldalu! Nechte všeho, jde se hrát!
Legend… 80%
Legend of Zelda - Destiny's Horn: STARÁ DOBRÁ ZELDA (1.8 MB)
Který hrdina je kromě nesmrtelného a legendárního Maria tváří japonského Nintenda? Přece Link – hlavní protagonista Zeldy, kdybyste náhodou nevěděli. A pakliže máte Zeldu rádi, můžete začít jásat, neboť pro vás máme právě jeden velice povedený remake!
Decker:… 70%
Decker: JAKO V MATRIXU (990 KB)
Her, v nichž je cílem hackovat či jinak obcházet systémy, jsme tu již několik měli. Nicméně povětšinou se jednalo o nepříliš zajímavé kousky. Dnes se to ale změní, neboť do rodiny „pirátských“ titulů přibude bezesporu povedené Decker.
Warrior… 80%
Warrior Dragon: ZACHRAŇTE DRAČÍ POKOLENÍ (1.1 MB)
Staňte se spasitelem celé rasy! Zachraňte dračí populaci v bájné zemi a zůstaňte v srdcích místních navěky! Pojďte do toho a pomozte dračímu světu zvítězit! Staňte se nezapomenutelnými!
Last Scenario:… 91%
Last Scenario: RPG SKOVST (64 MB)
Tuzemský a nedávno vydaný titul Broken Hearts čekal dlouho na pořádnou konkurenci. Nyní je však čekání u konce, neboť do arény vchází Last Scenario. Davy bouří nadšením, dá se očekávat, že dnešní souboj vejde do dějin. A vy u toho nesmíte chybět!
Oddwarg… 20%
Oddwarg Animal RPG: RPG TROCHU JINAK (2.8 MB)
Dnešní RPG výtvory jsou všechny vesměs stejné. Pobíháte po Krajině smrti se skřetím lučištníkem v zádech, oděni do Ohnivého brnění, dřímajíc Meč osudu. Oddwarg ale zkouší trochu jiný přístup, ačkoliv jde v mnoha směrech stále o klasické RPG.
Final… 40%
Final Dream: RPG STYLU FINAL FANTASY (7.2 MB)
Chcete se stát mocným hrdinou ve světě mečů a magie podobném slavné Final Fantasy? Pak máte jedinečnou příležitost. Proplouváte příběhem, bojujete, bavíte se s okolními občany a tak dále. Určitě nepřehlédněte!
The Desolate… 75%
The Desolate Room: POULIČNÍ SMĚS (57.4 MB)
Vzpomínáte si na nejnovějšího Raymana? Na směsici všemožných překrálikovaných miniher? Ptáme se vás, protože dnes recenzovaný titul, The Destory Room, je rovněž tvořen z více hříček. Avšak narozdíl od Raymana je to směsice povedená.
NetHack:… 35%
NetHack: TEXTOVKA S OBRÁZKY (1.6 MB)
Stanete se jedním z hrdinů fantasy světa a budete se snažit dobýt věčné slávy. S takovým tématem jsme se tu už setkali nespočetněkrát. Dnes jde ovšem o převedení klasické textovky s pravidly Dungeons&Dragons 2.0 do zajímavého polografického kabátku. Chuťovka pro fajnšmekry.
Stranded… 80%
Stranded II.: PŘEŽIJTE SAMI NA OSTROVĚ (13.6 MB)
Populární příběhy o trosečníkovi se opět vrací zpět, nyní v podobě vynikající hry o přežití. Moře vás zcela samotného vyhodí na ostrově plném rostlin a zvířat. Vašim úkolem bude uspokojit své základní potřeby a vymyslet, jak se dostat z pasti samoty ven.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z