Mythology… 70%
Mythology - mýtický hrdina (19.8 MB)
Toto je příběh z dávných časů. Z času mýtů a legend, kdy antičtí bohové byli malicherní a krutí a stíhali lidstvo útrapami. Jen jeden člověk se jim dokázal postavit – vy.
Transcendence… 92%
Transcendence - objevujte širý vesmír (16 MB)
Co se stane, když se rogue-like hra setká s volností a příběhem? Transcendence. Transcendence vás zavede do náhodně vygenerovaného vesmíru plného zbraní, obchodníků a pirátů. Troufnete si změnit dění celého Univerza?
Spirit… 100%
Spirit Engine 2 - esence dokonalosti (210 MB)
Sbalte si to nejnutnější, protože hned jak vstoupíte do tajemného fantasy světa Lereftain, zpět do reálu se vám moc chtít nebude. Obeznámeni s případnými potížemi? Jen račte vstoupit!
Super… 80%
Super Columbine Massacre RPG! - kontroverze sama (24 MB)
Ráno 20. Duben 1999. Pro někoho naprosto normální, obyčejný den. Jen dva středoškoláci se rozhodli, že se zapíší do dějin americké historie. A udělali to poněkud neblahým způsobem – na ten den se totiž vzpomíná jako na Masakr na Columbine High School.
Iffermoon… 80%
Iffermoon - ohrožený druh (250 MB)
Zatímco v kinech zuří Avatar, na monitory se dostává směsice žánrů Iffermoon. Jenže, jakou má spojitost onen film a dnešní hra? Nebudete tomu věřit, ale větší než se zdá. Pojďme se spolu vnést do takřka snového světa. Do světa, jenž okupuje roztomilá mimozemská rasa.
Shai-la… 85%
Shai-la of the Sith - použij sílu (94.4 MB)
Každý, bez ohledu na věk, zná Star Wars. Šestidílná sága od George Lucase, poznamenala již celou jednu generaci lidí. Není tedy divu, že vzniklo hned několik her na tuto tématiku. Dnes máme tu čest s RPG variací na toto téma. Takže směle do toho!
Forbidden… 85%
Forbidden Saga - příběh hrdiny (64 MB)
Dlouho očekávaná Forbidden Saga je tady! Povedlo se naplnit všechna očekávání? Jak hra obstojí ve srovnání s legendárním Broken Hearts? Jak… otázek je hodně, a proto bude nejlepší, když se sami podíváte, jak to ve skutečnosti je.
Undercroft… 95%
Undercroft - konečně pořádný dungeon (3.4 MB)
Dobrých RPG her je pomálu a často bývají zahrabané pod nánosem nekvalitních titulů. Najít na dně v tomto bahně nějaký kvalitní titul dá dost zabrat. Dnes se to tu ale dost změní, na povrch vyplaval s plnou parádou Undercroft.
Legie… 90%
Legie - RPG roku 2009? (9 MB)
RPG z prostředí České republiky? Že to nemůže dopadnout dobře? Chyba lávky, zbrusu nová hra Legie od českých tvůrců je toho důkazem. Nechte se pohltit atmosférou žijícího herního světa a zajímavých možností!
Holdover-… 75%
Holdover- Netradiční RPG? (728 KB)
Holdover se snaží zaměřit nejenom na originální hratelnost a herní prvky, ale také na kvalitní a poutavý příběh, který se u freeware her jen tak nevidí. Ujměte se role malé holčičky Marie a pokuste se zachránit lidstvo od sebezničení.
Territory:… 85%
Territory: The Mountain Men - indiánská stezka (74.3 MB)
Amerika na počátku 19. století. Příroda je jen minimálně dotčena zásahy člověka a svými divy nenechá žádného badatele chladným. Ostatně, ani vás, jakožto idealista objevitel se vydáváte do nepoznaných končin zbohatnout.
Barva… 80%
Barva Avanai- Cesta alchymisty (4.2 MB)
Svět je pro alchymistu nebezpečné místo, a když se o něj začnou přetahovat dva rozhádané cechy, tak je teprve o zábavu postaráno. Je jen na vás, jakou cestou se vydáte, protože cena neutrality je příliš vysoká, než aby mohla být zaplacena.
Lorwar… 30%
Lorwar - tajuplný kouzelník (13.5 MB)
Když se zlý kouzelník zmocní všemocného artefaktu, může to být pro celý svět pořádný průšvih. A tak není divu, že se najde hrdina, který se ho vydává zastavit a tajemný předmět získat zpět. A nebude jím nikdo jiný než ty, chrabrý hráči!
Redrick… 75%
Redrick Quest: The Lost Soul – princátko v akci (37.4 MB)
Je vaším tajným přáním stát se šlechticem? Rádi byste zastupovali královský stav, proháněli se s mečem a v soubojích potili modrou krev? Dnes se váš sen splní, dvourozměrné RPG Redrick Quest vám tohle všechno umožní.
Kylko… 75%
Kylko Tales - tatínek Broken Hearts (2.4 MB)
Fanoušci RPG si jistě vzpomenou na úspěšný český titul Broken Hearts, který spatřil světlo světa před dvěma lety. Dnes vám přinášíme remake jeho předchůdce jménem Kylko Tales, jenž by jistě neměl uniknout pozornosti nikomu, kdo to s RPGčkami myslí jen trochu vážně.
The Elder… 92%
The Elder Scrolls: Daggerfall – vítej dobrodruhu (148 MB)
Pro mnohé hráče nejlepší díl celé série byl konečně uvolněn zdarma ke stažení. I když byl vydán v roce 1996, i dnes má rozhodně co nabídnout, proto neváhejte a pojďte objevovat jeden z nejpropracovanějších herních světů!
Mirror… 65%
Mirror Lied - není RPG jako RPG (7.4 MB)
Tajemný příběh, stísněná atmosféra, precizní grafické zpracování a perfektní hudba? Nejsou to klíčové vlastnosti všech pořádných RPG? Ano! A dnes recenzovaný titul Mirror Lied se jimi může směle pyšnit.
Monsters… 90%
Monsters - akční RPG ve 3D (29.6 MB)
Pokud žízníte po postapokalyptickém 3D akčním RPG, tak jste tu správně. Titul Monsters se totiž zmíněnými parametry vyznačuje v míře více než vrchovaté.
Ardentryst… 80%
Ardentryst - zdařilý klon Castlevanie (28 MB)
Na kvalitní a zábavná RPG člověk rozhodně nenarazí každý den. Ardentryst kopíruje zábavné prvky Catlevanie a nebojí se přidat i některé vlastní aspekty v čele s propracovaným vývojem postavy.
Knights… 80%
Knights of Dillaria: Twin Worlds - legenda ožívá (106 MB)
Když se neznámo kam zatoulá Kniha mrtvých, která vede do ďábelských světů, může to být docela problém. Na světě se najednou objeví nespočet démonů a temnota povstane. O tom se ostatně můžete přesvědčit ve zdařilém RPG Knights of Dillaria: Twin Worlds.
1 2 3 4 5 6 77 další »
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z