The Euchmich… 80%
The Euchmich Legacy - pirátská legenda (13.8 MB)
Ovládnutí světa patří zřejmě k nejobtížnějším cílům vůbec. Jelikož je ale ve hrách všechno obvykle jednodušší, měla by vám k tomu stačit stará dřevěná kocábka, pár dělových koulí a vzpomínka na dědečka, jednoho z nejslavnějších pirátů všech dob. Připraveni? Dobrodružství čeká za dveřmi!
Town Hall… 65%
Town Hall Toaster: MŇAM, MŇAM (2.5 MB)
Máte rádi křupavé, zlatavé a chutné toasty? Potom si rozhodně nesmíte nechat ujít zvláštnost s názvem Town Hall Toaster. Věděli jste snad někdy, že za pomocí budovy radnice lze připravit ty největší a nejchutnější z největších a nejchutnějších?
The Mollusc:… 69%
The Mollusc: ZAJÍMAVÁ HRA (2.1 MB)
Namodralý měkýšek, ne nepodobný amputované spermii, se vydává na strastiplnou pouť plnou nebezpečenství a překážek. Co je na jejím konci už budete muset objevit sami, a i když to asi nebude vajíčko, zábavy si užijete víc než dost. Jděte do toho!
Tsunami… 89%
Tsunami 2010 (114.7 KB)
Přáli jste si někdy zažít vodní vlnu tsunami? Jistě ne. Ale ani tady ji nezažijete, jak by se mohlo podle názvu zdát. Dnešní hra -Tsunami 2010- se nese v duchu futuristické střílečky budoucnosti. Chcete vidět, jak budou vypadat hry za sedm let? Pak čtěte dál…
The Candy… 55%
The Candy Kid 2 (1.9 MB)
Opravdu kvalitních arkádových skákaček není mnoho. Jednu takovou klasickou plošinovku jsme si připravili právě tentokrát. Jmenuje se Candy Kid 2 a určitě se u ní náramně pobavíte. Nemá sice moc kol, ale i tak nabízí slušné pobavení na pár volných chvilek. Neváhejte a stahujte! Více informace najdete zde v našem článku...
The Lord… 67%
The Lord of the Rings: The Battle of Mordor (1.9 MB)
Pokud máte blízko ke spisovateli Tolkienovi a líbily se vám jeho knihy ze světa Středozemě, potažmo filmový snímek ze začátku letošního roku, neměla by vám uniknout tato hříčka příznačně nazvaná The Lord of the Rings: The Battle of Mordor, která je vlastně rekonstrukcí oné slavné bitvy o Mordor, jež byla k vidění hned na začátku filmu.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z