SM Word:… 55%
SM Word: KŘIČÍME, KŘIČÍME A KŘIČÍME (750 KB)
Klasický textový editor Word není zrovna vhodný pro vyhledávání zábavy. Pokud k němu ale přidáte mikrofon, s jehož pomocí budeme odhánět toliko dotěrná vyskakovací okna, vyjde nám originální titul s názvem SM Word.
Seterra… 50%
Seterra - Learn Geography: ZNÁTE MAPU? (778.2 KB)
Znáte mapu? Ne, Amerika opravdu není na Severním pólu a do Afriky se nevyplatí jezdit na Číňanky. Možná proto by bylo vhodné zkusit právě nabízený titul. Seterra - Learn Geography totiž vyzkouší vaší paměť, a to především co se světově známých měst týče.
Slicing… 78%
Slicing Apples: ŘEZÁNÍ JABLEK (1.5 MB)
Říkáte si, že už jsme tu dlouho neměli žádnou "klasickou" hru z Experimental Gameplay? Inu, my si říkali to samé, a tak jsme pro vás vybrali jeden opravdu experimentální kousek - pomocí kurzoru budete odolávat gravitaci a zároveń řezat jablka. Tak do toho!
Sand Trap:… 75%
Sand Trap: PÍSEČNÍ ČERVI (2.9 MB)
Většina z vás pravděpodobně četla román od Franka Herberta s prozaickým názvem Duna. Tato kniha nejenže zachycuje boje mezi vznešenými Atreidy a proradnými Harkonneny, ale také snahu přežít v nehostinném prostředí plném písečných červů. Právě před těmito červy dnes budete utíkat, závisí na tom váš život!
Swallows:… 73%
Swallows: VLAŠTOVKY V AKCI (1.6 MB)
Napadlo vás někdy, že by vlaštovka dokázala unést celý kokosový ořech? Ve Swallows je to možné. Co možné, dokonce nutné! Čeká vás nelehký úkol. Jaký? To zjistíte v naší recenzi. Dlouho tedy neotálejte a pořádně se našim rambo-štovkám podívejte na pérka.
Sentinella:… 76%
Sentinella: BRAŇTE LIDSKOU RASU (1.7 MB)
V dnešní hře budete opět bránit ubohé lidi proti zlým mimozemšťanům. Všechny vetřelce musíte anihilovat, a tím lidskou rasu zachránit. Pokud jste se tedy tohoto tématu ještě nepřejedli, tak si Sentinella zkuste, třeba vás bude bavit.
Super… 5%
Super Ball: ZVLÁŠTNÍ KLIKAČKA (1.3 MB)
A teď na vás čeká něco tak zvláštního, až to bere dech (he?). Nečekejte realistickou simulaci amerického fotbalu, místo toho se připravte na brutální klikačku. Vaše smysly zavaří informacemi nervové kanály a nebudete vůbec nic stíhat. Skvělá věc (jen) na trénování postřehu.
Scratchy 50%
Scratchy (1.8 MB)
Přáli jste si někdy jen tak usednout před mixovací pult a před zraky stovky přihlížejících začít své umění šířit dále po vzoru předních světových DJ-ů? Pokud je vaše odpověď jednoznačně kladná, neměl by vám Scratchy uniknout mezi prsty. Za cíl si totiž bere ono mixování skladeb do patřičného rytmu. Máte-li tedy nějaké to nadání pro muziku nebo se prostě jen chcete dobře pobavit, čtěte dále.
Squeek 6%
Squeek (78.6 KB)
Rod chovatelských her odstartovalo Tamagochi a pro jejich popularitu se vývojáři pokoušeli něco podobného vytvořit pro osobní počítače. Hezky na obrazovce si vypiplat snad každé organické stvoření, bez nákladů na žrádlo, bez módu "pohřbení na zahradě", bez smradu, prostě bez jakýchkoliv normálních životních rizik. Dneska si, dámy a pánové, budete moc vyzkoušet, jak chovat prapodivnou (možná pro někoho roztomilou) potvoru jménem Squeek.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z