Ragdoll… 80%
Ragdoll Matrix: Reloaded (18.6 MB)
Před časem jsme uvedli recenzi na zajímavě pojatou hru Ragdoll Matrix, kde jste se vyhýbali poletujícím kulkám. Nedávno vyšlo pokračování tohoto dílka s podnázvem Reloaded. Titul prošel mnoha změnami povětšinou po technické stránce. Zase o kousek blíž kultovnímu Matrixu!
Rollminator 40%
Rollminator (649.2 KB)
Máte zájem o zkoušku vašich reflexů na 3D dráze, která je navíc plná překážek a pastí? Pokud ano, jste tu rozhodně správně a čtěte dále. Jestliže odpovíte ne, čtěte dále také a zjistíte, co hrůzného se vám může při hraní stát.
Rumbeard… 49%
Rumbeard the pirate (3.6 MB)
Rumbeard the pirate, jak líbezně zní ten název. V této hře se postavíte do role kapitána pirátské lodi a váš úděl bude nad slunce jasný. Loupit, okrádat, napadat. Čím více lodí přepadnete, tím větší budete mít respekt. A co by to přeci bylo za kapitána bez velikého respektu?
Roulette… 47%
Roulette énergie (283.6 KB)
Tak co hazardu-chtiví hráči? Nemůžete na svém kompíku nalézt nějakou novou hazardní hru? Dnes je váš šťastný den. Dnes vám přinášíme hru Roulette énergie. Ruleta se díky francouzským vývojářům z týmu Imotion Interactif dostává na naše obrazovky. I když se nejedná o věruhodnou simulace, pro testery svého štěstí se jedná o dobrou věcičku.
Race Bet 16%
Race Bet (33.1 KB)
Sázíte na všechno možné? Sázecí simulace se na obrazovkách našich monitorů málo vidí. Jistě očekáváte, že hra Race Bet nese tento námět. Tentokrát se jedná o sázení na závody zvířat. Na vašich znalostech encyklopedií nyní nezáleží, jelikož generovaná rychlost zvířat je náhodná. Tak co? Vsadíte si na krávu, nebo na kachnu? Vyhraje pes, ryba, či hvězdice?
Rotostick 32%
Rotostick (1.5 MB)
Dnes pro vás máme opravdu netradiční gamesku s názvem Rotostick. Budete v ní ovládat jakousi plošinku, která trochu připomíná jezdící plošku v Arkanoidu. Tato ploška se bude neustále otáčet o tři sta šedesát stupňů. Máte za úkol ji protlačit různými cestičkami mezi stěnami tak, aby se v žádném případě nedotkla okolního prostředí. Zajímavé ne? Čtěte dále...
Rettet… 65%
Rettet Die Kühe (1.9 MB)
Jistě někteří z vás znají známou německou firmu Phenomedia AG, která vytvořila dílka jako například Moorhuhn. Většinou se specializují na reklamní hry na produkty či samotné firmy. A jednou takovou gameskou je i dnešní Rettet Die Kühe. Budete mít na starost uhlídat krávy, které jsou přitahovány silnou mimozemskou silou. Pomozte farmáři dobytek ochránit před ufouny a čtěte dále...
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z