Perpetual… 60%
Perpetual Run 2 - šupem dolů (5 MB)
Je to na draka, když se pod vámi protrhne zem a letíte stovky metrů neznámo kam. A co pak, když se po hranách nacházejí bodáky a prohlubně, a tak si jednoduše ublížíte na zdraví? Vyzkoušejte si to!
PIX Frogger… 30%
PIX Frogger - žabovražedná dálnice (2.8 MB)
Vžijte se do role jedné ze čtyř žab a pokuste se dostat skrz frekventovanou dálnici hezky zpět do svého rybníčku, v španělské předělávce dnes již kultovní hříčky Frogger. Nejenom auta vám budou stát v cestě za vaším cílem, ale i rivalita ostatních žabích protivníků.
Painter:… 55%
Painter: AŤ VÁS NECHYTÍ (2.1 MB)
Jednoduchý princip a spousta zábavy, o tom je dnešní hra. Stanete se kreslířem čar pronásledovaným rychlým velkým zlem. Vašim úkolem bude dokončit jeden obrazec na chodníku světa. Zvládnete to, nebo propadnete do zapomnění?
Plus or… 85%
Plus or Minus: PLUS NEBO MÍNUS (6.3 MB)
Pamatujete se ještě na základy fyziky? Ne? V tom případě si před hraním Plus or Minus znovu otevřete učebnici, nabyté znalosti dnes opravdu zúročíte. Do vašich rukou se dostane magnet, který na základě správného nasměrování pólů musí přitáhnout správné částice.
Particle… 68%
Particle War: SOUBOJ ČÁSTIC (770 KB)
Slovo částice ve mně vyvolává nepříjemné svrbění a má mysl okamžitě přejde do hodin chemie. Hra Particle War mi naštěstí tento šok nezpůsobila, neboť s přírodními vědami nemá zhola nic společného. Čeká vás jen akce bez dlouhého přemýšlení - troufnete si?
Projekt… 40%
Projekt Vrabec: VYFOŤTE VRABCE (735.2 KB)
Žijete v přírodě nebo alespoň v její blízkosti? A dokážete rozpoznat druhy ptactva, které se v ní vyskytují? Ověřte si své znalosti a osvěžte paměť pomocí této, do jisté míry poučné, byť jinak velice jednoduché, hry. Ale rychle, ať vám nějaký ten ptáček neuletí...
Puchi 52%
Puchi (876.5 KB)
Tentokrát pro vás máme jednu velmi zajímavou arkádu. Budete v kůži malého človíčka procházet úžasným světem. Hra nabízí spoustu kol a neuvěřitelné lokace. Jedinou nevýhodou je jazyk, kterým je hra naprogramovaná, je totiž v japonštině a to se bohužel promítne i ve hře. Ale nepředbíhejme, více se dočtete v naší recenzi...
Pokyd 69%
Pokyd (309.2 KB)
Už je to přes rok, co vyšla tato verze Pokydu. To ale nevadí. Pokyd je známý kecající program v Dosu, který mimo jiné obsahuje i spoustu pluginů. A právě jemu jsme věnovali dnešní recenzi. Pokud se nudíte a nemáte s kým pokecat, určitě si přečtěte následující článek a třeba tu nudu trochu zabijete...;)
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z