New Castlevania… 70%
New Castlevania 2 – s bičem na Drákulu (179 MB)
Čerstvá hra nadějného českého vývojáře právě opouští naše chamtivé ruce recenzentské, aby si našla cestu k vám dychtivým hráčům a ukázala, že Castlevania ještě zdaleka nepatří do starého železa.
New Castlevania… 65%
New Castlevania - flashback (43 MB)
Před několika málo dny konečně spatřil světlo světa dlouho očekávaný titul New Castlevania 2. Pakliže jste však ještě neměli tu čest s prvním dílem, dnes máte skvělou příležitost na seznámení.
NovaWare:… 80%
NovaWare: Clicked: RYCHLE A JEŠTĚ RYCHLEJI! (3 MB)
Máte rádi experimenty? V tom případě byste si neměli nechat ujít právě nabízený počin, jenž se mimo jiné řadí mezi takzvané rychlovky. Tato kombinace totiž nedopadla vůbec špatně. Nevěříte? Pak čtěte dále.
Noctis… 70%
Noctis IV (1.3 MB)
„Simulace vesmíru snů.“ Jak by se vám líbilo cestovat v jedné hranaté lodi po nekonečných vodách černého moře plného hvězd? Můžete navštívit každou planetu, každý měsíc a podívat se na úsvit rudého obra i bílého trpaslíka. Nebo můžete jen tak vychutnávat svobodu nekonečna.
New Line 26%
New Line (2.1 MB)
Ačkoliv žijeme v dobách precisní trojrozměrné grafiky plné extrémně náročných efektů, není na škodu si čas od času "přihnout" trochu té logiky. I když ani NewLine není logikou v pravém slova smyslu, neboť obratnost vašich prstů je zde vcelku kýžená. Tak či onak, v každém případě je skvělá zábava jistě zaručena.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z