Darkfate… 80%
Darkfate - bylo nebylo (10 MB)
Jaké to asi je, když se objevíte na neznámém místě a vůbec netušíte, jak jste se tam dostali? Něco podobného se stalo i vědeckému pracovníkovi Chrisu Freemanovi v této originální hříčce. Také jste zvědaví, jak vše dopadne?
Delivery… 40%
Delivery King: ROZVÁŽEJTE JÍDLO (8.8 MB)
Víte jak je zábavné rozvážet jídlo a pití přímo k lidem domů? Že jste to ještě nikdy nedělali? Proto rychle stahujte Delivery King, ať o tuto možnost nepřijdete!
Dynamite… 67%
Dynamite Bomb: DYNAMITOVÝ BOB (6.3 MB)
Narodil se jednou jeden nepoučitelný chlapeček, který si nenechal vtlouct do hlavy, že styk se zapáleným dynamitem škodí zdraví. Proto byl do opatřování svěřen vám. Jedině vy můžete zneškodnit všechny před ním stojící výbušniny. Na nic nečekejte a běžte mu pomoci!
Death 60%
Death (919.6 KB)
Jak sám autor napsal, Death není hra, ale interaktivní umění. Pod tímto pojmem si asi každý z vás představí něco jiného. Není tu žádný cíl, jen se procházíte jakousi imaginární 3D galerií smrti, ve které si můžete prohlížet různé lebky, šavle, rakve a jiné děsivé věci. Chcete-li se i vy připojit k naší prohlídce, prosím, račte vstoupit.
Dukiator 70%
Dukiator (702.5 KB)
Dukiator není ani tak počítačová hra, jako spíše sbírka více než dvaceti namluvených vět, které ve svých hrách praví atomový vévoda Duke Nukem. Takže jste-li příznivci tohoto velikána herního nebe, kterým Duke bezesporu je, pokračujte dále, neboť hlášky typu „Dance for me baby“ nebo „Now you see me, now you’re dead“ jsou nezapomenutelné.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z